Mutatielijst week 13 2017
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 10 | Aalburg-ggin | M. Krijgsman (3e keer) | Arnemuiden-ggin | bed | 80 |
● | 04 | Aalst-hhg | J.P. Stoel | Waddinxveen-hhg (per 25-3) | 01 | |
● | Ameide-Tienhoven-hg (als bijstand) | J.D. Oudshoorn | voorheen zendingspred. Mozambique (per 1-4) | aan | ||
● | 03 | Apeldoorn-Zuid-gkv | W. Jagersma | Wetsinge-Sauwerd-gkv | 01 | |
● | 10 | Barendrecht-gg | C. van Krimpen | Yerseke-gg | bed | 15 |
● | 15 | Barneveld-Zuid-gg | A. Verschuure (2e keer) | Scherpenzeel-gg | bed | 27 |
● | 12 | Bruinisse-ggin | J.A. Weststrate | Pretoria-ggin | 09 | |
● | 12 | De Beek-Uddel-ggin | M. Krijgsman (4e keer) | Arnemuiden-ggin | bed | 81 |
● | 33 | Drachten-gg | A.T. Huijser (2e keer) | Sliedrecht-gg | bed | 24 |
● | 24 | Ederveen-ggin | A. Geuze | Chilliwack-ggin | bed | 28 |
● | 18 | Geldermalsen-ggin | J. Roos (4e keer) | Barneveld-ggin | bed | 129 |
● | 36 | Hendrik-Ido-Ambacht-ggin | A. Geuze (2e keer) | Chilliwack-ggin | bed | 29 |
● | 02 | Hierden-hg (wijk Dorp) | M. van Leeuwen | Voorthuizen-hg (per 31-3) | 04 | |
● | 01 | Hoogeveen-pg (Grote Kerk) | D.G.R.A. Beekman | Noorden-hg (per 25-3) | 01 | |
● | 120 | Katwijk aan Zee-gg | G. Hoogerland | Stolwijk-gg | bed | 06 |
● | 01 | Kampen-gg | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | 61 | |
● | 23 | Kapelle-Biezelinge-gg | A.T. Vergunst (2e keer) | Waupun-gg | bed | 05 |
● | 26 | Kruiningen-ggin | M. Krijgsman (4e keer) | Arnemuiden-ggin | bed | 82 |
● | Lynden-gg | C. Sonnevelt | Krabbendijke-gg | 15 | ||
● | 01 | Middelharnis-Sommelsdijk-hhg | N. den Ouden | Sint Maartensdijk-hhg | 03 | |
● | 01 | Mijdrecht-pg | D.J. Versloot | Waarder-gk | aan | 01 |
● | 01 | Montfoort-hhg | R.W. Mulder | Leerbroek-hhg | aan | 19 |
● | 14 | Oosterend-gg | A. Vermeij (3e keer) | Nieuw-Beijerland | aan | 16 |
● | Otterville-ggin (Can.) | A. Geuze | Chilliwack-ggin | 31 | ||
● | 67 | Oudemirdum-gg | B.J. van Boven (3e keer) | De Valk-Wekerom-gg | 93 | |
● | 75 | Puttershoek-gg | A. Schot (2e keer) | Nunspeet-gg | 94 | |
● | 01 | Roermond-pg | mw. J. van den Berg-Melis | bijz. werk Indonesie | 01 | |
● | 86 | Rotterdam-Zuidwijk-gg | D.W. Tuinier (5e keer) | Waarde-gg | 04 | |
● | Salford-ogg | R. Bakker | Barneveld-ogg | 10 | ||
● | 29 | Scherpenzeel-Gld-ggin | A. Schultink (3e keer) | Rhenen-ggin | 01 | |
● | 214 | Sint Annaland-gg | J. van Rijswijk | Aalburg-gg | bed | 09 |
● | Sioux Center-gg | E. Hakvoort | Norwich-gg | 08 | ||
● | 01 | Surhuisterveen-cgkv | P. van Dolderen | Almere-cgk-ngk | bed | 01 |
● | 03 | Urk-Maranatha-cgk | E. Moerdyk | Monarch-frc (stemming 5-3) | bed | |
● | 39 | Veenendaal-ggin | M. Krijgsman (4e keer) | Arnemuiden-ggin | bed | 83 |
