Mutatielijst week 10 2015
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 20 | Alblasserdam-ggin | J. Roos (14e keer) | Barneveld-ggin | 107 | |
● | 01 | Almere-pg (wijkgemeente Buiten) | mw. R.J.K. Veenstra | Maartensdijk-pg | aan | 01 |
● | 01 | Apeldoorn-pg (vvh) (mobiliteitspool PKN) | K. Douwes | kandidaat Amsterdam | aan | 01 |
● | 05 | Capelle aan den IJssel-hg (Nieuwe Westerkerk) | J.C. Schuurman | Harderwijk-hg (per 6-3) | 02 | |
● | 27 | Drachten-gg | G. van Manen | Elspeet-gg (per 5-3) | 19 | |
● | 49 | Elspeet-ggin | M. Krijgsman (3e keer) | Arnemuiden-ggin | 48 | |
● | 01 | Ezinge-pg | mw. A. Boonstra | ontheven Bierum-Holwerd-Krewerd-gk | aan | 01 |
● | 13 | Geldermalsen-ggin | M. Krijgsman (3e keer) | Arnemuiden-ggin | 49 | |
● | 135 | Goudswaard-gg | C.A. van Dieren (7e keer) | Rijssen-gg (per 2-3) | 79 | |
● | 09 | Gravenzande-gg | G.J. van Aalst | Klaaswaal-gg | 31 | |
● | 04 | IJsselmuiden-gkv | J. van Beveren | kandidaat Kampen | aan | 01 |
● | 05 | Korendijk-hhg | B. Reinders | Staphorst-hhg (per 7-3) | 01 | |
● | 24 | Lelystad-gg | G.W.S. Mulder (2e keer) | Zoetermeer-gg | 31 | |
● | 01 | Meppel-pg | S. Sijtsema | Heerenveen-pg | 01 | |
● | 01 | Meteren-Est-hg | J. Brouwer | Veen-hg (per 5-3) | 01 | |
● | Monarch-ggin | M. Krijgsman | Arnemuiden-ggin | bed | 45 | |
● | 38 | Nijkerk-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg | 88 | |
● | 01 | Sluipwijk-hg | F.J.M. van Veldhuizen | Dinteloord-hg (per 2-3) | 02 | |
● | 05 | Urk-gg | A. Verschuure | Scherpenzeel-gg | bed | 17 |
● | 36 | Urk-ggin | M. Krijgsman (5e keer) | Arnemuiden-ggin | bed | 46 |
● | 02 | Urk De Bron-hg | M. Klaassen | Sliedrecht-hg (per 14-2) | bed | 02 |
● | 02 | Veenendaal-hg (wijk 3 en 6) | M. Klaassen | Sliedrecht-hg (per 7-2) | bed | 01 |
● | 22 | Waardenburg-ggin | J. Roos (10e keer) | Barneveld-ggin | bed | 106 |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 01 | Dwingeloo-gk | J. Kooistra | Hoogeveen-pg (stemming 30-3) | 01 | |
● | 01 | Ten Boer-gkv | A.A.J. de Boer | Ureterp-gkv (stemming 3-3) | 05 | |
- | ||||||
Tweetallen te | ||||||
● | Alblasserdam-ggin | A. Geuze | Chilliwack-ggin (Can.) (stemming 3-3) | |||
● | J. Roos | Barneveld-ggin | ||||
● | Bunschoten-cgk | C.C. den Hertog | Surhuisterveen-cgk (stemming 15-3) | |||
● | J.W. van Pelt | Oud-Beijerland-cgk | ||||
● | Ede-gg | M. Joosse | Hendrik-Ido-Ambacht-gg (stemming 9-3) | |||
● | G. van Manen | Elspeet-gg | ||||
● | Elspeet-ggin | M. Krijgsman | Arnemuiden-ggin (stemming 3-3) | |||
● | J. Roos | Barneveld-ggin | ||||
● | Gravenzande-gg | G.J. van Aalst | Klaaswaal-gg (stemming 2-3) | |||
● | A.P. Baaijens | Doetinchem-gg | ||||
● | Kalamazoo-gg (V.S.) | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg (stemming 17-3) | |||
● | R.A.M. Visser | Terneuzen-gg | ||||
● | Lelystad-gg | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg (stemming 4-3) | |||
● | L. Terlouw | Barendrecht-gg | ||||
● | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | S. Maljaars | Middelharnis-gg (stemming 18-3) | |||
● | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | ||||
● | Rotterdam-IJsselmonde-gg | W.J. Karels | Hardinxveld-Giessendam-gg (stemming 16-3) | |||
● | A. Schot | Nunspeet-gg | ||||
● | Wageningen-gg | J.M.D. de Heer | Middelburg-Centrum-gg (stemming 9-3) | |||
● | G. van Manen | Elspeet-gg | ||||
● | Westkapelle-gg | L. Blok | Gorinchem-gg (stemming 10-3) | |||
● | J.J. Tanis | Middelburg-Zuid-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.