Ruim 3000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Ter gelegenheid van het eerste lustrum wordt er regelmatig een nieuw verhaal in de rubriek "Alle beroepen van" toegevoegd. Als eerste over de zogeheten 117 beroepen van J.J. Knap: klik om pdf te openen

Mutatielijst week 15 2018


<<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
05 Albasserdam-gg C. Sonnevelt Krabbendijke-gg 26
01 Amersfoort-Zuid-gkv M.A. van der Welle kandidaat Kampen bed02
01 Apeldoorn-Centrum-gkv L.R.J. Kramer Spakenburg-Zuid-gkv bed01
15 Barendrecht-gg A.T. Huijser (3e keer) Sliedrecht-gg 47
01 Bergentheim-gkv L.R.J. Kramer Spakenburg-Zuid-gkv (per 5-3) aan02
03 Berkel-Rodenrijs-gkv L.R.J. Kramer Spakenburg-Zuid-gkv (per 12-3) bed03
02 Ermelo-hg (wijk Nieuwe Kerk Zuid) A. Schroten Leerdam-hg (per 19-3) bed03
07 Gouda-Stationsplein-ggin A. van Voorden ontheven Opheusden-ggin 13
17 Groot-Ammers-ggin A. van Voorden (5e keer) ontheven Opheusden-ggin 14
01 Herwijnen-hg G.A. Termaat Werkhoven-hg (per 9-4) 05
01 Hoek van Holland-pg D. van Duijvenbode Monster-pg aan01
03 Hoevelaken-Nijkerkerveen-hhg K. den Boer kandidaat Grafhorst (stemming 10-4) 02
26 IJsselmuiden-ggin J. Roos (13e keer) Barneveld-ggin 135
01 Kruiningen-gg B.J. van Boven De Valk-Wekerom-gg bed97
01 Leerdam-gg A. Schot Nunspeet-gg bed105
50 Leerdam-ggin A. van Voorden (4e keer) ontheven Opheusden-ggin 12
12 Middelharnis-gg A. Schot (2e keer) Nunspeet-gg 108
01 Nijkerk-West-gkv L.R.J. Kramer Spakenburg-Zuid-gkv bed04
02 Noordhorn-Saaksum-hg A. Schroten Leerdam-hg (per 21-3) bed04
27 Ochten-ggin J. Roos (8e keer) Barneveld-ggin bed135
Otterville-ggin A. Geuze Chilliwack-ggin 39
10 Oud-Vossemeer-ggin A. Schultink (2e keer) Rhenen-ggin bed06
03 Pijnacker-Nootdorp-gkv M.A. van der Welle kandidaat Kampen aan01
10 Terwolde-De Vecht-gg A. Schot (2e keer) Nunspeet-gg 107
46 Vriezenveen-ggin J. Roos (20e keer) Barneveld-ggin bed134
01 Wapenveld-gkv (i.s.m. ngk) R.C. Vellinga ontheven Hasselt-gkv, hulppred. Wapenveldaan01
02 Werkendam-gg G. van Manen Elspeet-gg 43
01 Zwammerdam-pg J.M. Post kandidaat Rijnsburg aan
-
Voornemen beroep
02 Apeldoorn-hhg A.A.F. van de Weg Abbenbroek-hhg (per 1-6) 01
-
Voordracht beroep
03 Apeldoorn-Oost-cgk A. Brons bijz.werk Israelconsulent 01
01 Hollandscheveld Rehoboth-hwba M.G.M. Mudde kandidaat Nijkerk (stemming 9-4) 01
01 Sint Jansklooster-cgk J. van den Os kandidaat Harderwijk (stemming 15-4) 04
01 Staphorst-De Rank-dg-hg mw. T.W.D. Prins-van den Bosch kandidaat Daarle 01
-
Tweetallen
Alblasserdam-gg B. Labee Veenendaal-gg (stemming 9-4)
C. Sonnevelt Krabbendijke-gg
Barendrecht-gg J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum-gg (stemming 11-4)
A.T. Huijser Sliedrecht-gg
Huizen-cgk M. Bot Maassluis-cgk (stemming 19-4)
A.G.M. Weststrate Biezelinge-cgk
Middelharnis-gg A. Schot Nunspeet-gg (stemming 11-4)
A.J. de Waard Nieuwdorp-gg
Terwolde-De Vecht-gg G. van Manen Elspeet-gg (stemming 10-4)
A. Schot Nunspeet-gg
Werkendam-gg G. van Manen Elspeet-gg (stemming 12-4)
A. Schot Nunspeet-gg

<<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 16 juli 2018