Mutatielijst week 24 1995
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | Aalburg-gg | A. Moerkerken | Gouda-gg | bed | ||
● | Almkerk-hg | A.N. Rietveld | Sliedrecht-hg | aan | ||
● | Amsterdam-hg | C. Schakel | Gravenhage-hg | aan | ||
● | Arnhem-rem-vvh (Parkstraat) | J.M. de Jong (p-t) | kandidaat Bathmen | aan | ||
● | Barneveld-hg (wijk 3) | J.C. Schuurman | Capelle aan den IJssel-hg | bed | ||
● | Bergschenhoek-hg | D.M. van de Linde | Groningen-hg | bed | ||
● | Besoyen-hg | J. Eertink | kandidaat Rijssen | bed | 01 | |
● | Bodegraven-hg | C.J.W. Verboom | Ooltgensplaat-hg | |||
● | Bussum-veg | N.M. Dijk | Goes-veg | aan | ||
● | Colmschate-Schalkhaar-hg (SoW) | O. Haasnoot | Willemstad (Curacao) | |||
● | Dalfsen-ngk | G.J. Zwarts | Amsterdam-Centrum-ngk | bed | ||
● | Denekamp-hg | R. Brouwer | kandidaat Nieuwegein | aan | 02 | |
● | Driesum-gk | A.A. Wisman | kandidaat Coevorden | aan | ||
● | Eindhoven-hg | mw. M. van Nie | Burgwerd-Lollum-hg (p-t) | aan | ||
● | Genemuiden-hg | J. Plomp | Wierden-hg | |||
● | Goes-bw-hg | C. van Duijn | Krimpen aan den IJssel-bw-hg | bed | ||
● | Gorinchem-hg | D.M. van de Linde | Groningen-hg | aan | ||
● | Gorinchem-Sliedrecht-gkv | A. van Groos | kandidaat Kampen | aan | 01 | |
● | Gravenmoer-gk | mw. E. van Staalduine-Sulman (p-t) | kandidaat Gravenmoer | aan | ||
● | Groningen-Zuid-bap | H.C. Schaap | Emmen-bap | aan | ||
● | Hazerswoude-hg | W.G. van den Top | kandidaat Ede | |||
● | Heelsum-hg | D. Heuvelman | Urk-hg | |||
● | Hoogezand-Sappemeer-gkv (wijk 2) | C. de Putter | Hoogeveen-gkv | bed | ||
● | Kats-Kortgene-hg | mw. H. van der Vegt | kandidaat Amsterdam | |||
● | Kinderdijk-hg | R. van Kooten | Soest-bw-hg | bed | ||
● | Lemmer-hg | G.J. Krol | Wijhe-hg | |||
● | Nieuwe-Pekela-cgk | W.J.A. Ester | kandidaat Apeldoorn | aan | ||
● | Nieuwe-Pekela-hg | J. de Roo | Westerhaar-hg | aan | ||
● | Oosterland-Ouwerkerk-hg | J. de Haan | Geertruidenberg-Made-hg | |||
● | Oosterwolde-Wijnjewoude-gkv | A. van Groos | kandidaat Kampen | bed | 02 | |
● | Op- en Neder-Andel-hg | A. van Vuuren | Zoetermeer-hg | bed | ||
● | Oude Wetering-rem | K.J. Holtzapffel | kandidaat Leiden | aan | ||
● | Rotterdam-West-cgk | H. Korving | Kerkwerve-cgk | bed | ||
● | Stavoren-hg (SoW) | M. Dijkstra | kandidaat Groningen | |||
● | Terneuzen-gg | P. Mulder | Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg | bed | ||
● | Zandvoort-hg (g.v. Nieuw Unicum) | mw. I.G. Clement | kandidaat Haarlem | aan | ||
● | Zuidwolde-Dr-hg | D. Heuvelman | Urk-hg | bed | ||
● | Zwolle-hg | E.K. Teygeler | Zeist-hg | |||
● | Zwolle-hg (wijk 4) | M. Oostenbrink | Baambrugge-hg (p-t) | aan | ||
● | bijz.werk-hg (Stichting Oikos) | A. Polhuis | diakonaal pred. Rotterdam-Centrum-hg | aan |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.