Index >

Katwijk aan Zee Gereformeerde Gemeente


Classis: * Amsterdam
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Katwijk aan Zee opgericht in 9-1-1932:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
33 ds. P. van der Bijl (Pieter) 25-10-1967 Rotterdam-Zuid 05-10-1971 Uddel 02


Beroepen vacature 1932:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1934 J.D. Barth Borssele
02 ??-06-1935 M. Heikoop Utrecht
03 ??-07-1936 J. van den Berg kandidaat Rotterdam
04 ??-02-1939 M. Heikoop (2e keer) Utrecht
05 ??-08-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
06 ??-06-1947 C. Hegeman kandidaat Rotterdam
07 ??-09-1947 T. Dorresteijn Opheusden
08 ??-06-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
09 ??-07-1948 J. Hagestein kandidaat Vlaardingen
10 ??-04-1949 M. van de Ketterij Vlaardingen
11 ??-12-1949 A. Vergunst kandidaat Leiden
12 ??-05-1950 F. Mallan Bruinisse
13 ??-01-1951 L. Kieboom kandidaat Barneveld
14 ??-03-1951 F. Mallan (2e keer) Bruinisse
15 ??-09-1951 T. Dorresteijn Opheusden
16 ??-04-1952 J.W. Kersten (2e keer) Genemuiden
17 ??-09-1952 F. Mallan (3e keer) Bruinisse
18 ??-03-1953 J.W. Kersten (3e keer) Genemuiden
19 ??-03-1954 H. Ligtenberg Rotterdam-West
20 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
21 ??-07-1956 J.B. Bel Krabbendijke
22 ??-09-1956 P. van der Bijl voorheen Leerdam-cgk
23 ??-07-1958 J. van Haaren kandidaat Moerkapelle
24 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
25 ??-07-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
26 ??—06-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
27 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
28 ??-07-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
29 ??-07-1964 A. Bregman kandidaat Benthuizen
30 ??-06-1965 A. Hoogerland kandidaat Werkendam
31 ??-12-1965 W. Hage Klaaswaal
32 ??-07-1967 C. de Ridder kandidaat Elspeet
33 ??-08-1967 P. van der Bijl (2e keer) Rotterdam-Zuid


