Mutatielijst week 37 2018
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 09 | Arnemuiden-hhg | W.M. Mulder | Wijk bij Heusden-hhg (per 25-8) | bed | 03 |
● | 17 | Barendrecht-gg | G.W.S. Mulder (3e keer) | Zoetermeer-gg | 74 | |
● | 02 | Barneveld-Kootwijkerbroek-Voorthuizen-hhg | W.M. Mulder | Wijk bij Heusden-hhg (per 25-8) | bed | 02 |
● | 165 | Berkenwoude-gg | H.A. van Zetten (2e keer) | Benthuizen-gg | 06 | |
● | 70 | Bodegraven-gg | A.T. Vergunst (7e keer) | Waupun-gg | 17 | |
● | 02 | Enter-hg | B.J.D. van Vreeswijk | Hattem-hg (per 15-9) | 02 | |
● | 04 | Goes-gg | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | 75 | |
● | Hoogeveen-hg (bijstand ouderenpastoraat Centrum) | J.C. Borst (p-t) | Sleen-pg | aan | ||
● | 07 | Kerkwijk-e.o.-hhg | W.M. Mulder | Wijk bij Heusden-hhg (per 25-8) | bed | 04 |
● | Klazienaveen-hg (als bijstand) | J.C. Borst (p-t) | Sleen-pg | aan | ||
● | Klazienaveen-Noord-evang-hg (als bijstand Veenkerk) | H. Dekker (p-t) | Marken-pg (per 1-3-2019) | aan | ||
● | 01 | Lunteren-hg | J.A.C. Olie | Genemuiden-hg (per 15-9) | 07 | |
● | 01 | Nieuwe-Tonge-hhg | W.M. Mulder | Wijk bij Heusden-hhg (per 25-8) | bed | 01 |
● | 01 | Nieuw-Vennep-pg | J.P.G. van de Meeberg | Halfweg-Zwanenburg-pg | aan | 01 |
● | 52 | Nijkerk-gg | W.J. Karels (4e keer) | Hardinxveld-Giessendam-gg | 148 | |
● | 29 | Ochten-ggin | M. Krijgsman (8e keer) | Arnemuiden-ggin | 99 | |
● | 01 | Ommen-Noordoost-gkv | P. van den Berg | Staphorst-gkv | 03 | |
● | 04 | Poederoijen-Loevestein-hhg | W.M. Mulder | Wijk bij Heusden-hhg (per 25-8) | bed | 04 |
● | 137 | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | P.G. Heijkamp (3e keer) | Emmeloord-gg | 17 | |
● | 01 | Schoonhoven-Willige Langerak-pg | mw. A.E.M. Gooijer-Snel | kandidaat Berkel-Rodenrijs | 01 | |
● | 02 | Stellendam-hhg | L.W.C. Ruijgrok | Poortvliet-hhg (per 8-9) | 06 | |
● | 12 | Terwolde-De Vecht-gg | A.T. Huijser (2e keer) | Sliedrecht-gg | 52 | |
● | 19 | Urk-gg | P.D. den Haan | Tholen-gg | 03 | |
● | 01 | Waarde-gg | B. Labee | Veenendaal-gg | 23 | |
● | 01 | Woensdrecht-pg | W. Lolkema | Rilland-Krabbendijke-pg (per 23-8) | aan | 01 |
● | 01 | Zwolle-bap | A. de Jong | hulppred. Zwolle-bap | aan | 01 |
● | 01 | bijz.werk-cgk (legerpred.) | H. van Eeken | Delft-cgk (per 1-1-2019) | aan | 01 |
- | ||||||
Voornemen beroep | ||||||
● | 03 | Andel-hg | B.J.W. Ouwehand | kandidaat Kampen (per 20-9) | 02 | |
● | 02 | Hoevelaken-hg | L. de Wit | Putten-hg (per 17-9) | 01 | |
● | 02 | Nijkerk-hg | A.L. van Zwet | Putten-hg (per 17-9) | 06 | |
● | 01 | Rijswijk-NB-hg | L. Hoftijzer | Rijnsburg-pg | 01 | |
● | 04 | Woudenberg-hg | L. de Wit | Putten-hg (per 17-9) | 02 | |
- | ||||||
Voordracht beroep | ||||||
● | 01 | Goes-De Levensbron-hg | M.M. van Campen | Rotterdam-Zuid-hg (stemming 12-9) | 07 | |
● | 01 | Gorinchem-pg | T. Jacobs | Leiden-hg (stemming 13-9) | 01 | |
● | 01 | Kamperveen-hg | B.J.W. Ouwehand | kandidaat Kampen (stemming 10-9) | 01 | |
- | ||||||
Tweetallen | ||||||
● | Berkenwoude-gg | G. Clements | Gouda-gg (stemming 12-9) | |||
● | H.A. van Zetten | Benthuizen-gg | ||||
● | Bodegraven-gg | B. Labee | Veenendaal-gg (stemming 13-9) | |||
● | A.T. Vergunst | Waupun-gg | ||||
● | Genemuiden-cgk | G.J. Post | Nieuwpoort-cgk (stemming 25-9) | |||
● | G. van Roekel | Bennekom-cgk | ||||
● | Lelystad-gg | H. Brons | Vlaardingen-gg (stemming 17-9) | |||
● | W.A. Zondag | Woerden-gg | ||||
● | Nieuwerkerk-gg | H. Brons | Vlaardingen-gg (stemming 17-9) | |||
● | B. Labee | Veenendaal-gg | ||||
● | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | P.G. Heijkamp | Emmeloord-gg (stemming 12-9) | |||
● | A.T. Vergunst | Waupun-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.