Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
W.S. Schaaij Kampen gkv 2018-01-02 gkv Leerdam 13-05-2018 02
C.T. Vleesenbeek Zwolle gkv 2018-01-20 gkv Zwolle-West 18-02-2018 01
M.T. van Benthem Zwolle gkv 2018-01-25 gkv Mijdrecht 04-11-2018 02
J. van den Os Harderwijk cgk 2018-02-08 cgk Spijkenisse 07-09-2018 04
J.C. Pronk Veenendaal cgk 2018-02-08
J. van Vulpen Kesteren cgk 2018-02-08 cgk Urk-Maranatha 30-06-2018 04
T. Beekman Kloetinge pkn 2018-02-15 hervormd Tiendeveen-Nieuw-Balinge 28-04-2019 01
J.H. Menkveld Leiden pkn 2018-02-15 niet beroepbaar
F. Pierik t Harde pkn 2018-02-15 pg Drachten (Kapelkerk)/herv. Gem Een 25-08-2019 01
G. Zomer Nieuwerkerk ad IJssel pkn 2018-02-15 protestantse gemeente Gravenhage (Noorderkerk)19-08-201801
Mw. J.J. Allewijn Zeist pkn 2018-03-15 mobiliteitspool pkn > elg Gravenhage 20-05-2018 01
L.D.A. Hartevelt Barneveld hhk 2018-03-23 hhg Haaften-Waardenburg, Houten-Breukelen 05-09-201802
D.C. de Pater Bennekom hhk 2018-03-23 hhg Wezep-Wapenveld en Emst-Epe-Oene-Vaassen-Nijbroek 19-09-2018 01
D.H.J. Folkers Apeldoorn hhk 2018-04-23 hhg Abbenbroek 15-09-2019 01
J. Domburg Alphen aan den Rijn pkn 2018-05-16 hervormde gemeente Aalst 07-10-2018 01
J.J. Hagendijk Rotterdam pkn 2018-05-16 hervormde gemeente Willige Langerak 08-07-2018 01
P. Handschin Middelburg pkn 2018-05-16 protestantse gemeente Nieuw- en Sint-Joosland-Ritthem 03-06-2018 01
Mw. B.E. Lamain Utrecht pkn 2018-05-16 protestantse gemeente Woudt – Den Hoorn 23-09-2018 01
B.J.W. Ouwehand Kampen pkn 2018-05-16 hervormd Andel 06-01-2019 01
Mw. L. Weima Utrecht pkn 2018-05-16 protestantse gemeente Scharnegoutum 30-09-2018 01
J.M. de Jong Utrecht gkv 2018-06-01 gkv Amsterdam-Centrum 13-01-2019 02
D.E. van de Kieft Barneveld ggin 2018-06-04 ger gem in Ned Urk 07-09-2018 22
R.D. Elzinga Kampen gkv 2018-06-07 gkv Almkerk-Werkendam 05-05-2019 01
W.J. Korving Den Helder hhk 2018-06-11
H.J. Agteresch Capelle aan den IJssel gg 2018-06-18 ger gem Werkendam 12-09-2018 39
M. Blok Ermelo gg 2018-06-18 ger gem Scherpenisse 29-08-2018 06
H.E.P. Fortuyn Vianen gg 2018-06-18 ger gem Zwijndrecht 05-09-2018 06
A.W.A. Alblas Utrecht pkn 2018-07-04 protestantse gemeente Houten 30-09-2018 01
E. Damen Groningen pkn 2018-07-04 niet beroepbaar
H. van der Laan Delft pkn 2018-07-04
H. van Noort Kampen gkv 2018-07-12 gkv Wetsinge-Sauwerd 07-07-2019 01
K. Rozema Groningen gkv 2018-09-13 Rankweil-erkwb (Oostenrijk) 14-10-2018 01
H.R. Fokkert Rijssen pkn 2018-10-09 hervormd Giessen 30-06-2019 03
mw. M.C. Hansen-Couturier Utrecht pkn 2018-10-09
A.Langeweg Hoevelaken pkn 2018-10-09 hervormd Haaften 10-03-2019 03
M. Krooneman t Harde pkn 2018-10-09 hervormd Noordhorn 20-01-2019 01
mw. H.A. Ransijn Tienhoven pkn 2018-10-09
A.van Soest Broek op Langedijk pkn 2018-10-09
mw. C.M. Stoetzer-Melissant Utrecht pkn 2018-10-09 gk Boven-Hardinxveld 06-01-2019 01
J.P. Lensen Oldebroek pkn 2018-10-17 hervormd Poederoijen-Loevestein 01-09-2019 02
W. Nijsse Amsterdam pkn 2018-10-17
Y.R.M. Breemes Rijssen pkn 2018-10-30 gk Hollandscheveld 14-07-2019 01
G.F. Willemsen Veenendaal pkn 2018-10-30 g.v. Engelenburgh Veenendaal 07-07-2019 01
T.A.R. de Zwart Arnhem pkn 2018-10-30
T.A. Bakker Katwijk aan Zee hhk 2018-11-15 hhg Nieuwe-Tonge 23-01-2019 01
H.C. Bezemer Urk cgk 2018-11-22 cgk Culemborg 23-03-2019 01
W.H. Eringa IJsselmuiden pkn 2018-12-05 protestantse gemeente Slochteren 06-10-2019 01
B. van der Kamp Kampen pkn 2018-12-05
R.A. van t Einde Utrecht pkn 2018-12-12
H.A. Hamsburger Strijen pkn 2018-12-12
W.J. de Hek Utrecht pkn 2018-12-12
mw. A.G. Wassenaar Bleiswijk pkn 2018-12-12
mw. A.C.H. Langbroek-Knoeff Medan (Indonesie) ngk 2018-12-13 ngk Apeldoorn (voor Indonesie) 23-12-2018 01

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 14 oktober 2019