Mutatielijst week 15 2019
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Abbenbroek-hhg | F. van Binsbergen | Schoonrewoerd-hhg (per 22-3) | bed | 03 |
● | 02 | Ede-hg (Sionkerk) | C.H. Hogendoorn | Katwijk aan Zee-hg (per 9-4) | 02 | |
● | 06 | Goes-gg | A. Schot (2e keer) | Nunspeet-gg | bed | 113 |
● | Goes-hg (als g.v. verpleeghuis Ter Weel) | H.J. Catsburg | ontheven Stad aan het Haringvliet, wonend Goes | aan | 01 | |
● | 08 | Kerkwijk-e.o.-hhg | P. den Ouden (2e keer) | Katwijk aan Zee-hhg (per 25-3) | bed | 13 |
● | 05 | Leerdam-gg | W. Visscher | Amersfoort-gg | bed | 152 |
● | 86 | Leiderdorp-gg | W. Visscher (2e keer) | Amersfoort-gg | 153 | |
● | 01 | Nijkerk-hg (wijk 3) | E. van den Noort | Emst-hg (per 9-4) | 02 | |
● | 02 | Noorden-hg | G.H. Molenaar | Doornspijk-hg (per 6-4) | 04 | |
● | 03 | Oosterland-gg | C.A. van Dieren | Rijssen-Noord-gg | bed | 102 |
● | 01 | Oostvoorne-pg | mw. R. van Selm | Nieuwland-pg (per 6-4) | 01 | |
● | 04 | Papendrecht-hg (wijk Oost) | C.H. Hogendoorn | Katwijk aan Zee-hg (per 13-4) | 03 | |
● | Picture Butte-gg | E.C. Adams | Corsica-gg | |||
● | 05 | Poederoijen-Loevestein-hhg | P. den Ouden | Katwijk aan Zee-hhg (per 25-3) | bed | 13 |
● | 104 | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | H.A. van Zetten (2e keer) | Benthuizen-gg | 12 | |
● | 06 | Rijssen-West-gg | G. van Manen | Elspeet-gg | 50 | |
● | 149 | Rilland-Bath-gg | A. Schot (2e keer) | Nunspeet-gg | bed | 111 |
● | 01 | Roden-Roderwolde-pg | P.S. van Dijk | Adorp-Wetsinge-Sauwerd-pg | aan | 01 |
● | 139 | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | W.A. Zondag (2e keer) | Woerden-gg | bed | 05 |
● | Salford-ogg | R. Bakker | Kinderdijk-ogg | 02 | ||
● | 01 | Schalkwijk-hg | M. van Duijn | interimpred. Honselersdijk-pg, wonend Zeist | aan | 01 |
● | 01 | Schiedam-ngk | M. de Kreek | Doetinchem-Velp-ngk | 01 | |
● | 220 | Sint Annaland-gg | G.J.N. Moens (3e keer) | Lisse-gg (per 12-3) | bed | 12 |
● | 04 | Stolwijk-gg | A. Schot | Nunspeet-gg | bed | 112 |
● | 14 | Terwolde-De Vecht-gg | C. van Ruitenburg | Krimpen aan den IJssel-gg | 14 | |
● | 01 | Tull en t Waal-hg | M. van Duijn | interimpred. Honselersdijk-pg, wonend Zeist | aan | 01 |
● | 03 | Waarde-gg | P.G. Heijkamp | Emmeloord-gg | bed | 23 |
● | 01 | Wezep-Pauluskerk-hg | A.J. Bouwknegt | Berlikum-pg (per 22-3) | aan | 01 |
● | 154 | Wolphaartsdijk-gg | P.D. den Haan (2e keer) | Tholen-gg | bed | 06 |
● | 01 | Yerseke-Rehoboth-hg | A. ten Brinke | Goedereede-hg | 02 | |
- | ||||||
Voornemen beroep | ||||||
● | 02 | Broek op Langedijk-hg | L.L. van den Dool | kandidaat Nederhemert | 01 | |
● | 06 | Woerden-hg (Centrum-Oost) | C.J. Overeem | Zegveld-hg (per 16-3) > bezwaar tegen procedure | 01 | |
- | ||||||
Voordracht beroep | ||||||
● | 02 | Dussen-Hank-hg | J.A. Hoogesteger | kandidaat Ouderkerk aan den IJssel (stemming 15-4) | 01 | |
● | 01 | Poederoijen-Loevestein-hg | J.P. Lensen | kandidaat Oldebroek (stemming 10-4) | 01 | |
- | ||||||
Tweetal te | ||||||
● | Oostkapelle-gg | H. Brons | Vlaardingen-gg (stemming 16-4) | |||
● | A.T. Vergunst | Waupun-gg | ||||
● | Picture Butte-gg | E.C. Adams | Corsica-gg (stemming 8-4) | |||
● | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg | ||||
● | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | H. Brons | Vlaardingen-gg (stemming 11-4) | |||
● | H.A. van Zetten | Benthuizen-gg | ||||
● | Sioux Center-gg | H. Hofman | Kalalmazoo-gg (stemming 19-4) | |||
● | H.A. van Zetten | Benthuizen-gg | ||||
● | Terwolde-De Vecht-gg | E. Hakvoort | Norwich-gg (stemming 9-4) | |||
● | C. van Ruitenburg | Krimpen aan den IJssel-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.