Mutatielijst week 09 2018
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 163 | Berkenwoude-gg | B. Labee | Veenendaal-gg (per 28-2) | 21 | |
● | 02 | Boven-Hardinxveld-hg | J.C. Breugem | Sommelsdijk (per 23-2) | 03 | |
● | 01 | Cothen-pg | H.J. Steinvoort (p-t) | kandidaat Gravenhage (per 5-2) | aan | 01 |
● | 01 | Deersum-Raard-Roordahuizum-Idaard-hg | mw. E. Geijlvoet | Aalsmeer-doops | aan | 01 |
● | 02 | Katwijk aan Zee-hhg (wijkgemeente Elim) | A.J. Britstra | Maartensdijk-hhg | bed | 03 |
● | 01 | Krimpen aan den IJssel-hwba | J.J. Mulder | Hedel-hg (per 12-2) | aan | 09 |
● | 01 | Maarn-Maarsbergen-pg | mw. M.M. Jochemsen | kandidaat Utrecht (per 5-2) | aan | 01 |
● | 03 | Nieuw-Beijerland-gg | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | bed | 69 |
● | 33 | Nieuwerkerk-gg | C. van Ruitenburg | Krimpen aan den IJssel-gg | 06 | |
● | 01 | Noordhorn-hg | J.A.C. Olie | Genemuiden-hg (per 5-2) | bed | 06 |
● | 01 | Oostzaan-pg | mw. C.E. Dahmen | Berkenwoude-hg | aan | 01 |
● | Picture Butte-gg (Can.) | G. Beens | Kootwijkerbroek-gg | 14 | ||
● | 35 | Poederoijen-gg | A. Schot (2e keer) | Nunspeet-gg | 101 | |
● | 03 | Sint Annaland-ggin | A. van Voorden | Opheusden-ggin | 10 | |
● | 05 | Urk-Maranatha-cgk | J. van Vulpen | kandidaat Kesteren (stemming 25-2) | 02 | |
● | 22 | Zwolle-gg | A.T. Huijser (3e keer) | Sliedrecht-gg | bed | 39 |
- | ||||||
Voornemen beroep | ||||||
● | 07 | Bodegraven-hg (wijk 2) | E. de Mots | Rijssen-hg | 02 | |
● | 02 | Lienden-hg | M.M. van Campen | Rotterdam-Zuid-hg (per 12-3) | 05 | |
● | 05 | Werkendam-hg (wijk 1) | G.R.G. van der Neut | kandidaat Utrecht | 01 | |
● | 03 | Woudenberg-hg (wijk 1) | K. Hak | Goudswaard-hg (per 5-3) | 01 | |
- | ||||||
Voordracht beroep | ||||||
● | 05 | Breukelen-hhg (i.s.m. Houten) | A.J. Britstra | Maartensdijk-hhg (stemming 12-3) | 04 | |
● | 01 | Heteren-hg | G.W. Piksen | Lutten-Schuinesloot-hg (stemming 1-3) | 01 | |
● | 06 | Houten-hhg (i.s.m. Breukelen) | A.J. Britstra | Maartensdijk-hhg (stemming 12-3) | 04 | |
● | 01 | Spijkenisse-cgk | J. van den Os | kandidaat Harderwijk (stemming 4-3) | 01 | |
● | 01 | Urk-Ichthus-cgk | C.J. Droger | Vlaardingen-cgk (stemming 4-3) | 04 | |
● | 01 | Urk-Ichthus-cgk | J.L. de Jong | Soest-cgk (stemming 4-3) | 01 | |
- | ||||||
Tweetallen | ||||||
● | Kampen-gg | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg (stemming 7-3) | |||
● | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | ||||
● | Ridderkerk-gg | A. Schot | Nunspeet-gg (stemming 12-3) | |||
● | W.J. Karels | Hardinxveld-Giessendam-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.