Dirksland Gereformeerde Gemeente


Classis: * Tholen
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Dirksland opgericht in 07-09-1867:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. W.C. Huizer (Willem Cornelis) 23-02-1869 oefenaar Dirksland 14-08-1882 overleden
ds. D. Versteeg (Dirk) 08-10-1882 evangelist Oostvoorne ??-10-1885 Den Helder
ds. M. van der Spek (Maarten) ??-??-1886 ??-??-1892 Grand Rapids (V.S.)
ds. A. Makkenze (Andries) ??-02-1893 Enkhuizen 27-06-1909 Meliskerke
03 ds. C. Pieneman (Cornelis) 09-04-1911 Rotterdam-Charlois 02-08-1912 overleden 00
02 ds. H. Kieviet (Hendrik) 18-05-1913 Aagtekerke 29-08-1915 Veenendaal 02
07 ds. A. Verhagen (Adrianus) ??-??-1917 Leiden ??-04-1921 Middelburg 12
02 ds. H.A. Minderman (Hendrik Albert) 30-10-1921 Grand Rapids (V.S.) 14-10-1923 Lisse 09
06 ds. A. de Blois (Arie) 20-09-1925 Vlaardingen 08-12-1935 Gouda 56
19 ds. J.B. Bel (Jacob Bastiaan) 23-09-1942 kandidaat Rotterdam 31-07-1949 Krabbendijke 17
19 ds. H. van Gilst (Hendrik) 10-09-1953 Elspeet 24-03-1959 Lisse 61
03 ds. P. Blok 20-08-1959 kandidaat 27-11-1980 Capelle aan den IJssel234
02 ds. A. Hoogerland (Adriaan) 13-05-1981 Krabbendijke 19-06-1985 Borssele 26
16 ds. J. Koster (Jacob) 20-04-1988 Scherpenzeel (Gld.) 20-05-1991 Urk 05
29 ds. A.M. den Boer 12-09-1996 Sunnyside (V.S.) 03-09-2002 Grand Rapids (V.S.) 08
20 ds. J. Schipper 20-06-2006 Gravenpolder 07-01-2014 Leerdam 20
09 ds. K. Boeder 20-01-2016 Terwolde-De Vecht

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
W.C. Huizer (Willem Cornelis)(oefenaar) 11-1867 Middelharnis 22-02-1869 pred. Dirksland


Beroepen vacature 1909:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1910 G.H. Kersten Rotterdam
02 ??-08-1910 H. Kieviet Aagtekerke
03 ??-01-1911 C. Pieneman Rotterdam-Charlois


Beroepen vacature 1912:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1912 N.H. Beversluis Paterson
02 ??-01-1913 H. Kieviet Aagtekerke


Beroepen vacature 1915:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1915 G. van Reenen Opheusden
02 ??-10-1915 J. Fraanje Rotterdam
03 ??-12-1915 H. Roelofsen Zeist
04 ??-02-1916 G.H. Kersten Yerseke
05 ??-08-1916 A. Verhagen Leiden
06 ??-12-1916 G. van Reenen (2e keer) Gouda
07 ??-08-1917 A. Verhagen (2e keer) Leiden


Beroepen vacature 1921:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1921 M. Hofman Rijssen
02 ??-07-1921 H.A. Minderman Grand Rapids (V.S.)


Beroepen vacature 1923:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1924 M. Hofman Rijssen
02 ??-04-1924 A. de Blois Vlaardingen
03 ??-07-1924 J. Fraanje Barneveld
04 ??-10-1924 A. de Blois (2e keer) Vlaardingen
05 ??-01-1925 J. Fraanje (2e keer) Barneveld
06 ??-07-1925 A. de Blois (3e keer) Vlaardingen


Beroepen vacature 1935:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1936 J. van den Berg kandidaat Rotterdam
02 ??-09-1936 W.C. Lamain Rotterdam-Zuid
03 ??-12-1936 H. Ligtenberg Lisse
04 ??-04-1937 J. Fraanje Barneveld
05 ??-08-1937 H. Ligtenberg (2e keer) Lisse
06 ??-12-1937 A. de Blois Gouda
07 ??-03-1938 H. Ligtenberg (3e keer) Lisse
08 ??-07-1938 A. van Stuijvenberg Benthuizen
09 ??-11-1938 H. Ligtenberg (4e keer) Lisse
10 ??-03-1939 J. van den Berg (2e keer) Krabbendijke
11 ??-07-1939 A. van Stuijvenberg (2e keer) Benthuizen
12 ??-12-1939 J. van den Berg (3e keer) Krabbendijke
13 ??-07-1940 T. Dorresteijn kandidaat Rotterdam
14 ??-10-1940 J. van den Berg (4e keer) Krabbendijke
15 ??-05-1941 A. de Blois (2e keer) Gouda
16 ??-09-1941 A. van Stuijvenberg (3e keer) Yerseke
17 ??-12-1941 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
18 ??-05-1942 C. van de Woestijne Ridderkerk
19 ??-06-1942 J.B. Bel kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1949:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1949 C. van de Woestijne Ridderkerk
02 ??-09-1949 C. van Dam Werkendam
03 ??-11-1949 C. van de Woestijne (2e keer) Ridderkerk
04 ??-12-1949 A. Vergunst kandidaat Leiden
05 ??-12-1949 H. van Gilst kandidaat Gravenhage
06 ??-01-1950 L. Rijksen Leiden
07 ??-04-1950 F.J. Dieleman Borssele
08 ??-07-1950 W. de Wit Middelburg
09 ??-09-1950 C. van Dam (2e keer) Werkendam
10 ??-12-1950 W. de Wit (2e keer) Middelburg
11 ??-01-1951 L. Kieboom kandidaat Barneveld
12 ??-03-1951 F. Mallan Bruinisse
13 ??-06-1951 L. Rijksen (2e keer) Leiden
14 ??-03-1951 K. de Gier Lisse
15 ??-12-1951 H. van Gilst (2e keer) Elspeet
16 ??-03-1952 K. de Gier (2e keer) Lisse
17 ??-07-1952 H. van Gilst (3e keer) Elspeet
18 ??-12-1952 M. Blok Rotterdam-Centrum
19 ??-04-1953 H. van Gilst (4e keer) Elspeet