Mutatielijst week 06 2023
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 127 | Aalst-gg | J. van Laar | Barneveld-Zuid-gg | 10 | |
● | 05 | Apeldoorn-Zuid-cgk | C. van den Berg | jongerenklooster Nieuw-Sion Diepenveen (per 8-1) | bed | 02 |
● | 03 | Brakel-gg | G. van Manen | Elspeet-gg | 62 | |
● | 01 | Bussum-pg (Wilhelminakerk) | mw. S. van Meggelen (80%) | Breda-pg (per 8-2) | aan | 01 |
● | 05 | Capelle aan den IJssel-pg (Nieuwe Westerkerk) | M.K. de Wilde | Sommelsdijk-hg (per 9-2) | 02 | |
● | 02 | Dirksland-hg | B.J.P. de Bruin | Middelburg-hwba (per 9-1) | bed | 01 |
● | 01 | Doetinchem-gg | G.W.S. Mulder | Ridderkerk-gg | bed | 11 |
● | 01 | Gorinchem-pg (Grote Kerk) | B.J.P. de Bruin | Middelburg-hwba (per 6-2) | 03 | |
● | 01 | Grevelduin-Capelle-hg | D.A. Burggraaf | hulppred. Grevelduin-Capelle-hg/kandidaat Arkel (per 19-1) | aan | 01 |
● | 21 | Groot-Ammers-ggin | A. van Voorden | Leerdam-ggin | 06 | |
● | 03 | Hardinxveld-Giessendam-gg | G.W.S. Mulder | Ridderkerk-gg | 12 | |
● | 01 | Krimpen aan den IJssel-hwba | J.W. van Bart | Harderwijk-hg (per 10-2) | 02 | |
● | 51 | Lelystad-gg | W.A. Zondag (2e keer) | Dordrecht-gg | 07 | |
● | 01 | Linschoten-pg | mw. L.J. Hoogerwerf | kandidaat Woubrugge (stemming 1-2) | aan | 01 |
● | 10 | Nieuwdorp-gg | H.J. Agteresch | Werkendam-gg | 09 | |
● | 01 | Nieuwer ter Aa-hg | M. Krooneman | Noordhorn-Saaksum-hg (per 24-1) | bed | 02 |
● | 02 | Nunspeet-hg (Dorpskerk) | M.K. de Wilde | Sommelsdijk-hg (per 9-2) | 01 | |
● | 08 | Oud-Beijerland-hhg | P. den Ouden (2e keer) | Katwijk aan Zee-hhg (per 4-2) | 27 | |
● | 24 | Sint Philipsland-ogg | R. Bakker (7e keer) | Kinderdijk-ogg | 17 | |
● | 01 | Urk-gk | M. Krooneman | Noordhorn-Saaksum-hg (per 20-1) | aan | 01 |
● | 04 | Urk-Maranatha-cgk | P.D.J. Buijs | Nunspeet-cgk (stemming 22-1) | bed | 02 |
● | 01 | Voorthuizen-hg (wijk 1) | J. van Rumpt | Barneveld-hg (per 11-2) | 01 | |
● | 07 | Waddinxveen-hg (Brugkerk) | G.C. Bergshoeff | Scherpenzeel-hg (per 6-2) | 08 | |
● | 03 | Waupun-gg | C. Sonnevelt | Alblasserdam-gg | bed | 08 |
● | 05 | Wekerom-hg | J.J. ten Brinke | Oud-Beijerland-hg (per 20-1) | bed | 06 |
● | 04 | Wijk bij Heusden-hhg | H.J. van Marle | Staphorst-hhg (per 14-1) | bed | 03 |
● | 02 | Yerseke-Rehoboth-hg | M. Kreuk | Oude Tonge-hg (per 3-2) | aan | 01 |
● | 01 | Zuidwolde-hg | R.R. Maathuis | Werkendam-gk (per 21-1) | aan | 02 |
● | bijz.werk-cgk (g.v. DSV Katwijk) | J.L. de Jong | Soest-cgk (m.i.v. 1-4) | aan | 03 | |
- | ||||||
voornemen beroep | ||||||
● | 01 | Heusden-pg | J.M. de Klerk | Wassenaar-pg | 01 | |
● | 02 | Veenendaal-hg (Vredeskerk) | J.J. ten Brinke | Oud-Beijerland-hg | 07 | |
- | ||||||
voordracht beroep | ||||||
● | 08 | Renswoude-cgk | A.C. Uitslag (2e keer) | Urk-Eben-Haezer-cgk (stemming 9-2) | 09 | |
● | 01 | Stellendam-hg | J. Brouwer | Veen-hg | 08 | |
● | 01 | Tholen-hhg | K. den Boer | Sirjansland-hhg (stemming 10-2) | 01 | |
- | ||||||
tweetal | ||||||
● | Aalst-gg | J. van Laar | Barneveld-Zuid-gg (stemming 7-2) | |||
● | G.J.N. Moens | Middelharnis-gg | ||||
● | Lelystad-gg | R.A.M. Visser | Apeldoorn-gg (stemming 8-2) | |||
● | W.A. Zondag | Dordrecht-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.