Mutatielijst week 03 1993
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | Akkerwoude-Murmerwoude-hg | G. Oberink | Beerzerveld-hg | aan | ||
● | Bergschenhoek-gkv | A. de Braak | kandidaat Drachten | 02 | ||
● | Broek op Langedijk-gkv | J.H. Dunnewind | kandidaat IJsselmuiden | bed | 02 | |
● | Capelle aan den IJssel-West-gg | P. Melis | Ermelo-gg | bed | ||
● | Creil-Nagele-gkv | J.H. Dunnewind | kandidaat IJsselmuiden | bed | 06 | |
● | Delfzijl-hg | W. Smit | Wissenkerke-hg | |||
● | Den Burg-Tex-gk | F.J. Daane | kandidaat Kampen | |||
● | Doesburg-Doetinchem-gkv | J.H. Dunnewind | kandidaat IJsselmuiden | bed | 05 | |
● | Dordrecht-gk | J.H. van der Sterre | Ottoland-gk | aan | ||
● | Drachten-hg | J.K. Bolt | Arum-Kimswerd-hg | aan | ||
● | Elim-hg | D. Heikoop | Vreeswijk-hg | bed | ||
● | Enschede-Zuid-ngk | J.M. Mudde | Breukelen-ngk | |||
● | Fijnaart-hg | W. Smit | Wissenkerke-hg | |||
● | Haarlem-Centrum-gk | J. Staat | Yerseke-gk | |||
● | Harkema-hg | S.A. van der Veer | hulppred. Willemsoord-hg | |||
● | Harkstede-Overschild-gkv | J.H. Dunnewind | kandidaat IJsselmuiden | bed | 03 | |
● | Hattem-gkv (zending Oekraine) | M. Nap | Zeist-gkv | |||
● | Langendijk-Noord-Harenkarspel-Warmenhuizen-hg | R. Basten | kandidaat Groningen | |||
● | Langeslag-gkv | J.H. Dunnewind | kandidaat IJsselmuiden | bed | 01 | |
● | Leeuwarden-elg | S. van Kammen | kandidaat Amsterdam | |||
● | Maarssen-hg | A.H. Drost | Odoorn-Valthermond-Bethel-dg-hg | aan | ||
● | Middelburg-Zuid-gg | B. van der Heiden | Hardinxveld-Giessendam-gg | |||
● | Nieuwdorp-gg | A. Bac | Bodegraven-gg | |||
● | Nieuwegein-gkv | F. Pomstra | kandidaat Amersfoort | |||
● | Nieuwerkerk aan den IJssel-hg | J. Noordam (p-t) | Zoetermeer-hg | |||
● | Nieuw-Vennep-gk | J.T. Tissink | Kootwijkerbroek-gk (p-t) | aan | ||
● | Ouderkerk aan den Amstel-cgk | W.N. Middelkoop | kandidaat Bunschoten | 04 | ||
● | Poortugaal-gg | A.J. Gunst | Tholen-gg | bed | ||
● | Rilland-Bath-gg | C.A. van Dieren | Stolwijk-gg | bed | ||
● | Rotterdam-Centrum-gkv (evangelisatie Rijnmond) | A.S. van der Lugt | Rijswijk-gkv | |||
● | Rotterdam-West-cgk | W.N. Middelkoop | kandidaat Bunschoten | 05 | ||
● | Ruinerwold-Koekange-Zuidwolde-gkv | J.H. Dunnewind | kandidaat IJsselmuiden | aan | 04 | |
● | Sint Catharines-gg | C.A. van Dieren | Stolwijk-gg | bed | ||
● | Terneuzen-ggin | J. Roos | Chilliwack-ggin | |||
● | Urk-ggin | J. Roos | Chilliwack-ggin | |||
● | Vlissingen-gg | J.J. van Eckeveld | Zeist-gg | bed | ||
● | Waarde-gg | P. Melis | Nieuw-Beijerland-gg | bed | ||
● | Zevenbergen-gkv | A. de Braak | kandidaat Drachten | 03 | ||
● | Zoetermeer-hg | J. van Walsum | Uitwijk-Waardhuizen-hg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.