Mutatielijst week 13 2015
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 05 | Aagtekerke-gg | S. Maljaars | Middelharnis-gg | bed | 11 |
● | 08 | Aalburg-ggin | J. Roos (2e keer) | Barneveld-ggin | 112 | |
● | 25 | Achterberg-ogg | P. van Veen (3e keer) | Benthuizen-ogg | bed | 10 |
● | 20 | Alblasserdam-ggin | J. Roos (14e keer) | Barneveld-ggin | bed | 107 |
● | 02 | Apeldoorn-Zuid-gkv | A.W. Beute | Nunspeet-gkv | bed | 01 |
● | Berlijn-Bellin-pg | W. in t Hout | g.v. Apeldoorn, wonend Velp | aan | 01 | |
● | 56 | Bodegraven-gg | S. Maljaars | Middelharnis-gg | 12 | |
● | 63 | Borssele-gg | G. van Manen (2e keer) | Elspeet-gg | 21 | |
● | 07 | Bruinisse-ggin | A. Geuze (2e keer) | Chilliwack-ggin (Can.) | 16 | |
● | 05 | Capelle aan den IJssel-pg (Nieuwe Westerkerk) | J.C. Schuurman | Harderwijk-hg (per 6-3) | aan | 02 |
● | 01 | De Lier-hg | G. van Velzen | Capelle aan den IJssel-hg | 01 | |
● | 01 | Den Ham-Ov-hg | F. van den Bosch | Katwijk aan Zee-hg (per 28-3) | 01 | |
● | 02 | Dordrecht-gkv | J.M. Haak | Rotterdam-Delfshaven-gkv | 01 | |
● | 27 | Drachten-gg | G. van Manen | Elspeet-gg (per 5-3) | bed | 19 |
● | 01 | Dronten-pg | mw. T. de Ruijter (p-t) | kandidaat Utrecht | aan | 01 |
● | 49 | Elspeet-ggin | M. Krijgsman (3e keer) | Arnemuiden-ggin | bed | 48 |
● | 13 | Geldermalsen-ggin | M. Krijgsman (3e keer) | Arnemuiden-ggin | bed | 49 |
● | 135 | Goudswaard-gg | C.A. van Dieren (7e keer) | Rijssen-gg (per 2-3) | bed | 79 |
● | 01 | Gravenhage-pg | mw. M.E. Nijveld | Colmschate-Schalkhaar-pg | aan | 01 |
● | 09 | Gravenzande-gg | G.J. van Aalst | Klaaswaal-gg | bed | 31 |
● | 02 | Groningen-Opeinde-gkh | E. Heres | Dalfsen-gkh | 01 | |
● | 01 | Kampen-Zuid-gkv | A.W. Beute | Nunspeet-gkv | aan | 02 |
● | 15 | Kapelle-Biezelinge-gg | W. Harinck (3e keer) | Moerkapelle-gg | 10 | |
● | 05 | Korendijk-hhg | B. Reinders | Staphorst-hhg (per 7-3) | aan | 01 |
● | 16 | Krimpen aan den IJssel-ggin | M. Krijgsman (2e keer) | Arnemuiden-ggin | 52 | |
● | 23 | Kruiningen-ggin | A. van Voorden (3e keer) | Opheusden-ggin | bed | 05 |
● | 44 | Leerdam-ggin | J. Roos (12e keer) | Barneveld-ggin (per 6-3) | bed | 108 |
● | 01 | Meteren-Est-hg | J. Brouwer | Veen-hg (per 5-3) | bed | 01 |
● | 19 | Nieuwerkerk-gg | K. Boeder | Terwolde-De Vecht-gg | bed | 03 |
● | 71 | Puttershoek-gg | G.W.S. Mulder (2e keer) | Zoetermeer-gg | 35 | |
● | 84 | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | R.A.M. Visser (2e keer) | Terneuzen-gg | 12 | |
● | 16 | Rijssen-ggin | A. van Voorden (3e keer) | Opheusden-ggin | 06 | |
● | 03 | Oud-Beijerland-hhg | J. Joppe | Woudenberg-hhg (per 21-3) | 01 | |
● | Rock Valley-gg (V.S.) | A.H. Verhoef | Sint Catharines-gg | bed | ||
● | 01 | Sluipwijk-hg | F.J.M. van Veldhuizen | Dinteloord-hg (per 2-3) | aan | 02 |
● | 02 | Utrecht-gg | L. Terlouw | Barendrecht-gg | 41 | |
● | 01 | Utrecht-pg (missionair pred. Jacobikerk) | W.P. Vermeulen | Goudriaan-Ottoland-hg | 01 | |
● | 01 | Valkenburg-ZH-gk | mw. M. Zebregs | kandidaat Voorburg | aan | 01 |
● | 17 | Veen-gg | E. Bakker | Scherpenisse-gg | aan | 02 |
● | 77 | Vlaardingen-gg | G.W.S. Mulder (3e keer) | Zoetermeer-gg | 34 | |
● | 143 | Wolphaartsdijk-gg | P. Melis (4e keer) | Ermelo-gg | 05 | |
● | 01 | Zaandam-cgk | L. van Dalen | Hoogeveen-cgk | 01 | |
● | 01 | Zalk-Veecaten-ngk | M.G. van Gurp | kandidaat Apeldoorn (per 24-3) | 01 | |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 01 | Apeldoorn Eben Haezer-hg | P.J. den Admirant | Kootwijk-Kootwijkerbroek-hg (per 30-3) | 07 | |
● | 01 | Hoogeveen-pg (De Weide) | W. Loosman | Hilversum-pg | 01 | |
● | 07 | IJsselstein-hg | J.J. van Holten | Bergambacht-hg (per 30-3) | 01 | |
● | 04 | Nieuw-Lekkerland-hg | M. Klaassen | Sliedrecht-hg (per 30-3) | 04 | |
● | 01 | Oud-Beijerland-hg | J.B. ten Hove | Katwijk aan Zee-hg (na Pinksteren) | 18 | |
● | 01 | Sebaldeburen-Een-hg | H.J.C.C.J. Wilschut | voorheen Smilde-gkv | 01 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 01 | Dwingeloo-gk | J. Kooistra | Hoogeveen-pg (stemming 30-3) | 01 | |
- | ||||||
Tweetallen te | ||||||
● | Berkenwoude-gg | G. van Manen | Elspeet-gg (stemming 31-3) | |||
● | S. Maljaars | Middelharnis-gg | ||||
● | Bodegraven-gg | W. Harinck | Moerkapelle-gg (stemming 26-3) | |||
● | S. Maljaars | Middelharnis-gg | ||||
● | Boskoop-gg | G. Clements | Gouda-gg (stemming 1-4) | |||
● | J.J. Tanis | Middelburg-Zuid-gg | ||||
● | Kapelle-Biezelinge-gg | W. Harinck | Moerkapelle-gg (stemming 25-3) | |||
● | R.A.M. Visser | Terneuzen-gg | ||||
● | Puttershoek-gg | S. Maljaars | Middelharnis-gg (stemming 27-3) | |||
● | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | ||||
● | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | W. Harinck | Moerkapelle-gg (stemming 26-3) | |||
● | R.A.M. Visser | Terneuzen-gg | ||||
● | Vlaardingen-gg | W. Harinck | Moerkapelle-gg (stemming 26-3) | |||
● | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.