Mutatielijst week 12 2018
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | losgemaakt Opheusden-ggin | A. van Voorden | per 1-6 | |||
- | ||||||
● | 02 | Aalten-cgk | J. van den Os | kandidaat Harderwijk (stemming 18-3) | 02 | |
● | 04 | Apeldoorn-Zuid-gkv | Z. van Hijum | Zevenbergen-gkv | 01 | |
● | 163 | Berkenwoude-gg | B. Labee | Veenendaal-gg (per 28-2) | bed | 21 |
● | 02 | Ermelo-hg (wijk Nieuwe Kerk Zuid) | A. Schroten | Leerdam-hg (per 19-3) | 03 | |
● | 20 | Geldermalsen-ggin | M. Krijgsman (5e keer) | Arnemuiden-ggin | bed | 91 |
● | 07 | Genemuiden-cgk | J. van Vulpen | kandidaat Kesteren (per 20-2) | bed | 01 |
● | 02 | Gravenhage-Scheveningen-gg | G. Clements | Gouda-gg | 76 | |
● | 01 | Hoek van Holland-pg | D. van Duijvenbode | Monster-gk | 01 | |
● | 01 | Houten-gg | A.T. Vergunst | Waupun-gg | 13 | |
● | 123 | Katwijk aan Zee-gg | A. Schot (2e keer) | Nunspeet-gg | 106 | |
● | 02 | Noordhorn-Saaksum-hg | A. Schroten | Leerdam-hg (per 21-3) | 04 | |
● | 27 | Ochten-ggin | J. Roos (8e keer) | Barneveld-ggin | 135 | |
● | 70 | Oudemirdum-gg | G.J. van Aalst | Klaaswaal-gg | bed | 32 |
● | Picture Butte-gg (Can.) | G. Beens | Kootwijkerbroek-gg | bed | 14 | |
● | 35 | Poederoijen-gg | A. Schot (2e keer) | Nunspeet-gg | bed | 101 |
● | 03 | Rijssen-hg (wijk 5) | A.C. de Kruijf | Haaften-hg (per 24-2) | aan | 04 |
● | 15 | Scherpenisse-gg | C.A. van Dieren | Rijssen-Noord-gg | 95 | |
● | 09 | Terneuzen-gg | J.B. Zippro | Groningen-gg | 05 | |
● | 05 | Urk-Maranatha-cgk | J. van Vulpen | kandidaat Kesteren (stemming 25-2) | aan | 02 |
● | 01 | Veendam-pg | mw. H.E. van der Zwaag-Visscher | Gendringen-pg | aan | 01 |
● | 26 | Waardenburg-ggin | M. Krijgsman (3e keer) | Arnemuiden-ggin | bed | 92 |
● | 05 | Werkendam-hg (wijk 1) | G.R.G. van der Neut | kandidaat Utrecht (per 3-3) | aan | 01 |
- | ||||||
Voornemen beroep | ||||||
● | 03 | Katwijk aan den Rijn-hg (wijk 2) | E.J. de Groot | Urk-gk (per 7-4) | 01 | |
● | 04 | Werkendam-hg (wijk 2) | R.W. de Koeijer | Bilthoven-hg (per 26-3) | 01 | |
- | ||||||
Tweetallen | ||||||
● | Bodegraven-gg | W. Harinck | Moerkapelle-gg (stemming 29-3) | |||
● | D.W. Tuinier | Waarde-gg | ||||
● | Gravenhage-Scheveningen-gg | G. Clements | Gouda-gg (stemming 23-3) | |||
● | D.W. Tuinier | Waarde-gg | ||||
● | Houten-gg | W. Visscher | Amersfoort-gg (stemming 22-3) | |||
● | A.T. Vergunst | Waupun-gg | ||||
● | Huizen-cgk | M. Bot | Maassluis-cgk (stemming 19-4) | |||
● | A.G.M. Weststrate | Biezelinge-cgk | ||||
● | Kapelle-Biezelinge-gg | G.J. Baan | Vlissingen-gg (stemming 28-3) | |||
● | A.T. Vergunst | Waupun-gg | ||||
● | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | D.W. Tuinier | Waarde-gg (stemming 28-3) | |||
● | A.T. Vergunst | Waupun-gg | ||||
● | Scherpenisse-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg (stemming 21-3) | |||
● | C.A. van Dieren | Rijssen-Noord-gg | ||||
● | Terneuzen-gg | W. Harinck | Moerkapelle-gg (stemming 20-3) | |||
● | J.B. Zippro | Groningen-gg | ||||
● | Utrecht-gg | W. Harinck | Moerkapelle-gg (stemming 27-3) | |||
● | D.W. Tuinier | Waarde-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.