● | 44 | Vriezenveen-ggin | J.A. Weststrate (2e keer) | Pretoria-ggin | bed | 06 |
● | 25 | Waardenburg-ggin | J. Roos (12e keer) | Barneveld-ggin | bed | 128 |
● | 02 | Werkendam-hg (wijk 2) | H. Russcher | Nijkerk-hg (per 11-3) | bed | 04 |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 01 | Aalsmeer-hg (Oosterkerk) | D.G.R.A. Beekman | Noorden-hg (per 1-4) | 02 | |
● | 01 | Edam-pg | mw. M. Koole | interimpred. Amersfoort (Het Brandpunt) | 01 | |
● | 01 | Elburg-hg (wijk West) | A.J. Mensink | Krimpen aan den IJssel-bw-hg (per 1-4) | 04 | |
● | 02 | Enter-gk | F. den Oudsten | Bruinisse-hg | 01 | |
● | 02 | Nieuw-Lekkerland Maranatha-hg | G.J. van Beek | Ridderkerk-hg | 03 | |
● | 02 | Putten-hg (wijk 3) | A.C. de Kruijf | Haaften-hg (per 3-4) | 03 | |
● | 01 | Woudenberg-pg | M.J. Kooistra | Aalten-pg | 01 | |
● | 01 | Wouterswoude-hhg | W. Pieters | Garderen-hhg | 18 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 02 | Middelburg-cgk | S.P. Roosendaal | Nieuwe-Pekela-cgk (stemming 23-4) | 02 | |
● | 01 | Woerdense Verlaat-gk (i.s.m. Zevenhoven) | J.W. van Dijk | kandidaat Huizen (stemming 5-4) | 01 | |
● | 01 | Zevenhoven-pg (i.s.m. Woerdense Verlaat) | J.W. van Dijk | kandidaat Huizen (stemming 5-4) | 01 | |
- | ||||||
Tweetallen | ||||||
● | Alblasserdam-gg | B. Labee | Veenendaal-gg (stemming 3-4) | |||
● | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | ||||
● | Bodegraven-gg | J. van Rijswijk | Aalburg-gg (stemming 6-4) | |||
● | A.T. Vergunst | Waupun-gg | ||||
● | Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg | B. Labee | Veenendaal-gg (stemming 6-4) | |||
● | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | ||||
● | Carterton-gg | W. Harinck | Moerkapelle-gg (stemming 11-4) | |||
● | J.B. Zippro | Groningen-gg | ||||
● | Hardinxveld-Giessendam-ogg | R. Bakker | Barneveld-ogg (stemming 29-3) | |||
● | A.F.R. van de Veen | Utrecht-ogg | ||||
● | Kampen-gg | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg (stemming 30-3) | |||
● | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | ||||
● | Lynden-gg | C. Sonnevelt | Krabbendijke-gg (stemming 28-3) | |||
● | A.H. Verhoef | Sint Catharines-gg | ||||
● | Rotterdam-IJsselmonde-gg | G. Hoogerland | Stolwijk-gg (stemming 10-4) | |||
● | A.H. Verhoef | Sint Catharines-gg | ||||
● | Rotterdam-Zuidwijk-gg | W. Harinck | Moerkapelle-gg (stemming 27-3) | |||
● | D.W. Tuinier | Waarde-gg | ||||
● | Scherpenisse-gg | S.W. Janse | Gravenpolder-gg (stemming 30-3) | |||
● | G. van Manen | Elspeet-gg | ||||
● | Sioux Center-gg | E. Hakvoort | Norwich-gg (stemming 27-3) | |||
● | C. van Ruitenburg | Krimpen aan den IJssel-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.