Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Ter gelegenheid van het eerste lustrum wordt er regelmatig een nieuw verhaal in de rubriek "Alle beroepen van" toegevoegd. Als eerste over de zogeheten 117 beroepen van J.J. Knap: klik om pdf te openen

Mutatielijst week 16 2017


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
01 Aalsmeer-hg (Oosterkerk) D.G.R.A. Beekman Noorden-hg (per 1-4) bed02
04 Aalst-hhg J.P. Stoel (p-t) Waddinxveen-hhg (per 25-3) bed01
12 Bruinisse-ggin J.A. Weststrate Pretoria-ggin bed09
02 Bruchem-Kerkwijk-hg (wijk 2) A.N. van der Wind Hollandscheveld-hwba (per 19-4) 02
06 Doetinchem-gg J. van Laar Rijssen-West-gg bed07
02 Eck en Wiel-hg mw. T. Nielen-Rosier g.v. Radboudumc Nijmegen aan01
01 Elburg-hg (wijk West) A.J. Mensink Krimpen aan den IJssel-bw-hg (per 1-4) aan04
12 Elst-Utr-ggin M. Krijgsman (4e keer) Arnemuiden-ggin 84
02 Enter-gk F. den Oudsten Bruinisse-hg (per 6-4) aan01
02 Gameren-hhg A.P. Muilwijk Loon op Zand-hhg (per 21-4) 01
01 Gravenhage-pg (studentenpastoraat) W.J.E. Jansen voorheen pred. Kenia aan01
24 Kapelle-Biezelinge-gg B. Labee (2e keer) Veenendaal-gg 14
78 Leiderdorp-gg S.W. Janse (2e keer) Gravenpolder-gg 09
02 Lexmond-hg P. Vroegindeweij Molenaarsgraaf-hg (per 18-4) 01
19 Lienden-ogg A.F.R. van de Veen (3e keer) Utrecht-ogg 21
Lynden-gg C. Sonnevelt Krabbendijke-gg bed15
01 Middelharnis-Sommelsdijk-hhg N. den Ouden Sint Maartensdijk-hhg bed03
29 Nieuwerkerk-gg G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg bed60
63 Oostkapelle-gg A.T. Vergunst (2e keer) Waupun-gg 07
Otterville-ggin (Can.) A. Geuze Chilliwack-ggin bed31
Randburg-gg (Z-Afrika) B.J. van Boven De Valk-Wekerom-gg (per 14-4) 94
01 Rijnsaterwoude-pg mw. M.S. Kloppenburg voorheen Hendrik-Ido-Ambacht-gk aan01
86 Rotterdam-Zuidwijk-gg D.W. Tuinier (5e keer) Waarde-gg bed04
Salford-ogg R. Bakker Barneveld-ogg bed10
29 Scherpenzeel-Gld-ggin A. Schultink (3e keer) Rhenen-ggin bed01
Sioux Center-gg E. Hakvoort Norwich-gg bed08
02 Sliedrecht-Eben Haezer-cgk H. Peet Bunschoten-cgk aan03
01 Tiel-gkv W.T. van Veelen Anduze-Thoiras-eref (Frankrijk) aan01
01 Tilburg-pg O.O. Grevink Waalwijk-pg aan02
01 Urk-Ichthus-cgk (wijk 2) S.P. Roosendaal Nieuwe-Pekela-cgk 02
01 Wijk bij Duurstede-pg J.G. Offringa Kesteren-pg (per 22-4) 01
01 Wilnis-hg M. van de Ruitenbeek Dussen-hg (per 22-4) 01
01 Winterswijk-pg F. Hovinga Grijpskerk-pg aan01
-
Voornemen beroep:
01 Barneveld-hg (wijk 4) L. Plug Sprang-hg (per 6-5) 02
03 Dinteloord-hg A.A. Floor Barendrecht-hwba (per 1-5) 02
01 Katwijk aan Zee-hg (Rehoboth) D.M. Heikoop Rijswijk-hg (per 8-5) 04
04 Werkendam-hg (wijk 1) D. Hoolwerf Stellendam-hg 05
01 Wouterswoude-hhg W. Pieters Garderen-hhg 18
-
Voordracht beroep:
02 Apeldoorn-Oost-cgk S.P. Roosendaal Nieuwe-Pekela-cgk (stemming 23-4) 04
01 Leeuwarden-cgk (wijk 2) H. Carlier Enschede-West-cgk (stemming 30-4) 01
02 Middelburg-cgk S.P. Roosendaal Nieuwe-Pekela-cgk (stemming 23-4) 03
-
Tweetallen
Kapelle-Biezelinge-gg B. Labee Veenendaal-gg (stemming 20-4)
J.B. Zippro Groningen-gg
Oostkapelle-gg A.T. Vergunst Waupun-gg (stemming 18-4)
W. Harinck Moerkapelle-gg
Sheboygan-gg (V.S.) E.C. Adams Corsica-gg (stemming 27-4)
F. Mulder Rhenen-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
dinsdag 11 december 2018