Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 37 2018


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
09 Arnemuiden-hhg W.M. Mulder Wijk bij Heusden-hhg (per 25-8) bed03
17 Barendrecht-gg G.W.S. Mulder (3e keer) Zoetermeer-gg 74
02 Barneveld-Kootwijkerbroek-Voorthuizen-hhg W.M. Mulder Wijk bij Heusden-hhg (per 25-8) bed02
165 Berkenwoude-gg H.A. van Zetten (2e keer) Benthuizen-gg 06
70 Bodegraven-gg A.T. Vergunst (7e keer) Waupun-gg 17
02 Enter-hg B.J.D. van Vreeswijk Hattem-hg (per 15-9) 02
04 Goes-gg G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg 75
Hoogeveen-hg (bijstand ouderenpastoraat Centrum) J.C. Borst (p-t) Sleen-pg aan
07 Kerkwijk-e.o.-hhg W.M. Mulder Wijk bij Heusden-hhg (per 25-8) bed04
Klazienaveen-hg (als bijstand) J.C. Borst (p-t) Sleen-pg aan
Klazienaveen-Noord-evang-hg (als bijstand Veenkerk) H. Dekker (p-t) Marken-pg (per 1-3-2019) aan
01 Lunteren-hg J.A.C. Olie Genemuiden-hg (per 15-9) 07
01 Nieuwe-Tonge-hhg W.M. Mulder Wijk bij Heusden-hhg (per 25-8) bed01
01 Nieuw-Vennep-pg J.P.G. van de Meeberg Halfweg-Zwanenburg-pg aan01
52 Nijkerk-gg W.J. Karels (4e keer) Hardinxveld-Giessendam-gg 148
29 Ochten-ggin M. Krijgsman (8e keer) Arnemuiden-ggin 99
01 Ommen-Noordoost-gkv P. van den Berg Staphorst-gkv 03
04 Poederoijen-Loevestein-hhg W.M. Mulder Wijk bij Heusden-hhg (per 25-8) bed04
137 Rotterdam-Alexanderpolder-gg P.G. Heijkamp (3e keer) Emmeloord-gg 17
01 Schoonhoven-Willige Langerak-pg mw. A.E.M. Gooijer-Snel kandidaat Berkel-Rodenrijs 01
02 Stellendam-hhg L.W.C. Ruijgrok Poortvliet-hhg (per 8-9) 06
12 Terwolde-De Vecht-gg A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht-gg 52
19 Urk-gg P.D. den Haan Tholen-gg 03
01 Waarde-gg B. Labee Veenendaal-gg 23
01 Woensdrecht-pg W. Lolkema Rilland-Krabbendijke-pg (per 23-8) aan01
01 Zwolle-bap A. de Jong hulppred. Zwolle-bap aan01
01 bijz.werk-cgk (legerpred.) H. van Eeken Delft-cgk (per 1-1-2019) aan01
-
Voornemen beroep
03 Andel-hg B.J.W. Ouwehand kandidaat Kampen (per 20-9) 02
02 Hoevelaken-hg L. de Wit Putten-hg (per 17-9) 01
02 Nijkerk-hg A.L. van Zwet Putten-hg (per 17-9) 06
01 Rijswijk-NB-hg L. Hoftijzer Rijnsburg-pg 01
04 Woudenberg-hg L. de Wit Putten-hg (per 17-9) 02
-
Voordracht beroep
01 Goes-De Levensbron-hg M.M. van Campen Rotterdam-Zuid-hg (stemming 12-9) 07
01 Gorinchem-pg T. Jacobs Leiden-hg (stemming 13-9) 01
01 Kamperveen-hg B.J.W. Ouwehand kandidaat Kampen (stemming 10-9) 01
-
Tweetallen
Berkenwoude-gg G. Clements Gouda-gg (stemming 12-9)
H.A. van Zetten Benthuizen-gg
Bodegraven-gg B. Labee Veenendaal-gg (stemming 13-9)
A.T. Vergunst Waupun-gg
Genemuiden-cgk G.J. Post Nieuwpoort-cgk (stemming 25-9)
G. van Roekel Bennekom-cgk
Lelystad-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 17-9)
W.A. Zondag Woerden-gg
Nieuwerkerk-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 17-9)
B. Labee Veenendaal-gg
Rotterdam-Alexanderpolder-gg P.G. Heijkamp Emmeloord-gg (stemming 12-9)
A.T. Vergunst Waupun-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 16 september 2019