Index >

Bodegraven Gereformeerde Gemeente


Classis: * Utrecht
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Bodegraven opgericht in 12-3-1925:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
67 ds. A. Bac 22-12-1981 Oostkapelle 18-02-2003 emeritus

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
ds. G. van Reenen (Gijsbertus) 1925 emeritus Werkendam 1928
ds. J.D. Barth (Jacobus Dirk) 1928 Alphen aan den Rijn-cgk 1928 Vlaardingen 11


Beroepen vacature 1925:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1929 W.C. Lamain kandidaat Voorschoten
02 ??-10-1930 M. Heikoop Utrecht
03 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
04 ??-06-1947 M. van de Ketterij kandidaat Rotterdam
05 ??-07-1948 F.J. Dieleman kandidaat Vlaardingen
06 ??-03-1949 M. Blok (2e keer) Zeist
07 ??-12-1949 H. van Gilst kandidaat Gravenhage
08 ??-07-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
09 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
10 ??-06-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
11 ??-06-1963 J. Karens kandidaat Zoetermeer
12 ??-02-1964 P. Blok (2e keer) Dirksland
13 ??-07-1964 A. Bregman kandidaat Benthuizen
14 ??-10-1964 H. Ligtenberg Oudemirdum
15 ??-06-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
16 ??-11-1965 A. Hofman Zeist
17 ??-03-1966 J. Karens (2e keer) Nieuwerkerk
18 ??-08-1966 A.F. Honkoop Goes
19 ??-01-1967 J. Karens (3e keer) Nieuwerkerk
20 ??-06-1967 J. van Vliet kandidaat Gravenhage
21 ??-03-1968 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
22 ??-06-1968 J. Baaijens kandidaat Ridderkerk
23 ??-10-1968 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
24 ??-01-1969 A. Hoogerland Werkendam
25 ??-07-1969 T. van Stuijvenberg kandidaat Bodegraven
26 ??-09-1969 J.C. Weststrate Meliskerke
27 ??-11-1969 P. Blok (3e keer) Dirksland
28 ??-04-1970 C. Wisse Elspeet
29 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
30 ??-12-1970 J. van Haaren Amersfoort
31 ??-03-1971 C. van der Poel (4e keer) Yerseke
32 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
33 ??-08-1971 H. Ligtenberg Genemuiden
34 ??-11-1971 L. Blok Beekbergen
35 ??-01-1972 G. Schipaanboord Rotterdam-Zuid
36 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
37 ??-09-1972 L. Blok (2e keer) Beekbergen
38 ??-12-1972 R. Boogaard Leiderdorp
39 ??-03-1973 J. Mol Hardinxveld-Giessendam
40 ??-06-1973 J. Driessen kandidaat Utrecht
41 ??-08-1973 R. Boogaard Leiderdorp
42 ??-01-1974 C. Hegeman Tholen
43 ??-04-1974 A. Hofman Scheveningen
44 ??-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam
45 ??-08-1974 A. Hofman Scheveningen
46 ??-10-1974 N.W. Schreuder Goes
47 ??-03-1975 R. Boogaard Leiderdorp
48 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
49 ??-08-1975 J. van Vliet Aagtekerke
50 ??-10-1975 J.W. Verweij Hendrik-Ido-Ambacht
51 ??-02-1976 R. Boogaard Leiderdorp
52 ??-04-1976 A. Hofman Scheveningen
53 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
54 ??-08-1976 D. Rietdijk Veenendaal
55 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
56 ??-01-1978 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
57 ??-05-1978 A.W. Verhoef Chilliwack (Can.)
58 ??-09-1978 J. Karels (2e keer) Werkendam
59 ??-01-1979 R. Boogaard Leiderdorp
60 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
61 ??-09-1979 J. Koster (2e keer) Barneveld
62 ??-04-1980 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
63 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
64 ??-09-1980 J. van Vliet Aagtekerke
65 ??-11-1980 J. van Haaren Amersfoort
66 ??-06-1981 J. van Haaren Amersfoort
67 ??-09-1981 A. Bac Oostkapelle


