Mutatielijst week 16 2024
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Alblasserdam-pg (De Brug) | A.W. van de Griend | Musselkanaal-pg | bed | 01 |
● | 06 | Beekbergen-ogg | G. Gerritsen | Barneveld-ogg | bed | 01 |
● | 04 | Bennekom-cgk | A.G.M. Weststrate | Biezelinge-cgk | bed | 04 |
● | 27 | Bruinisse-ggin | J.A. Weststrate | Gouda-Stationsplein-ggin | bed | 06 |
● | 37 | Capelle aan den IJssel-West-gg | A. Schot (4e keer) | Nunspeet-gg | bed | 138 |
● | 01 | Dronten-pg | mw. B.M. van Meijl-Buitink | ontheven Harderwijk-pg | aan | 01 |
● | 27 | Ede-ogg | H.H. Romkes (4e keer) | Rouveen-ogg | 26 | |
● | 35 | Ederveen-ggin | D.E. van de Kieft (5e keer) | Urk-ggin | bed | 65 |
● | 20 | Elst-Utr-ggin | D.E. van de Kieft (3e keer) | Urk-ggin | 67 | |
● | 15 | Ermelo-ogg | R. Bakker | Kinderdijk-ogg | bed | 28 |
● | 08 | Hardinxveld-Giessendam-ogg | P. de Boer | Echteld-Ochten-ogg | bed | 07 |
● | 01 | Leek-Oldebert-pg | A.W. van de Griend | Musselkanaal-pg | aan | 02 |
● | 22 | Lisse-gg | J. van Rijswijk (2e keer) | Oud-Beijerland-gg | bed | 41 |
● | 03 | Oldebroek-hhg | G. Kater | Arnemuiden-hhg (per 13-4) | 07 | |
● | 48 | Ooltgensplaat-gg | G. van Manen (2e keer) | Elspeet-gg | bed | 70 |
● | 95 | Oostkapelle-gg | J. IJsselstein (4e keer) | Kapelle-Biezelinge-gg | 04 | |
● | 09 | Opheusden-ggin | J. Roos (4e keer) | Barneveld-ggin | bed | 171 |
● | 02 | Ouderkerk aan de Amstel-cgk (i.s.m. Naarden) | A.D. Fokkema | Kerkwerve-cgk | 07 | |
● | 01 | Putten-Andreaskerk-hg | D. Posthouwer | hulppred. Putten (stemming 11-4) | aan | 01 |
● | 20 | Rijssen-ogg | T.L. Zwartbol (5e keer) | Urk-ogg | 16 | |
● | 01 | Sirjansland-hhg | A. Kos | Middelharnis-Sommelsdijk-hhg (per 12-4) | 09 | |
● | 14 | Stavenisse-ogg | R. Bakker (7e keer) | Kinderdijk-ogg | 29 | |
● | 34 | Terwolde-De Vecht-gg | P.D. den Haan (2e keer) | Rijssen-West-gg | 03 | |
● | 01 | Vollenhove-hg (wijk Sint Jansklooster) | W. Bos | kandidaat Nijkerk (stemming 10-3) | aan | 01 |
● | 167 | Wolphaartsdijk-gg | A.H. Verhoef | Sint Catharines-gg | bed | 68 |
- | ||||||
voornemen beroep | ||||||
● | 02 | Besoyen-hg | P.B. de Groot | voorheen zendingspred. Zuid-Soedan | 01 | |
● | 01 | Gravenpolder-Baarland-pg | G.T. Verschuure | kandidaat Goes (stemming 11-4) | 01 | |
● | 02 | Nieuwendijk-hg | A.H. van Mourik | Kamperveen-hg | 01 | |
● | 02 | Nieuwland-Oosterwijk-hg | L.M. Jongejan | kandidaat Waarder (stemming Oosterwijk 27-3) | 01 | |
● | 02 | Tholen-hg | G. van Wijk | Hedel-hg | 03 | |
- | ||||||
voordracht beroep | ||||||
● | 02 | Elst-Utr-hg | J.A.C. Olie | Delft-pg (stemming 7-5) | 01a | |
● | 01 | Garderen-hg | M.H. Bil | Hien-Dodewaard-hg (stemming 22-4) | 02 | |
● | 04 | Moordrecht-Bethel-hg | G.M. van Meijeren | Zeist-hg (stemming 17-4) | 01 | |
● | 02 | Rhenen-hg | J.A.C. Olie | Delft-pg (stemming 7-5) | 01b | |
- | ||||||
tweetal | ||||||
● | Courtland-gg | G.W.S. Mulder | Ridderkerk-gg (stemming 24-4) | |||
● | E.M. Maljaars | zendingspred. Bolivia-gg | ||||
● | Kalamazoo-gg | E. Hakvoort | Norwich-gg (stemming 22-4) | |||
● | P.C. Vlot | Krabbendijke-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.