Beroepen vacature 1971:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1971 A. Hoogerland Werkendam
02 ??-12-1971 C. de Ridder Nunspeet
03 ??-03-1972 D. Hakkenberg Dordrecht
04 ??-10-1972 J. van Vliet Aagtekerke
05 ??-03-1973 J.C. Weststrate Meliskerke
06 ??-09-1973 A. Bregman Rijssen
07 ??-05-1974 R. Boogaard Leiden
08 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
09 ??-10-1974 C. van der Poel Yerseke
10 ??-12-1974 A. Hofman Scheveningen
11 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
12 ??-10-1975 H. Ligtenberg Terwolde–De Vecht
13 ??-12-1975 C. Molenaar Kapelle-Biezelinge
14 ??-04-1976 A. Vergunst Veen
15 ??-06-1976 J.S. van der Net kandidaat Moerkapelle
16 ??-07-1976 A. Hoogerland (2e keer) Krabbendijke
17 ??-12-1976 J.W. Verweij Hendrik-Ido-Ambacht
18 ??-02-1977 M. Mondria Waardenburg
19 ??-07-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
20 ??-12-1977 J. Mijnders Ridderkerk
21 ??-03-1978 J. Mol Rijssen
22 ??-09-1978 A. Hofman (2e keer) Scheveningen
23 ??-12-1978 W. Hage Rotterdam-West
24 ??-02-1979 J.M. Kleppe Woerden
25 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
26 ??-09-1979 W. Hage (2e keer) Rotterdam-West
27 ??-11-1979 C. Wisse Kootwijkerbroek
28 ??-03-1980 J. Mol (2e keer) Rijssen
29 ??-07-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
30 ??-01-1981 J. Baaijens Rotterdam-Alexanderpolder
31 ??-04-1981 J. van Haaren Amersfoort
32 ??-12-1981 G. Mouw Tholen
33 ??-03-1982 C. Harinck Dordrecht
34 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
35 06-12-1982 J. Mijnders (2e keer) Veenendaal
36 14-02-1983 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
37 28-06-1983 A.F. Honkoop Rotterdam
38 29-11-1983 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
39 03-02-1984 H. Ligtenberg (2e keer) Middelharnis
40 02-07-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
41 23-11-1984 J. Mijnders (3e keer) Veenendaal
42 25-02-1985 E. Venema Middelburg-Centrum
43 21-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
44 24-01-1986 J. Mijnders (4e keer) Veenendaal
45 21-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
46 04-12-1986 A. Hofman (3e keer) Aalburg
47 05-02-1987 A. Bac Bodegraven
48 29-05-1987 J. Mijnders (5e keer) Veenendaal
49 22-06-1988 W. Harinck kandidaat Dordrecht
50 21-11-1988 J. Karens Opheusden
51 27-02-1989 J.C. Weststrate (2e keer) ’s-Gravenpolder
52 23-06-1989 W. Hage (3e keer) De Valk-Wekerom
53 11-12-1989 A.F. Honkoop (2e keer) Zwijndrecht
54 27-02-1990 J. Mol (3e keer) Werkendam
55 03-07-1990 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
56 06-11-1990 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
57 05-03-1991 J. Mol (4e keer) Werkendam
58 28-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
59 01-11-1991 B. Reinders Emmeloord
60 02-03-1992 J. Mol (5e keer) Werkendam > ingetrokken
61 29-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
62 06-11-1992 D. Rietdijk Moerkapelle
63 18-02-1993 J. de Pater (2e keer) Krabbendijke
64 24-08-1993 M. Mondria (3e keer) Waardenburg
65 01-03-1994 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
66 27-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
67 10-10-1994 J. Beens (2e keer) Scherpenisse
68 06-03-1995 A. Bac (2e keer) Bodegraven
69 25-07-1995 J. Karens (2e keer) Opheusden
70 21-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
71 11-11-1996 J. Karels (2e keer) Oudemirdum
72 03-03-1997 C.A. van Dieren Stolwijk
73 25-06-1997 J. Karels (3e keer) Oudemirdum
74 18-11-1997 A. Bac (3e keer) Bodegraven
75 02-03-1998 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
76 19-10-1998 J. de Pater (3e keer) Krabbendijke
77 26-02-1999 J. Beens (3e keer) Nijkerk
78 05-07-1999 A. Bac (4e keer) Bodegraven
79 28-02-2000 A. Vermeij Zwijndrecht
80 03-07-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
81 19-10-2000 M. Mondria (4e keer) Waardenburg
82 06-03-2001 M. Karens (2e keer) Werkendam
83 21-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
84 25-02-2002 A. Bac (5e keer) Bodegraven
85 01-07-2002 G. Hoogerland kandidaat Nunspeet
86 03-03-2003 G. Mouw (2e keer) Uddel
87 03-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
88 30-06-2005 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
89 03-11-2005 G. Mouw (3e keer) Uddel
90 08-03-2006 M. Karens (3e keer) Werkendam
91 30-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
92 14-12-2006 C. van Krimpen Oud-Beijerland
93 28-02-2007 A. Verschuure Krabbendijke
94 27-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
95 23-11-2007 B.J. van Boven De Valk – Wekerom
96 22-02-2008 A.J. Gunst (2e keer) Nieuwerkerk
97 24-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
98 18-10-2008 B.J. van Boven (2e keer) De Valk – Wekerom
99 23-02-2009 A.J. Gunst (3e keer) Nieuwerkerk
100 29-06-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
101 23-10-2009 C.A. van Dieren (3e keer) Rijssen-Noord
102 26-02-2010 A.J. Gunst (3e keer) Nieuwerkerk 44
103 11-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 12
104 26-10-2010 F. Mulder Wageningen 16
105 12-03-2011 D. de Wit (2e keer) Rijssen-West 39
106 16-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 19
107 ??-10-2011 B.J. van Boven (3e keer) De Valk-Wekerom 67
108 07-03-2012 G.J.N. Moens Meliskerke 25
109 ??-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 51
110 27-02-2013 A. Verschuure Scherpenzeel (Gld.) 09
111 17-06-2011 J. van Laar kandidaat Opheusden 11
112 23-10-2013 C. van Krimpen (2e keer) Yerseke 07
113 ??-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 37
114 ??-03-2014 W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam 135
115 ??-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 19
116 08-10-2014 A. Schot Nunspeet 74
117 ??-03-2016 C.A. van Dieren (4e keer) Rijssen-Noord 85
118 15-06-2016 M.T. Al-Chalabi kandidaat Genemuiden 14
119 13-10-2016 A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht 17
120 ??-02-2017 G. Hoogerland Stolwijk 06
121 21-06-2017 W. Mouw kandidaat Genemuiden 03


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 17 oktober 2017