Beroepen vacature 2003:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 11-04-2003 M. Karens Werkendam
02 01-07-2003 G. Clements Gouda
03 04-09-2003 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
04 06-12-2003 W. Visscher Amersfoort
05 19-03-2004 W. Harinck Woerden
06 23-06-2004 L. Terlouw kandidaat Barendrecht
07 21-09-2004 A. Schreuder Rijssen-Zuid
08 29-11-2004 A.A. Brugge Scherpenisse
09 15-02-2005 G. Clements (2e keer) Gouda
10 01-04-2005 J.S. van der Net Houten
11 16-09-2005 G. Clements (3e keer) Gouda
12 04-11-2005 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
13 01-04-2006 D.W. Tuinier Terwolde De Vecht
14 26-06-2006 A.T. Vergunst Carterton (N-Zeeland)
15 12-09-2006 A. Schreuder (2e keer) Rijssen-Zuid
16 09-12-2006 J.S. van der Net (2e keer) Houten
17 02-04-2007 G. Clements (4e keer) Gouda
18 26-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
19 28-09-2007 L. Terlouw (2e keer) Barendrecht
20 03-12-2007 A.T. Vergunst (2e keer) Carterton (N-Zeeland)
21 18-01-2008 W. Visscher (3e keer) Amersfoort
22 01-03-2008 H. Hofman zendingspred.
23 04-04-2008 J.J. Tanis Kampen
24 24-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
25 19-09-2008 P. Mulder Krimpen aan den IJssel
26 09-12-2008 L. Terlouw (3e keer) Barendrecht
27 16-02-2009 A.T. Vergunst (3e keer) Carterton (N-Zeeland)
28 04-04-2009 M. Karens (2e keer) Werkendam
29 30-06-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
30 19-09-2009 L. Terlouw (4e keer) Barendrecht
31 05-12-2009 W. Visscher (4e keer) Amersfoort
32 30-01-2010 G.J. van Aalst Klaaswaal
33 23-04-2010 P. van Ruitenburg (2e keer) Chilliwack (Can.)
34 07-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 03
35 22-09-2010 P. Mulder (2e keer) Krimpen aan den IJssel 19
36 25-11-2010 A.T. Vergunst (4e keer) Carterton (N-Zeeland)
37 27-01-2011 D.W. Tuinier (2e keer) Aagtekerke 08
38 24-03-2011 L. Terlouw (3e keer) Barendrecht 23
39 14-06-2011 R.A.M. Visser kandidaat Hardinxveld-Giessendam01
40 15-09-2011 B. Labee Tricht-Geldermalsen 01
41 24-11-2011 A.T. Vergunst (5e keer) Carterton (N-Zeeland)
42 22-03-2012 W. Visscher (5e keer) Amersfoort 126
43 11-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 16
44 17-09-2012 J. van Rijswijk (2e keer) Gravenzande 07
45 29-11-2012 M. Joosse (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 26
46 03-01-2013 J. IJsselstein zendingspred. Houten 08
47 28-03-2013 J.J. Tanis (2e keer) Middelburg-Zuid 05
48 17-06-2013 S.W. Janse kandidaat Arnemuiden 08
49 12-09-2013 A. Schreuder (3e keer) Rijssen-Zuid 58
50 28-11-2013 G.W.S. Mulder (2e keer) Zoetermeer 13
51 14-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 47
52 27-03-2014 W. Visscher Amersfoort 142
53 10-06-2014 P.D. den Haan kandidaat Nieuwdorp 07
54 11-09-2014 P. van Ruitenburg (3e keer) Chilliwack (Can.)
55 27-11-2014 R.A.M. Visser (2e keer) Terneuzen 05
56 26-03-2015 S. Maljaars Middelharnis 12
57 08-06-2015 W.A. Zondag kandidaat Nunspeet 06
58 24-09-2015 H. Hofman (2e keer) Dordrecht 04
59 26-11-2015 B. Labee (3e keer) Veenendaal 01
60 31-03-2016 W. Harinck (2e keer) Moerkapelle 20
61 16-06-2016 J. IJsselstein (2e keer) Kampen 05
62 15-09-2016 S.W. Janse (2e keer) Gravenpolder 01
63 24-11-2017 J. IJsselstein (3e keer) Kampen 08
64 06-04-2017 J. van Rijswijk (3e keer) Aalburg 11
65 19-06-2017 J.B. Huisman kandidaat Woudenberg 01


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

zaterdag 23 september 2017