Index >

Dordrecht Gereformeerde Gemeente


Classis: * Dordrecht
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Dordrecht opgericht in 09-11-1930:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
11 ds. J.D. Barth (Jacobus Dirk) 04-09-1935 Borssele 04-04-1940 emeritus 09
24 ds. D.L. Aangeenbrug (Dirk Leendert) 30-10-1946 Leerdam 12-07-1950 Terneuzen 30
61 ds. D. Hakkenberg (Dirk) 09-09-1964 kandidaat Veenendaal 06-05-1973 Lisse 64
06 ds. C. Harinck 12-06-1974 Franklin Lakes 19-12-1982 Oostkapelle 20
16 ds. J.S. van der Net 19-06-1985 Hendrik-Ido-Ambacht 01-09-1991 Apeldoorn 11
02 ds. P. van Ruitenburg 15-01-1992 Meliskerke 28-11-1996 Chilliwack (Can.) 08
15 ds. P. Mulder 15-09-1999 Capelle aan den IJssel-Middelwatering 29-05-2005 Krimpen aan den IJssel25
06 ds. A.A. Brugge 31-05-2006 Scherpenisse 15-06-2011 Ede 04
03 ds. H. Hofman 19-06-2012 Sioux Center (V.S.) 04-07-2016 Kalamazoo 19

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
ds. C. Steenblok ??-??-1944 Poortvliet


Beroepen vacature 1930:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1932 A. Verhagen Middelburg
02 ??-08-1932 J.D. Barth Borssele
03 ??-01-1933 M. Heikoop Utrecht
04 ??-04-1933 J. Fraanje Barneveld
05 ??-07-1933 P. Honkoop kandidaat Rotterdam
06 ??-09-1933 J.D. Barth Borssele
07 ??-02-1934 A. de Blois Dirksland
08 ??-06-1934 H. Ligtenberg kandidaat Rotterdam
09 ??-10-1934 J.D. Barth (2e keer) Borssele
10 ??-01-1935 M. Heikoop (2e keer) Utrecht
11 ??-06-1935 J.D. Barth (3e keer) Borssele


Beroepen vacature 1940:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1940 G.H. Kersten Rotterdam
02 ??-07-1940 T. Dorresteijn kandidaat Rotterdam
03 ??-09-1940 J. Fraanje Barneveld
04 ??-12-1940 W.C. Lamain Rotterdam-Zuid
05 ??-02-1941 M. Heikoop Utrecht
06 ??-06-1941 H. Ligtenberg Kampen
07 ??-09-1941 A. Verhagen Middelburg
08 ??-01-1942 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
09 ??-04-1942 J. Fraanje (2e keer) Barneveld
10 ??-07-1942 G.H. Kersten (2e keer) Rotterdam
11 ??-09-1942 J. Fraanje (3e keer) Barneveld
12 ??-11-1942 A. de Blois Gouda
13 ??-02-1943 W.C. Lamain Rotterdam-Zuid
14 ??-06-1943 P. Honkoop Gravenhage
15 ??-10-1943 A. Stuijvenberg Yerseke
16 ??-02-1944 C. Steenblok Poortvliet
17 ??-06-1944 P. Honkoop (2e keer) Gravenhage
18 ??-07-1944 D.L. Aangeenbrug kandidaat Leerdam
19 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
20 ??-10-1945 H. Ligtenberg (2e keer) Vlaardingen
21 ??-12-1945 D.L. Aangeenbrug (2e keer) Leerdam
22 ??-02-1946 W.C. Lamain (2e keer) Rijssen
23 ??-05-1946 T. Dorresteijn (3e keer) Opheusden
24 ??-07-1946 D.L. Aangeenbrug (3e keer) Leerdam


