Ruim 3000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Ter gelegenheid van het eerste lustrum wordt er regelmatig een nieuw verhaal in de rubriek "Alle beroepen van" toegevoegd. Als eerste over de zogeheten 117 beroepen van J.J. Knap: klik om pdf te openen

Mutatielijst week 39 2016


<<1 jaar . <1 week


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
13 Barneveld-Zuid-gg J.M.D. de Heer (4e keer) Middelburg-Centrum-gg bed59
63 Beekbergen-gg A. Schreuder (4e keer) Rijssen-Zuid-gg aan62
01 Blaricum-pg M.T. van der Sijs Gouda-gk (per 22-9) aan01
02 Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg 53
02 Dronten-cgk A. Hofland kandidaat Groningen (stemming 25-9) 05
04 Ede-Bennekom-Wageningen-hhg J.C. den Ouden Opheusden-hhg (per 3-9) bed16
02 Gravenzande-cgk A. Voorwinden kandidaat Dordrecht (stemming 25-9) 01
05 Hoogeveen-cgk R. Bikker Aalten-cgk (per 26-9) 04
21 Kapelle-Biezelinge-gg W. Visscher Amersfoort-gg 148
01 Lollum-Waaksens-pg (mobiliteitspool PKN) mw. J.B. Voogd kandidaat Emmeloord aan01
02 Nederhemert-hhg IJ.R. Bijl Wouterswoude-hhg (per 5-9) bed03
44 Nijkerk-gg W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam-gg (per 1-9) bed143
65 Oudemirdum-gg A. Verschuure (2e keer) Scherpenzeel-gg 24
10 Ridderkerk-hhg K.J. Kaptein Middelharnis-Sommelsdijk-hhg (per 24-9) 01
130 Rotterdam-Alexanderpolder-gg J. IJsselstein (2e keer) Kampen-gg 06
Sioux Center-gg C. Sonnevelt Krabbendijke-gg bed10
05 Sirjansland-hhg J.W. van Estrik Goedereede-hhg (stemming 27-9) 02
02 Thesinge-cgk H.M. Mulder (p-t) kandidaat Langerak (stemming 25-9) 01
02 Ulrum-cgk H.M. Mulder (p-t) kandidaat Langerak (stemming 25-9) 01
11 Urk-gg W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam-gg (per 3-9) bed144
-
Voornemen beroep:
01 Hijlaard-pg J. Hilverda (p-t) Winschoten-pg 01
05 Oude Tonge-hg P.D. Teeuw kandidaat Papendrecht (per 4-10) 01
01 Slochteren-pg J. Hommes (p-t) Schildwolde-Hellum-Overschild-Noordbroek-hg (p-t) 01
01 Winsum-Baard-Oosterlittens-pg J. Hilverda (p-t) Winschoten-pg 01
04 Zetten-Andelst-hg J.C. Breugem Sommelsdijk-hg (per 4-10) 01
-
Voordracht beroep:
02 Apeldoorn-Oost-cgk R. Bikker Aalten-cgk 05
01 Hagestein-hg P.D. Teeuw kandidaat Papendrecht (stemming 5-10) 03
03 Moordrecht Bethel-hg P.D. Teeuw kandidaat Papendrecht (stemming 4-10) 02
01 Sassenheim-cgk (i.s.m. Hillegom) A. Hofland kandidaat Groningen (stemming 2-10) 06
-
Tweetal te
Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg (stemming 29-9)
G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg
Doetinchem-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg (stemming 5-10)
G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg
Drogeham-cgk J.J.G. den Boer kandidaat Apeldoorn (stemming 2-10)
S. Griffioen kandidaat Veenendaal
Gravenhage-Scheveningen-gg B. Labee Veenendaal-gg (stemming 3-10)
P. Mulder Tricht-Geldermalsen-gg
Gravenzande-gg J. IJsselstein Kampen-gg (stemming 6-10)
S.W. Janse Gravenpolder-gg
Kapelle-Biezelinge-gg W. Visscher Amersfoort-gg (stemming 27-9)
J.B. Zippro Groningen-gg
Nijkerk-cgk J.J.G. den Boer kandidaat Apeldoorn (stemming 2-10)
A. Voorwinden kandidaat Dordrecht
Rotterdam-Alexanderpolder-gg J. IJsselstein Kampen-gg (stemming 28-9)
G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg
Rotterdam-Zuidwijk-gg S.W. Janse Gravenpolder-gg (stemming 5-10)
W. Visscher Amersfoort-gg

<<1 jaar . <1 week


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
vrijdag 30 september 2016