Mutatielijst week 10 2009
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Alblasserdam-gk | W.P. Ferguson | Ridderkerk-Slikkerveer-pg | ||
● | 34 | Beekbergen-gg | P. Melis | Veen-gg | 23 | |
● | Borssele-gg | G.J.N. Moens | Meliskerke-gg | 02 | ||
● | Brakel-gg | G. Mouw | Uddel-gg | bed | 28 | |
● | Elspeet-ggin | A. Schultink | Bruinisse-ggin | 21 | ||
● | 07 | Genemuiden-gg | W.J. Karels | Hardinxveld-Giessendam-gg | ||
● | 25 | Groningen-gg | L. Terlouw | Barendrecht-gg | bed | 09 |
● | 04 | ‘t Harde-hg | D. Dekker | Oudewater-hg | aan | 01 |
● | 01 | Hilversum-Bethelkerk-gk | mw. J.W. Scheurwater | Barneveld-gk | aan | 01 |
● | Hoofddorp-gg | J.J. Tanis | Kampen-gg | bed | 15 | |
● | Leerdam-gg | M. Karens | Werkendam-gg | |||
● | 01 | Lelystad-gg | C.G. Vreugdenhil | Vlissingen-gg | 14 | |
● | 01 | Maarn-Maarsbergen-pg | J. Plante | Vleuten-hg | aan | 01 |
● | 01 | Maas en Waal-pg-iw | M.J. Luijk | Oegstgeest-pg | aan | 01 |
● | 17 | Nijkerk-gg | C.A. van Dieren | Rijssen-Noord-gg | 48 | |
● | Picture-Bute-Can-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg | 44 | ||
● | Rotterdam-IJsselmonde-gg | G. Mouw | Uddel-gg | 29 | ||
● | 04 | Scheveningen-cgk | C.P. de Boer | Werkendam-cgk | 04 | |
● | Sint Annaland-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg | 43 | ||
● | 05 | Tholen-hg | W. Meijer | Yerseke-hg-dg | 03 | |
● | 03 | Veen-hg | W. Meijer | Yerseke-hg-dg | bed | 01 |
● | 03 | Veenendaal-VIII-hg | W.G. Teeuwissen | bijz.werk-directeur GZB | aan | 01 |
- | ||||||
Tweetallen: | ||||||
● | Hoogvliet-Spijkenisse | P. Mulder | Krimpen aan den IJssel-gg (stemming 11-3) | |||
● | J.S. van der Net | Houten-gg | ||||
● | Meerkerk-cgk | M.A. Kempeneers | Elburg-cgk | |||
● | K. Visser | Barendrecht-cgk | ||||
● | Noordeloos-cgk | L.A. den Butter | Culemborg-cgk | |||
● | H. Polinder | Urk-Maranatha-cgk | ||||
● | Picture-Bute-Can-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg | |||
● | C.A. van Dieren | Rijssen-Noord-gg | ||||
● | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | J.J. Tanis | Kampen-gg (stemming 11-3) | |||
● | C.G. Vreugdenhil | Vlissingen-gg | ||||
● | Rotterdam-IJsselmonde-gg | W.J. Karels | Hardinxveld-Giessendam-gg (stemming 4-3) | |||
● | G. Mouw | Uddel | ||||
● | Rotterdam-Zuidwijk-gg | G.J. Baan | Kapelle-Biezelinge-gg (stemming 12-3) | |||
● | A.B. van der Heiden | Benthuizen-gg | ||||
● | Scheveningen-cgk | C.P. de Boer | Werkendam-cgk | |||
● | A. Versluis | Nieuw-Balinge-cgk | ||||
● | Utrecht-gg | G.J. van Aalst | Klaaswaal-gg | |||
● | A. Schot | Nunspeet-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.