Mutatielijst week 47 1983
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | Alblasserdam-gg | J.C. Weststrate | Gravenpolder-gg | bed | ||
● | Alphen aan den Rijn-gkv | A.J. Pol | kandidaat Zwolle | 01 | ||
● | Amstelveen-Buitenveldert-hg | J.J. van Thiel | Rotterdam-Zuid-hg | |||
● | Amsterdam-hg (als industriepred.) | A.B. Harrewijn | kandidaat Utrecht | |||
● | Anna Paulowna-Enkhuizen-gkv | G.E. Geerds | voorheen zendingspred. Indonesie, wonend Drachten | |||
● | Arnhem-gg | D. Rietdijk | Middelburg-Zuid-gg | |||
● | Assen-gk | W. Nawijn | Treebeek-gk | aan | ||
● | Assen-Zuid-gkv | J. van de Wetering | Harkstede-Overschild-gkv | |||
● | Beesd-hg | J. de Pagter | kandidaat Oudewater | aan | ||
● | Bleskensgraaf-hg | H. Visser | Katwijk aan Zee-hg | bed | ||
● | Broeksterwoude-cgk | G.J. van Rookhuijzen | Maassluis-cgk | |||
● | Bussum-veg | W. Kramer | wonend Andelst | bed | ||
● | Colijnsplaat-hg | W.J. Teunissen | kandidaat Sleeuwijk | bed | 03 | |
● | Delft-gk | L. van der Veer | Utrecht-gk | bed | ||
● | Drachten-Zuidoost-gkv | T. Boersma | Apeldoorn-gkv | aan | ||
● | Ederveen-hg | J. van Oostende | Oud-Beijerland-hg | |||
● | Emlichheim-gk | L.H. Kwast | Kollum-gk | |||
● | Emmeloord-gkv | H. van den Berg | Hoek-gkv | |||
● | Gouda-gg | J.W. Verweij | Ridderkerk-gg | |||
● | Groningen-gg | F. Harinck | Gravenhage-Zuid-gg | |||
● | Groningen-Noord-gkv (zending Irian Jaya) | A.J. Pol | kandidaat Zwolle | 02 | ||
● | Hardinxveld-Giessendam-npb (als bijstand | mw. F. Damman-Verboom (p-t) | ontheven Berkenwoude | aan | ||
● | Harlingen-hg | R.J. de Vries | Heukelum-hg | aan | ||
● | Hattem-gkv | M.J.C. Blok | Enschede-gkv | |||
● | Haulerwijk-gkv | J. van de Wetering | Harkstede-Overschild-gkv | |||
● | Hillegersberg-hg | A. Talsma | Veenendaal-hg | |||
● | Kampen-gkv | T. Boersma | Apeldoorn-gkv | bed | ||
● | Krabbendijke-hg | W.J. Teunissen | kandidaat Sleeuwijk | aan | 04 | |
● | Krimpen aan den IJssel-ogg | A.P. van der Meer | Kinderdijk-ogg | aan | ||
● | Naaldwijk-gg | M. Mondria | Waardenburg-gg | |||
● | Nieuwerkerk aan den IJssel-gk | R.W. Scholten (p-t) | Linschoten-gk | |||
● | Nieuw-Lekkerland-hg | L.H. Oosten | Wouterswoude-hg | |||
● | Raalte-hg (g.v. Sint Franciscushof) | S.A. de Vries | Jutrijp-Hommerts-hg | |||
● | Rotterdam-hg | G.A. Cnossen | Delft-hg | |||
● | Rotterdam-West-gg | R. Boogaard | Leiden-gg | |||
● | Sassenheim-cgk | J.M. Aarnoudse | kandidaat Apeldoorn | 01 | ||
● | Schildwolde-gkv | H.A. Strating | Drogeham-gkv | |||
● | Schoonhoven-hg | F. van Roest | Uddel-hg | bed | ||
● | Stadskanaal-gkv | T. Wendt | Urk-gkv | bed | ||
● | Steenwijk-gk | H.J.J. Witte | Siddeburen-gk | |||
● | Sint Johannesga-Delfstrahuizen-hg | C.S. Verwoert | Berlikum-hg | bed | ||
● | Stellendam-hg | J. Codee | Wezep-hg | |||
● | Tricht-Geldermalsen-gg | J. Mijnders | Veenendaal-gg | |||
● | Utrecht-gg | M. Burggraaf | kandidaat Rotterdam | bed | 18 | |
● | Vleuten-De Meern-gk | L. van der Veer | Utrecht-gk | |||
● | Vleuten-De Meern-Breukelen-Maarssen-gkv | R.J. Blok | kandidaat Gravenhage | 07 | ||
● | Woerden-gk | A.P. Heiner | Haarlemmermeer-Oostzijde-gk | |||
● | Wolphaartsdijk-hg | G.T. Grootjans | Heerjansdam-Kijfhoek-hg | |||
● | Zoetermeer-hg | A. de Reuver | Capelle aan den IJssel-hg | |||
● | Zunderdorp-hg | A. Cuperus (p-t) | kandidaat Utrecht | |||
- | ||||||
Tweetallen | ||||||
● | Haamstede-cgk | J.M. Aarnoudse | kandidaat Apeldoorn | |||
● | M. Dijkstra | kandidaat Drachten | ||||
● | Vlaardingen-cgk | G. Bouw | Scheveningen-cgk | |||
● | M.C. Tanis | Sliedrecht-cgk |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.