Middelharnis Gereformeerde Gemeente


Classis: * Tholen
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Middelharnis opgericht in 24-06-1928:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
47 ds. G. Zwerus (Gerard) 04-01-1950 kandidaat Rotterdam 01-06-1954 Sunnyside-Choteau 08
37 ds. M.G. Mouw (Gerardus) 01-09-1964 kandidaat Rijssen 19-07-1967 Oudemirdum 07
35 ds. T. van Stuijvenberg (Theodorus) 08-08-1973 Rotterdam-Zuidwijk 15-03-1977 Meliskerke 02
06 ds. H. Ligtenberg (Hermannus) 22-02-1978 Terwolde-De Vecht 08-06-1984 emeritus 05
76 ds. J. Karels 09-06-1999 Oudemirdum 30-06-2003 emeritus 06
11 ds. G. van Manen 07-09-2005 kandidaat Krabbendijke 01-01-2009 Elspeet 01
12 ds. S. Maljaars 08-09-2010 kandidaat Kapelle 26-01-2016 Meliskerke 14
19 ds. G.J.N. Moens 23-01-2020 Lisse


Beroepen vacature 1928:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1929 J.D. Barth Vlaardingen
02 ??-08-1930 M. Hofman Krabbendijke
03 ??-12-1930 J. Fraanje Barneveld
04 ??-04-1931 M. Heikoop Utrecht
05 ??-05-1931 J. Fraanje (2e keer) Barneveld
06 ??-08-1931 A. de Blois Dirksland
07 ??-01-1932 W.C. Lamain Leiden
08 ??-01-1933 M. Heikoop (2e keer) Utrecht
09 ??-07-1933 P. Honkoop kandidaat Rotterdam
10 ??-07-1934 H. Ligtenberg kandidaat Rotterdam
11 ??-01-1936 W.C. Lamain (2e keer) Rotterdam-Zuid
12 ??-07-1936 A. van Stuijvenberg kandidaat Rotterdam
13 ??-01-1937 H. Ligtenberg (2e keer) Lisse
14 ??-07-1937 A. de Blois (2e keer) Gouda
15 ??-01-1938 A. van Stuijvenberg (2e keer) Benthuizen
16 ??-07-1938 H. Ligtenberg (3e keer) Lisse
17 ??-01-1939 A. van Stuijvenberg (3e keer) Benthuizen
18 ??-09-1939 J.D. Barth (2e keer) Dordrecht
19 ??-01-1940 A. van Stuijvenberg (4e keer) Benthuizen
20 ??-04-1940 A. de Blois (2e keer) Gouda
21 ??-07-1940 C. van de Woestijne kandidaat Rotterdam
22 ??-01-1941 M. Hofman Moerkapelle
23 ??-07-1941 J. van den Berg Krabbendijke
24 ??-12-1941 A. van Stuijvenberg (5e keer) Yerseke
25 ??-01-1942 H. Ligtenberg (4e keer) Kampen
26 ??-06-1942 A. van Stuijvenberg (6e keer) Yerseke
27 ??-01-1943 A. de Blois (3e keer) Gouda
28 ??-05-1943 A. van Stuijvenberg (7e keer) Yerseke
29 ??-08-1943 J. Fraanje (3e keer) Barneveld
30 ??-01-1944 A. de Blois (4e keer) Gouda
31 ??-07-1944 L. Rijksen kandidaat Utrecht
32 ??-07-1945 H. Ligtenberg (5e keer) Vlaardingen
33 ??-01-1946 A. van Stuijvenberg (8e keer) Yerseke
34 ??-04-1946 T. Dorresteijn Opheusden
35 ??-07-1946 H. Ligtenberg (6e keer) Vlaardingen
36 ??-10-1946 L. Rijksen (2e keer) Leiden
37 ??-01-1947 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
38 ??-11-1947 A. van Stuijvenberg (9e keer) Yerseke
39 ??-01-1948 L. Rijksen (3e keer) Leiden
40 ??-07-1948 F.J. Dieleman kandidaat Rotterdam
41 ??-07-1948 K. de Gier kandidaat Utrecht
42 ??-11-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
43 ??-02-1949 C. van de Woestijne Ridderkerk
44 ??-03-1949 J.W. Kersten (2e keer) kandidaat Rotterdam
45 ??-08-1949 D.L. Aangeenbrug Dordrecht
46 ??-11-1949 A. Vergunst kandidaat Leiden
47 ??-12-1949 G. Zwerus kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1954:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1954 F.J. Dieleman Yerseke
02 ??-04-1954 A. van Stuijvenberg Nunspeet
03 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
04 ??-10-1954 T. Dorresteijn Opheusden
05 ??-01-1955 M. Blok Rotterdam-Centrum
06 ??-04-1955 A.F. Honkoop Goes
07 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
08 ??-10-1955 J.W. Kersten Genemuiden
09 ??-01-1956 A. de Blois Rotterdam-Zuid
10 ??-04-1956 C. van Dam Barneveld
11 ??-07-1956 H. van Gilst Dirksland
12 ??-09-1956 P. van der Bijl voorheen Leerdam-cgk
13 ??-01-1957 H. Rijksen (2e keer) Vlaardingen
14 ??-05-1957 W. Hage Nunspeet
15 ??-07-1957 K. de Gier Gravenhage
16 ??-10-1957 W. Hage (2e keer) Nunspeet
17 ??-03-1958 H. Rijksen (3e keer) Vlaardingen
18 ??-07-1958 J. van Haaren kandidaat Moerkapelle
19 ??-10-1958 C. van Dam (2e keer) Rotterdam-Zuid
20 ??-01-1959 H. Rijksen (4e keer) Vlaardingen
21 ??-04-1959 K. de Gier (2e keer) Gravenhage
22 ??-06-1959 C. Wisse kandidaat Tholen
23 ??-10-1959 G. Zwerus Norwich (Can.)
24 ??-01-1960 C. van Dam (3e keer) Rotterdam-Zuid
25 ??-11-1960 C. van Dam (4e keer) Rotterdam-Zuid
26 ??-01-1961 A. Vergunst Rotterdam-Centrum
27 ??-07-1961 L. Huisman kandidaat Zwijndrecht
28 ??-10-1961 P. van der Bijl (2e keer) Barneveld
29 ??-01-1962 C. van Dam (5e keer) Rotterdam-Zuid
30 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
31 ??-10-1962 W.C.J. Bosschaart Ridderkerk-Slikkerveer
32 ??-01-1963 C. Wisse (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht
33 ??-04-1963 W.C.J. Bosschaart (2e keer) Ridderkerk-Slikkerveer
34 ??-07-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
35 ??-10-1963 W.C.J. Bosschaart (3e keer) Ridderkerk-Slikkerveer
36 ??-02-1964 H. Ligtenberg Oudemirdum
37 ??-06-1964 M.G. Mouw kandidaat Rijssen