Beroepen vacature 1950:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1950 W.C. Lamain Grand Rapids (V.S.)
02 ??-09-1950 F.J. Dieleman Borssele
03 ??-12-1950 F. Mallan Bruinisse
04 ??-02-1951 A. de Blois Rotterdam-Zuid
05 ??-05-1951 M. Blok Rotterdam-Centrum
06 ??-07-1951 K. de Gier Lisse
07 ??-09-1951 F. Mallan (2e keer) Bruinisse
08 ??-11-1951 A. Vergunst Zeist
09 ??-02-1952 D.L. Aangeenbrug Terneuzen
10 ??-04-1952 H. Ligtenberg Rotterdam-West
11 ??-06-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
12 ??-09-1952 W.C. Lamain (2e keer) Grand Rapids (V.S.)
13 ??-01-1953 D.L. Aangeenbrug (2e keer) Terneuzen
14 ??-03-1953 H. van Gilst Elspeet
15 ??-06-1953 J.W. Kersten Genemuiden
16 ??-08-1953 A. Vergunst (2e keer) Zeist
17 ??-10-1953 J.W. Kersten (2e keer) Genemuiden
18 ??-12-1953 F.J. Dieleman (2e keer) Yerseke
19 ??-02-1954 T. Cabaret kandidaat Rotterdam-Zuid
20 ??-03-1954 J.W. Kersten (3e keer) Genemuiden
21 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
22 ??-09-1954 M. Blok (2e keer) Rotterdam-Centrum
23 ??-12-1954 F.J. Dieleman (3e keer) Yerseke
24 ??-03-1955 J.W. Kersten (4e keer) Genemuiden
25 ??-05-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
26 ??-09-1955 P. Honkoop Rijssen
27 ??-12-1955 M. Blok (3e keer) Rotterdam-Centrum
28 ??-03-1956 L. Rijksen Middelburg
29 ??-07-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
30 ??-09-1956 P. van der Bijl voorheen Leerdam-cgk
31 ??-11-1956 H. van Gilst (2e keer) Dirksland
32 ??-12-1956 M. Blok (4e keer) Rotterdam-Centrum
33 ??-03-1957 K. de Gier Gravenhage
34 ??-06-1957 H. van Gilst (3e keer) Dirksland
35 ??-09-1957 H. Rijksen (2e keer) Vlaardingen
36 ??-11-1957 H. van Gilst (4e keer) Dirksland
37 ??-02-1958 W.C. Lamain (3e keer) Grand Rapids (V.S.)
38 ??-07-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
39 ??-09-1958 M. Blok (5e keer) Rijssen
40 ??-11-1958 H. Rijksen (3e keer) Vlaardingen
41 ??-02-1959 L. Rijksen (2e keer) Rotterdam-West
42 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
43 ??-10-1959 K. de Gier (2e keer) Gravenhage
44 ??-02-1960 C. Hegeman Genemuiden
45 ??-04-1960 A. Vergunst (3e keer) Rotterdam-Centrum
46 ??-06-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
47 ??-11-1960 A. Vergunst (4e keer) Rotterdam-Centrum
48 ??-02-1961 P. Honkoop (2e keer) Yerseke
49 ??-06-1961 L. Huisman kandidaat Zwijndrecht
50 ??-09-1961 A. Hofman (2e keer) Zeist
51 ??-11-1961 K. de Gier (3e keer) Gravenhage
52 ??-02-1962 A. Vergunst (5e keer) Rotterdam-Centrum
53 ??-06-1962 C. Harinck kandidaat Goes
54 ??-09-1962 P. Blok (2e keer) Dirksland
55 ??-11-1962 A. Vergunst (6e keer) Rotterdam-Centrum
56 ??-02-1963 A. Hofman (3e keer) Zeist
57 ??-07-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
58 ??-09-1963 H. Rijksen (4e keer) Gouda
59 ??-11-1963 A. Hofman (4e keer) Zeist
60 ??-02-1964 K. de Gier (4e keer) Gravenhage
61 ??-06-1964 D. Hakkenberg kandidaat Veenendaal


Beroepen vacature 1973:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1973 J.C. Weststrate Meliskerke
02 ??-06-1973 H. Paul kandidaat Zoetermeer
03 ??-08-1973 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
04 ??-10-1973 R. Boogaard Leiderdorp
05 ??-12-1973 P. Blok Dirksland
06 ??-02-1974 C. Harinck Franklin Lakes (V.S.)


Beroepen vacature 1982:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 10-12-1982 J. van Haaren Amersfoort
02 14-02-1983 J.J. van Eckeveld Zeist
03 28-03-1983 P. Honkoop Kampen
04 16-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
05 13-07-1983 L. Blok Nunspeet
06 ??-09-1983 N.W. Schreuder Goes
07 14-10-1983 A. van Moerkerken Zuid-Beijerland
08 08-12-1983 J. Mijnders Veenendaal
09 19-01-1984 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
10 09-03-1984 R. Boogaard Leiderdorp
11 17-05-1984 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
12 05-07-1984 L. Blok (2e keer) Nunspeet
13 13-09-1984 J.M. Kleppe Apeldoorn
14 15-11-1984 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
15 17-01-1985 J.W. Verweij Ridderkerk
16 07-03-1985 J.S. van der Net Hendrik-Ido-Ambacht


Beroepen vacature 1991:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 02-09-1991 G.J. van Aalst Benthuizen
02 14-10-1991 P. van Ruitenburg Meliskerke


Beroepen vacature 1996:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 13-11-1996 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
02 17-01-1997 W. Visscher Amersfoort
03 13-03-1997 J.J. van Eckeveld Zeist
04 15-05-1997 P. Mulder (2e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering
05 12-09-1997 M. Karens Werkendam
06 24-11-1997 G.J. van Aalst Ridderkerk
07 30-01-1998 A.T. Vergunst Kalamazoo (V.S.)
08 28-03-1998 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
09 24-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
10 08-07-1998 J. Schipper kandidaat Veenendaal
11 19-09-1998 C. Sonnevelt Veenendaal
12 20-11-1998 J.J. Tanis Middelburg-Centrum
13 15-01-1999 A.T. Vergunst (@e keer) Kalamazoo (V.S.)
14 22-03-1999 A.J. Gunst Benthuizen
15 20-05-1999 P. Mulder (3e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering


Beroepen vacature 2005:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 22-03-2005 G. Clements Gouda
02 20-05-2005 M. Golverdingen Boskoop
03 01-07-2005 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
04 19-09-2005 W. Visscher Amersfoort
05 17-11-2005 W. Harinck Woerden
06 27-01-2006 A.A. Brugge Scherpenisse


Beroepen vacature 2011:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 16-05-2011 W. Visscher Amersfoort 121
02 16-09-2011 A.T. Vergunst Carterton (Nieuw-Zeeland)
03 19-12-2011 H. Hofman Sioux Center (V.S.)


Beroepen vacature 2016:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 22-09-2016 G.W.S. Mulder Zoetermeer 52
02 19-12-2016 J. van Rijswijk Aalburg 07
03 17-02-2017 B. Labee Veenendaal 11
04 08-05-2017 J. van Rijswijk (2e keer) Aalburg 12
05 26-06-2017 G.W.S. Mulder (2e keer) Zoetermeer 64
06 04-10-2017 P.G. Heijkamp Emmeloord 08
07 18-12-2017 D.W. Tuinier Waarde 07
08 14-02-2018 H.A. van Zetten Benthuizen 04


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 27 april 2018