Ruim 3000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Ter gelegenheid van het eerste lustrum wordt er regelmatig een nieuw verhaal in de rubriek "Alle beroepen van" toegevoegd. Als eerste over de zogeheten 117 beroepen van J.J. Knap: klik om pdf te openen

Mutatielijst week 25 2016


<<1 jaar . <1 week


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
09 Aalburg-ggin O.M. van der Tang kandidaat Barneveld bed35
03 Aalst-hhg (i.s.m. Kerkwijk) P. den Ouden Katwijk aan Zee-hhg (per 23-6) 04
22 Alblasserdam-ggin O.M. van der Tang kandidaat Barneveld aan32
01 Amersfoort-pg (De Hoeksteen) mw. M.E.J. den Braber Bleiswijk-gk aan01
03 Arnemuiden-hhg W.M. van der Linden Grevelduin-Vrijhoeve-Capelle-hhg (per 20-6) 03
06 Barendrecht-gg M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed06
68 Borssele-gg M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed10
Bruinisse-ggin O.M. van der Tang kandidaat Barneveld bed
02 Bunschoten-West-gkv J. Janssen Zwolle-West-gkv 02
Carterton-gg M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed18
03 Doetinchem-gg M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed05
11 Elst-Utr-ggin O.M. van der Tang kandidaat Barneveld bed33
01 Giessendam-Neder-Hardinxveld-gk mw. M.A. Muis kandidaat Zegveld aan01
Gouda-gg (zending Ecuador) M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed02
01 Groot-Ammers-hg J.J. Mulder Hedel-hg (per 21-6) 03
01 Hendrik-Ido-Ambacht-gg M.H. Schot kandidaat Amersfoort aan15
14 IJsselmuiden-Grafhorst-hhg W.M. van der Linden Grevelduin-Vrijhoeve-Capelle-hhg (per 20-6) 02
09 Katwijk-aan-Zee-ggin O.M. van der Tang kandidaat Barneveld bed31
03 Kerkwijk-e.o.-hhg (i.s.m. Aalst) P. den Ouden Katwijk aan Zee-hhg (per 23-6) 04
17 Krimpen aan den IJssel-ggin O.M. van der Tang kandidaat Barneveld bed36
Krimpen aan den IJssel-hwba M. Maas Veenendaal-hg bed
25 Kruiningen-ggin O.M. van der Tang kandidaat Barneveld bed34
74 Leiderdorp-gg M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed12
29 Lelystad-gg M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed04
26 Nieuwerkerk aan den IJssel-ggin O.M. van der Tang kandidaat Barneveld bed30
01 Nieuwveen-pg mw. H.J. van t Kruis kandidaat Boskoop 01
90 Meeuwen-gg (i.s.m. Sprang-Capelle) M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed19
01 Middelburg-gkv A.S. de Vries Ridderkerk-gkv 03
06 Middelburg-Zuid-gg M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed08
03 Middelharnis-gg A. Schot Nunspeet-gg 89
64 Naaldwijk-gg M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed03
30 Ooltgensplaat-gg M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed16
59 Oostkapelle-gg B. Labee (2e keer) Veenendaal 06
74 Puttershoek-gg M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed13
90 Ridderkerk-Slikkerveer-gg M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed07
141 Rilland-Bath-gg M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed11
129 Rotterdam-Alexanderpolder-gg M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed14
196 Rotterdam-IJsselmonde-gg M.T. Al-Chalabi kandidaat Genemuiden 22
91 Sprang-Capelle-gg (i.s.m. Meeuwen) M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed19
02 Terneuzen-gg M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed09
01 Zeist-ngk (als g.v.) M. Janssens ontheven Utrecht-ngk aan01
17 Zwolle-gg M.H. Schot kandidaat Amersfoort bed17
01 clas.Apeldoorn-pg (g.v. Atlant Zorggroep)mw. A.J. Al-van Holst kandidaat Brummen (per 15-6) aan01
01 bijz.werk-cgk (hoofddocent Nieuwe Testament)M.C. Mulder docent Apeldoorn (m.i.v. 1-9) aan01
01 bijz.werk-cgk (hoofddocent Ethiek) D.J. Steensma Veenwouden-cgk (m.i.v. 01-01-2017) aan01
-
Voornemen beroep:
01 Burgh-hg mw. J. Herweijer Bemmel-pg 01
01 De Krim-pg G. Rohaan Gramsbergen-pg 02
01 Nieuwland-Oosterwijk-hg A. van der Stoep hulppred. Krimpen aan den IJssel-hwba (per 27-6) 01
01 Wezep-gkv J.B. de Rijke Krimpen aan den IJssel-gkv 01
-
Voordracht beroep:
01 Ederveen-hhg P.D. van den Boogaard (p-t) kandidaat Tholen (stemming 28-6) 01
25 Kruiningen-ggin O.M. van der Tang kandidaat Barneveld (stemming 20-6) 34
01 Kruiningen-hhg J.R. van Vugt kandidaat Lienden (stemming 24-6) 03
Nieuwerbrug aan de Rijn-pg (als bijstand) N. Noorland hulppred. Nieuwpoort-hg (stemming 27-6)
01 Schelluinen-hg H.E. Veldhuijzen kandidaat Putten (stemming 27-6) 01
-
Tweetal te
Alblasserdam-ggin J. Roos Barneveld-ggin (stemming 20-6)
O.M. van der Tang kandidaat Barneveld
Bruinisse-ggin O.M. van der Tang kandidaat Barneveld (stemming 24-6)
J.A. Weststrate Pretoria-ggin
Elst-Utr-ggin O.M. van der Tang kandidaat Barneveld (stemming 20-6)
A. van Voorden Opheusden-ggin
Gravenzande-cgk H. Peet Bunschoten-cgk (stemming 26-6)
A.G.M. Weststrate Biezelinge-cgk
Middelharnis-gg C.A. van Dieren Rijssen-Noord-gg (stemming 22-6)
A. Schot Nunspeet-gg
Oostkapelle-gg B. Labee Veenendaal-gg (stemming 21-6)
J. van Rijswijk Aalburg-gg
Rotterdam-IJsselmonde-gg M.T. Al-Chalabi kandidaat Genemuiden (stemming 21-6)
A. Verschuure Scherpenzeel-gg

<<1 jaar . <1 week


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
zaterdag 25 juni 2016