Beroepen vacature 1967:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1967 J. van Vliet kandidaat Gravenhage
02 ??-07-1967 C. de Ridder kandidaat Elspeet
03 ??-09-1967 G. Schipaanboord Apeldoorn
04 ??-11-1967 C. Harinck Utrecht
05 ??-01-1968 D. Hakkenberg Dordrecht
06 ??-03-1968 J. van Haaren Amersfoort
07 ??-05-1968 C. Wisse Elspeet
08 ??-06-1968 A.M. de Boer kandidaat Ridderkerk
09 ??-08-1968 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
10 ??-10-1968 A. Hoogerland Werkendam
11 ??-12-1968 J. van Haaren (3e keer) Amersfoort
12 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
13 ??-04-1969 A. Hoogerland (2e keer) Werkendam
14 ??-07-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
15 ??-08-1969 A. Hoogerland (3e keer) Werkendam
16 ??-10-1969 D. Hakkenberg (2e keer) Dordrecht
17 ??-12-1969 C. van der Poel Yerseke
18 ??-02-1970 G.J. van der Noort Capelle aan den IJssel
19 ??-04-1970 C. Wisse (2e keer) Elspeet
20 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
21 ??-08-1970 G.J. van der Noort (2e keer) Capelle aan den IJssel
22 ??-10-1970 J.C. Weststrate Meliskerke
23 ??-01-1971 H. Ligtenberg Genemuiden
24 ??-04-1971 W. Hage Krabbendijke
25 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
26 ??-08-1971 C. Wisse (3e keer) Elspeet
27 ??-10-1971 A. Bregman Rijssen
28 ??-12-1971 N.W. Schreuder Goes
29 ??-03-1972 A. Hoogerland (4e keer) Werkendam
30 ??-05-1972 C. de Ridder (2e keer) Nunspeet
31 ??-06-1972 A. Bac kandidaat Moerkapelle
32 ??-08-1972 A.M. den Boer (2e keer) Ridderkerk
33 ??-11-1972 D. Hakkenberg (3e keer) Dordrecht
34 ??-02-1973 J. Mol Hardinxveld-Giessendam
35 ??-04-1973 T. van Stuijvenberg Rotterdam-Zuidwijk


Beroepen vacature 1977:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1977 A. Vergunst Veen
02 ??-04-1977 R. Boogaard Leiderdorp
03 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
04 ??-08-1977 A. Hoogerland Krabbendijke
05 ??-10-1977 C. van der Poel Yerseke
06 ??-12-1977 H. Ligtenberg Terwolde - De Vecht