Mutatielijst week 12 2024
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Aalburg-gg | G. van Manen | Elspeet-gg | 69 | |
● | 04 | Ameide-Tienhoven-hg | B.J.W. Ouwehand | Andel-hg (per 16-3) | 02 | |
● | 01 | Amersfoort-De Lichtkring-ngk | R.J. Vreugdenhil | Capelle aan den IJssel-Zuidwest (stemming 11-2) | aan | 02 |
● | 04 | Bennekom-cgk | A.G.M. Weststrate | Biezelinge-cgk | 04 | |
● | 02 | Bodegraven-hg (wijk 2) | A. van Lingen | Kinderdijk-hg (per 2-3) | aan | 07 |
● | 56 | Drachten-gg | P.C. Vlot (2e keer) | Krabbendijke-gg | 12 | |
● | 05 | Giessen-Oudekerk-hg | T.C. Verhoef | Nijkerk-De Fontein-hg | aan | 07 |
● | 26 | Gravenhage-Scheveningen-gg | J. van Rijswijk (2e keer) | Oud-Beijerland-gg | 40 | |
● | 01 | Hollandscheveld Rehoboth-hwba | C. Budding | Goudswaard-hg (stemming 5-3, per 15-3) | 01 | |
● | 06 | Huizen-hg (Oude Kerk) | B. Jongeneel | Lunteren-hg (per 24-2) | bed | 04 |
● | 89 | Oudemirdum-gg | G.J.N. Moens (4e keer) | Middelharnis-gg | bed | 07 |
● | 04 | Rijssen-hhg | D. Zoet | Garderen-hhg (per 24-2) | bed | 01 |
● | 02 | Scherpenzeel-Gld-hg (wijk Noord) | B.J.W. Ouwehand | Andel-hg (per 16-3) | 03 | |
● | 04 | Sint Annaland-hg (i.s.m. Sint Philipsland en Stavenisse) | A. van Lingen | Kinderdijk-hg (per 24-2) | bed | 06a |
● | 04 | Stavenisse-hg (i.s.m. Sint Annaland en Sint Philipsland) | A. van Lingen | Kinderdijk-hg (per 24-2) | bed | 06b |
● | 02 | Urk-De Bron-hg | C. Budding | Goudswaard-hg (stemming 8-3, per 16-3) | 02 | |
- | ||||||
voornemen beroep | ||||||
● | 02 | Rouveen-hg (wijk 1) | C. Budding | Goudswaard-hg | 03 | |
● | 02 | Nieuwland-Oosterwijk-hg | L.M. Jongejan | kandidaat Waarder (stemming Oosterwijk 27-3) | 01 | |
- | ||||||
voordracht beroep | ||||||
● | 03 | Graafstroom-hhg (i.s.m. Papendrecht) | R.W. Mulder | Montfoort-hhg (stemming 19-3) | 08 | |
● | 03 | Papendrecht-hhg (i.s.m. Graafstroom) | R.W. Mulder | Montfoort-hhg (stemming 19-3) | 08 | |
- | ||||||
tweetal | ||||||
● | Bodegraven-gg | P.G. Heijkamp | Emmeloord-gg (stemming 28-3) | |||
● | R.A.M. Visser | Apeldoorn-gg | ||||
● | Doetinchem-gg | B. Labee | Veenendaal-gg (stemming 20-3) | |||
● | W. Visscher | Amersfoort-gg | ||||
● | Drachten-gg | E.J. Boudewijn | Barneveld-Centrum-gg (stemming 18-3) | |||
● | P.C. Vlot | Krabbendijke-gg | ||||
● | Goes-gg | H.J. Agteresch | Werkendam-gg (stemming 25-3) | |||
● | G.W.S. Mulder | Ridderkerk-gg | ||||
● | Gorinchem-gg | C. van Krimpen | Yerseke-gg (stemming 18-3) | |||
● | P.C. Vlot | Krabbendijke-gg | ||||
● | Lisse-gg | G. van Manen | Elspeet-gg (stemming 22-3) | |||
● | J. van Rijswijk | Oud-Beijerland-gg | ||||
● | Nieuwerkerk-gg | W. Harinck | Utrecht-gg (stemming 19-3) | |||
● | A.J. de Waard | Urk-gg | ||||
● | Nieuwpoort-cgk | H.C. Bezemer | Culemborg-cgk (stemming 2-4) | |||
● | A.D. Fokkema | Kerkwerve-cgk | ||||
● | Ooltgensplaat-gg | G. van Manen | Elspeet-gg (stemming 18-3) | |||
● | A. Schot | Nunspeet-gg | ||||
● | Terneuzen-gg | S. Maljaars | Gravenpolder-gg (stemming 18-3) | |||
● | P.C. Vlot | Krabbendijke-gg | ||||
● | Waupun-gg | E.M. Maljaars | zendingspred. Bolivia-gg (stemming 29-3) | |||
● | J.J. Witvoet | Rock Valley-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.