Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 37 2019


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
02 Alphen aan den Rijn-hg (Adventskerk) L. van Rikxoort Hardenberg-pg aan01
02 Ameide-cgk (i.s.m. Vianen) J. de Bruin Elburg-cgk 01
74 Bodegraven-gg H. Brons (2e keer) Vlaardingen-gg 14
01 Doesburg-rem mw. S.M. van der Sluijs kandidaat Hoogland, bevestigd 1-9 aan01
25 Gravenzande-gg M. Joosse Ede-gg 02
02 Kamperveen-hg A.H. van Mourik kandidaat Sprang (per 19-8) aan01
56 Nijkerk-gg C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg 18
01 Nunspeet-hg (Hulshorst) A. de Wit Besoyen-hg (per 27-8) bed01
01 Putten-hg (wijk 5) G.C. Bergshoeff Scherpenzeel-Gld-hg (per 7-9) 03
08 Rijssen-West-gg A. Schot Nunspeet-gg 116
01 Rivierenland-Oost-pg J.W. Drost Druten-pg aan01
01 Rivierenland-Oost-pg D.A.J. Sonneveld Zoetermeer-pg aan01
10 Scherpenzeel-gg G. van Manen Elspeet-gg 51
04 Stavenisse-ogg R. Bakker (3e keer) Kinderdijk-ogg
16 Terwolde-De Vecht-gg M. Joosse Ede-gg 01
05 Vlissingen-gg H. Brons (2e keer) Vlaardingen-gg 13
Woerden-gk (als pionier Het Baken) mw. M. van der Herberg wonend Woerden aan
02 Zeist-gg W. Visscher Amersfoort-gg 154
26 Zwolle-gg G. van Manen Elspeet-gg 52
01 Zwolle-pg (Jeruzalemkerk) G.J. Codee Maarssen-hg (per 19-8) aan02
-
Voornemen beroep
01 Alblasserdam-hg (wijk Ichthus) T. de Ridder legerpred. Oirschot 01
01 Groningen-pg (Nieuwe Kerk) mw. T. Liefting student Groningen 01
04 Herwijnen-hg W.M. Roseboom Oudega-Wymbr-pg 01
02 Utrecht-pg (Jacobikerk) W.J. de Hek kandidaat Utrecht 01
-
Voordracht beroep
01 Nieuwe-Pekela-cgk A.J. Dorst kandidaat Ridderkerk (stemming 15-9) 01
01 Ridderkerk-cgk A.J. Dorst (75%) kandidaat Ridderkerk (stemming 22-9) 02
-
Tweetal te
Berkenwoude-gg G. Clements Gouda-gg (stemming 18-9)
P.D. den Haan Tholen-gg
Bodegraven-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 12-9)
R.A.M. Visser Apeldoorn-gg
Driebergen-cgk J. de Bruin Elburg-cgk (stemming 16-9)
M.A. Kempeneers Katwijk aan Zee-cgk
Genemuiden-cgk A.J. Droger kandidaat Rotterdam (stemming 17-9)
R. de Jong kandidaat Dokkum
Meerkerk-cgk M.A. Kempeneers Katwijk aan Zee (stemming 17-9)
W.E. Klaver Hamilton-frc
Kapelle-Biezelinge-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 24-9)
R.A.M. Visser Apeldoorn-gg
Oostkapelle-gg C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg (stemming 24-9)
R.A.M. Visser Apeldoorn-gg
Rijssen-West-gg P.D. den Haan Tholen-gg (stemming 13-9)
A. Schot Nunspeet-gg
Rotterdam-Alexanderpolder-gg B. Labee Veenendaal-gg (stemming 25-9)
R.A.M. Visser Apeldoorn-gg
Scherpenzeel-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg (stemming 11-9)
G. van Manen Elspeet-gg
Terwolde-De Vecht-gg P.D. den Haan Tholen-gg (stemming 10-9)
M. Joosse Ede-gg
Vlissingen-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 11-9)
A.J. de Waard Nieuwdorp-gg
Zeist-gg B. Labee Veenendaal-gg (stemming 11-9)
W. Visscher Amersfoort-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 16 september 2019