Mutatielijst week 38 1994
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | Aagtekerke-gg | W. Harinck | Kapelle-Biezelinge-gg | |||
● | Aalburg-hg | C. van de Scheur | Bodegraven-hg | bed | ||
● | Aalsmeer-hg | D. Rodenburg | Heukelum-hg | aan | ||
● | Amsterdam-doops | J.E. Klanderman | Beverwijk-IJmuiden-doops | aan | ||
● | Apeldoorn-hg | W.F. Stoel | luchtmachtpred., wonend Apeldoorn | |||
● | Berkel-Rodenrijs-gkv | A.P. Feijen | Heemse-gkv | |||
● | Boskoop-gg | C. Sonnevelt | Krimpen aan den IJssel-gg | |||
● | Doetinchem-gg | A. Bac | Bodegraven-gg | |||
● | Dordrecht-Zuid-cgk | J.G. Schenau | Middelburg-cgk | |||
● | Gees-gk | L.A. Jonker | kandidaat Gees | aan | ||
● | Genemuiden-gg | M. Mondria | Waardenburg-gg | |||
● | Genemuiden-hg | J. Maasland | Kootwijk-Kootwijkerbroek-hg | |||
● | Genemuiden-hg | L.W.C. Ruijgrok | Middelharnis-hg | bed | ||
● | Hendrik-Ido-Ambacht-hg | G.C. de Jong | Sliedrecht-hg | bed | ||
● | Huizen-hg | H. Markus | Noordeloos-hg | bed | ||
● | IJmuiden-West-hg | P. van Wijk | Sint Johannesga-Delfstrahuizen-hg | |||
● | Leiden-gk (SoW) | D. Stolk | Boxtel-Sint Michielsgestel-Schijndel-gk | aan | ||
● | Maasdam-Cillaarshoek-hg | H.J. van Kapel | kandidaat Gameren | |||
● | Nieuwerkerk-gg | R. Boogaard | Leiderdorp-gg | |||
● | Nijkerkerveen-hg | H. Westerhout | Zeist-hg | bed | ||
● | Otterlo-hg | G. de Greef | Oosterwolde-Gld-hg | |||
● | Ouderkerk aan den IJssel-hg (wijk West) | J. van Dijk | Tholen-hg | bed | ||
● | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | M.J. van Gelder | Tricht-Geldermalsen-hg | aan | ||
● | Rotterdam-Centrum-gg | A.J. Gunst | Tholen-gg | |||
● | Rotterdam-Zuidwijk-gg | C.A. van Dieren | Stolwijk-gg | |||
● | Siegerswoude-De Wilp-cgk | C.J. Droger | kandidaat Sliedrecht | |||
● | Sliedrecht-Centrum-cgk (wijk 2) | L.W. van der Meij | Alphen aan den Rijn-cgk | bed | ||
● | Sprang-Capelle-gg | J. Karens | Opheusden-gg | |||
● | Streekgemeente Frieslands End-hg | J. Dijkstra | Drachten-hg | |||
● | Suriname-zevendedagadv | D.J. Ponte | Amsterdam | |||
● | Terneuzen-vogg | J. van Prooijen | lerend oud. Rijssen-ogg | |||
● | Terwolde-De Vecht-gg | A. Bac | Bodegraven-gg | |||
● | Vriezenveen-hg (wijk 5) | N. Mels | Well-Ammerzoden-hg | aan | ||
● | Westzaan-cgk | C.J. Droger | kandidaat Sliedrecht | |||
● | Winschoten-gk (g.v. Old Wolde) | P. Doorn | hulppred. Stedum-gk | aan | ||
● | Woerden-hg | H. Markus | Noordeloos-hg | aan | ||
● | Zierikzee-hg | G. van de Pol | Nigtevecht-hg | aan |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.