Mutatielijst week 12 1999
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | Aagtekerke-gg | G.J. van Aalst | Ridderkerk-gg | bed | ||
● | Aagtekerke-hg | L.J.T. Heuvelman | kandidaat Utrecht | aan | ||
● | Aalburg-gg | W. Visscher | Amersfoort-gg | bed | ||
● | Aalst-gg | A.J. Gunst | Benthuizen-gg | bed | ||
● | Amersfoort-ngk (wijk 2) | J. Kiers | Den Helder-ngk | |||
● | Bergschenhoek-gkv | G.J. Klapwijk | Doetinchem-Doesburg-gkv | |||
● | Den Bommel-hg | M.C. Batenburg | kandidaat Sliedrecht | bed | 01 | |
● | Doetinchem-gg (zendingspred. Albanie) | G.J. Baan | Lisse-gg | |||
● | Dordrecht-gg | A.J. Gunst | Benthuizen-gg | |||
● | Elspeet-ggin | J. Roos | Opheusden-ggin | bed | ||
● | Goudswaard-gg | G.J. van Aalst | Ridderkerk-gg | bed | ||
● | Gravenzande-gg | M. Karens | Werkendam-gg | bed | ||
● | Haarlemmermeer-Oostzijde-ngk | W. Smouter | Breukelen-ngk | |||
● | Jaarsveld-hg | J. de Wit | Babylonienbroek-hg | |||
● | Katwijk aan Zee-gg | J. Beens | Nijkerk-gg | bed | ||
● | Klaaswaal-gg | A.B. van der Heiden | Utrecht-gg | bed | ||
● | Leerdam-ggin | J. Roos | Opheusden-ggin | bed | ||
● | Maartensdijk-hg | B. Reinders | kandidaat Rijssen | |||
● | Noordeloos-gk | C. van de Vate | Zandvoort-gk | |||
● | Oldemarkt-Paaslo-hg | H. Poot | Surhuisterveen-hg | |||
● | Rijnsburg-gk | mw. H.J. Paas | Garrelsweer-gk | aan | ||
● | Rijssen-hg (wijk 4) | J. van het Goor | Stolwijk-hg (wijk 2) | |||
● | Rotterdam-Zuidwijk-gg | P. Mulder | Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg | |||
● | Scherpenisse-gg | M. Karens | Werkendam-gg | |||
● | Sint Annaland-gg | F. Mulder | Scherpenzeel-Gld-gg | bed | ||
● | Sint Jansklooster-cgk | H.R.H.A. de Boer | Zeewolde-cgk | bed | ||
● | Spakenburg-Noord-gkv | D.W.L. Krol | Assen-Zuid-gkv | |||
● | Springford-rca (Can.) | W. Pieters | Genemuiden-hg | |||
● | Strijen-hg (wijk 1) | L. Schaap | Giessendam-Neder-Hardinxveld-hg | aan | ||
● | Sunnyside-gg (V.S.) | G.J. Baan | Lisse-gg | |||
● | Ter Apel-bw-hg (De Kapel) | mw. H.M.E. Kauffmann-Schaap (p-t) | Klazienaveen-hg | |||
● | Terneuzen-gg | A.B. van der Heiden | Utrecht-gg | bed | ||
● | Vlaardingen-hg (Holy-Noord) | C.G. Geluk | Huizen-hg | bed | ||
● | Westkapelle-gg | A. Vermeij | Zwijndrecht-gg | |||
● | Westzaan-gg | A.J. Gunst | Benthuizen-gg | bed | ||
● | Willige Langerak-hg | M.C. Batenburg | kandidaat Sliedrecht | bed | 02 | |
● | Woerden-cgk | J. Groenleer | Amsterdam-cgk | |||
● | Zalk-Veecaten-hg | M.C. Batenburg | kandidaat Sliedrecht | aan | 03 |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.