Ruim 3000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Ter gelegenheid van het eerste lustrum wordt er regelmatig een nieuw verhaal in de rubriek "Alle beroepen van" toegevoegd. Als eerste over de zogeheten 117 beroepen van J.J. Knap: klik om pdf te openen

Mutatielijst week 10 2018


<<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
01 Aalburg-gg A. Schot Nunspeet-gg 103
07 Bodegraven-hg (wijk 2) E. de Mots Rijssen-hg (per 10-3) 02
36 Drachten-gg C.A. van Dieren (2e keer) Rijssen-Noord-gg 94
02 Goes-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg bed42
144 Goudswaard-gg A. Schot (2e keer) Nunspeet-gg 102
20 Gravenzande-gg G. Clements (4e keer) Gouda-gg 75
03 Hendrik-Ido-Ambacht-hg (Elim) E.E. Bouter Amerongen-Overberg-pg (per 10-2) aan01
01 Holten-hg (wijk Oost) M.J. van Sandijk hulppred. Ommen, wonend Balkbrug aan01
01 Ingen-hg J.G. Schenderling (p-t) Alphen aan den Rijn-hg aan01
05 Kampen-gg G.W.S. Mulder (2e keer) Zoetermeer-gg 71
36 Lelystad-gg G.J. Baan (2e keer) Vlissingen-gg 01
11 Middelharnis-gg A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht-gg bed41
15 Nieuwaal-ggin M. Krijgsman (3e keer) Arnemuiden-ggin 93
50 Nijkerk-gg G. Heijkamp (2e keer) Enkhuizen-gg 05
02 Nunspeet-Ichthus-cgk J.G. Schenau Goes-cgk aan04
01 Oegstgeest-pg R.C. Veldman Rotterdam-Kralingen-hg aan01
03 Papendrecht-hg (Sionskerk) J.H. Reijm Alblasserdam-hg (per 12-2) bed01
01 Ridderkerk-hg (Goede Herderkerk) J.H. Reijm Alblasserdam-hg (per 17-2) bed02
98 Ridderkerk-Slikkerveer-gg D.W. Tuinier Waarde-gg bed11
01 Rijsbergen-ngk H. van Winkelhoff Gravenhage-Rijswijk-ngk aan01
146 Rilland-Bath-gg G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg 72
217 Sint Annaland-gg G. van Manen Elspeet-gg 42
01 Spijkenisse-cgk J. van den Os kandidaat Harderwijk (per 6-3) 01
17 Urk-gg A.T. Huijser (3e keer) Sliedrecht-gg bed40
01 Urk-Ichthus-cgk C.J. Droger Vlaardingen-cgk (stemming 4-3) 04
01 Urk-Ichthus-cgk J.L. de Jong Soest-cgk (stemming 4-3) 01
01 Waalwijk-pg mw. L.M. Bloklander-de Jong Nieuw-Vennep-pg (per 17-2) aan01
08 Waardenburg-gg G. Beens Kootwijkerbroek-gg 15
05 Werkendam-hg (wijk 1) G.R.G. van der Neut kandidaat Utrecht (per 3-3) 01
03 Woudenberg-hg (wijk 1) K. Hak Goudswaard-hg (per 5-3) 01
04 Zaandam-cgk (als evangelist Menorah) H.M. Veurink Franeker-Sexbierum-gkv aan01
01 Zeewolde-pg mw. E. Gruteke-Vissia voorheen Amsterdam-pg, wonend Hilversum (per 16-2)aan01
-
Voornemen beroep
01 Heteren-hg G.W. Piksen Lutten-Schuinesloot-hg (per 10-3) 01
02 Lienden-hg M.M. van Campen Rotterdam-Zuid-hg (per 12-3) 05
-
Voordracht beroep
05 Breukelen-hhg (i.s.m. Houten) A.J. Britstra Maartensdijk-hhg (stemming 12-3) 04
06 Houten-hhg (i.s.m. Breukelen) A.J. Britstra Maartensdijk-hhg (stemming 12-3) 04
-
Tweetallen
Aalburg-gg G. van Manen Elspeet-gg (stemming 9-3)
A. Schot Nunspeet-gg
Grand Rapids-Covell-Avenue-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg (stemming 12-3)
A.H. Verhoef Sint Catharines-gg
Gravenhage-Scheveningen-gg G. Clements Gouda-gg (stemming 23-3)
D.W. Tuinier Waarde-gg
Gravenpolder-gg J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum-gg (stemming 16-3)
A.T. Huijser Sliedrecht-gg
Kampen-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg (stemming 7-3)
G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg
Lelystad-gg G.J. Baan Vlissingen-gg (stemming 7-3)
D.W. Tuinier Waarde-gg
Ridderkerk-gg A. Schot Nunspeet-gg (stemming 12-3)
W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam-gg
Zwijndrecht-gg E. Hakvoort Norwich-gg (stemming 12-3)
G. van Manen Elspeet-gg

<<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 24 september 2018