Mutatielijst week 13 2024
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Aalsmeer-hg (wijk Dorp) | D.I.B. van der Meulen | Amsterdam-pg (Licht Oud Zuid) (stemming 28-2, per 9-3) | bed | 01 |
● | 130 | Aalst-gg | B. Labee (2e keer) | Veenendaal-gg | bed | 56 |
● | 01 | Alblasserdam-pg (De Brug) | A.W. van de Griend | Musselkanaal-pg (stemming 17-3, per 24-3) | 01 | |
● | 06 | Beekbergen-ogg | G. Gerritsen | Barneveld-ogg | 01 | |
● | 20 | Benthuizen-gg | G. Clements | Gouda-gg | 84 | |
● | 89 | Bodegraven-gg | P.G. Heijkamp (3e keer) | Emmeloord-gg | 38 | |
● | 27 | Bruinisse-ggin | J.A. Weststrate | Gouda-Stationsplein-ggin | 06 | |
● | 35 | Ederveen-ggin | D.E. van de Kieft (5e keer) | Urk-ggin | 65 | |
● | 04 | Goes-gg | H.J. Agteresch | Werkendam-gg | 04 | |
● | 08 | Hardinxveld-Giessendam-ogg | P. de Boer | Echteld-Ochten-ogg | 07 | |
● | 01 | Lienden-hg | G.F. Willemsen | g.v. Veenendaal | bed | 05 |
● | 05 | Nijkerk-hhg | G. Kater (66%) | Arnemuiden-hhg | bed | 06 |
● | 94 | Oostkapelle-gg | R.A.M. Visser (5e keer) | Apeldoorn-gg | bed | 22 |
● | 09 | Opheusden-ggin | J. Roos (4e keer) | Barneveld-ggin | 171 | |
● | 127 | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | P.G. Heijkamp (4e keer) | Emmeloord-gg | bed | 35 |
● | 158 | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | W. Visscher | Amersfoort-gg | 169 | |
● | 01 | Vollenhove-hg (wijk Sint Jansklooster) | W. Bos | kandidaat Nijkerk (stemming 10-3) | 01 | |
● | 19 | Zeist-gg | J. van Rijswijk | Oud-Beijerland-gg | bed | 38 |
● | 40 | Zwolle-gg | J. van Laar (3e keer) | Barneveld-Zuid-gg | bed | 18 |
- | ||||||
voornemen beroep | ||||||
● | 03 | Boven-Hardinxveld-hg | J.J. ten Brinke | Oud-Beijerland-hg | 10 | |
● | 01 | Katwijk aan Zee-hg (wijk Immanuel) | J.J. ten Brinke | Oud-Beijerland-hg (per 4-4) | 11 | |
● | 01 | Linschoten-hg | B.J.W. Ouwehand | Andel-hg | 04 | |
● | 02 | Rouveen-hg (wijk 1) | C. Budding | Goudswaard-hg | 03 | |
● | 02 | Nieuwland-Oosterwijk-hg | L.M. Jongejan | kandidaat Waarder (stemming Oosterwijk 27-3) | 01 | |
● | 37 | Sioux Center-gg | E.M. Maljaars | zendingspred. Bolivia-gg (per 1-4) | 01 | |
● | 01 | Woerden-hg (wijk Centrum-Oost) | B.E. Weerd | Papendrecht-hg | 01 | |
- | ||||||
voordracht beroep | ||||||
● | 04 | Nieuwe-Tonge-hhg | H.J. van Marle | Staphorst-hhg (stemming 3-4) | 04 | |
- | ||||||
tweetal | ||||||
● | Alblasserdam-gg | P.C. Vlot | Krabbendijke-gg (stemming 8-4) | |||
● | H.A. van Zetten | Nieuw-Beijerland-gg | ||||
● | Chilliwack-gg | E.M. Maljaars | zendingspred. Bolivia-gg (stemming 3-4) | |||
● | M.H. Schot | Hendrik-Ido-Ambacht-gg | ||||
● | Houten-gg | J. IJsselstein | Kapelle-Biezelinge-gg (stemming 28-3) | |||
● | W.A. Zondag | Dordrecht-gg | ||||
● | Nieuwpoort-cgk | H.C. Bezemer | Culemborg-cgk (stemming 2-4) | |||
● | A.D. Fokkema | Kerkwerve-cgk | ||||
● | Puttershoek-gg | J. IJsselstein | Kapelle-Biezelinge-gg (stemming 5-4) | |||
● | A.J. de Waard | Urk-gg | ||||
● | Waupun-gg | E.M. Maljaars | zendingspred. Bolivia-gg (stemming 29-3) | |||
● | J.J. Witvoet | Rock Valley-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.