Index >

Middelharnis Gereformeerde Gemeente


Classis: * Tholen
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Middelharnis opgericht in 24-06-1928:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
47 ds. G. Zwerus (Gerard) 04-01-1950 kandidaat Rotterdam 01-06-1954 Sunnyside-Choteau 08
37 ds. M.G. Mouw (Gerardus) 01-09-1964 kandidaat Rijssen 19-07-1967 Oudemirdum 07
35 ds. T. van Stuijvenberg (Theodorus) 08-08-1973 Rotterdam-Zuidwijk 15-03-1977 Meliskerke 02
06 ds. H. Ligtenberg (Hermannus) 22-02-1978 Terwolde-De Vecht 08-06-1984 emeritus 05
76 ds. J. Karels 09-06-1999 Oudemirdum 30-06-2003 emeritus 06
11 ds. G. van Manen 07-09-2005 kandidaat Krabbendijke 01-01-2009 Elspeet 01
12 ds. S. Maljaars 08-09-2010 kandidaat Kapelle 26-01-2016 Meliskerke 14


Beroepen vacature 1928:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1929 J.D. Barth Vlaardingen
02 ??-08-1930 M. Hofman Krabbendijke
03 ??-12-1930 J. Fraanje Barneveld
04 ??-04-1931 M. Heikoop Utrecht
05 ??-05-1931 J. Fraanje (2e keer) Barneveld
06 ??-08-1931 A. de Blois Dirksland
07 ??-01-1932 W.C. Lamain Leiden
08 ??-01-1933 M. Heikoop (2e keer) Utrecht
09 ??-07-1933 P. Honkoop kandidaat Rotterdam
10 ??-07-1934 H. Ligtenberg kandidaat Rotterdam
11 ??-01-1936 W.C. Lamain (2e keer) Rotterdam-Zuid
12 ??-07-1936 A. van Stuijvenberg kandidaat Rotterdam
13 ??-01-1937 H. Ligtenberg (2e keer) Lisse
14 ??-07-1937 A. de Blois (2e keer) Gouda
15 ??-01-1938 A. van Stuijvenberg (2e keer) Benthuizen
16 ??-07-1938 H. Ligtenberg (3e keer) Lisse
17 ??-01-1939 A. van Stuijvenberg (3e keer) Benthuizen
18 ??-09-1939 J.D. Barth (2e keer) Dordrecht
19 ??-01-1940 A. van Stuijvenberg (4e keer) Benthuizen
20 ??-04-1940 A. de Blois (2e keer) Gouda
21 ??-07-1940 C. van de Woestijne kandidaat Rotterdam
22 ??-01-1941 M. Hofman Moerkapelle
23 ??-07-1941 J. van den Berg Krabbendijke
24 ??-12-1941 A. van Stuijvenberg (5e keer) Yerseke
25 ??-01-1942 H. Ligtenberg (4e keer) Kampen
26 ??-06-1942 A. van Stuijvenberg (6e keer) Yerseke
27 ??-01-1943 A. de Blois (3e keer) Gouda
28 ??-05-1943 A. van Stuijvenberg (7e keer) Yerseke
29 ??-08-1943 J. Fraanje (3e keer) Barneveld
30 ??-01-1944 A. de Blois (4e keer) Gouda
31 ??-07-1944 L. Rijksen kandidaat Utrecht
32 ??-07-1945 H. Ligtenberg (5e keer) Vlaardingen
33 ??-01-1946 A. van Stuijvenberg (8e keer) Yerseke
34 ??-04-1946 T. Dorresteijn Opheusden
35 ??-07-1946 H. Ligtenberg (6e keer) Vlaardingen
36 ??-10-1946 L. Rijksen (2e keer) Leiden
37 ??-01-1947 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
38 ??-11-1947 A. van Stuijvenberg (9e keer) Yerseke
39 ??-01-1948 L. Rijksen (3e keer) Leiden
40 ??-07-1948 F.J. Dieleman kandidaat Rotterdam
41 ??-07-1948 K. de Gier kandidaat Utrecht
42 ??-11-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
43 ??-02-1949 C. van de Woestijne Ridderkerk
44 ??-03-1949 J.W. Kersten (2e keer) kandidaat Rotterdam
45 ??-08-1949 D.L. Aangeenbrug Dordrecht
46 ??-11-1949 A. Vergunst kandidaat Leiden
47 ??-12-1949 G. Zwerus kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1954:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1954 F.J. Dieleman Yerseke
02 ??-04-1954 A. van Stuijvenberg Nunspeet
03 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
04 ??-10-1954 T. Dorresteijn Opheusden
05 ??-01-1955 M. Blok Rotterdam-Centrum
06 ??-04-1955 A.F. Honkoop Goes
07 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
08 ??-10-1955 J.W. Kersten Genemuiden
09 ??-01-1956 A. de Blois Rotterdam-Zuid
10 ??-04-1956 C. van Dam Barneveld
11 ??-07-1956 H. van Gilst Dirksland
12 ??-09-1956 P. van der Bijl voorheen Leerdam-cgk
13 ??-01-1957 H. Rijksen (2e keer) Vlaardingen
14 ??-05-1957 W. Hage Nunspeet
15 ??-07-1957 K. de Gier Gravenhage
16 ??-10-1957 W. Hage (2e keer) Nunspeet
17 ??-03-1958 H. Rijksen (3e keer) Vlaardingen
18 ??-07-1958 J. van Haaren kandidaat Moerkapelle
19 ??-10-1958 C. van Dam (2e keer) Rotterdam-Zuid
20 ??-01-1959 H. Rijksen (4e keer) Vlaardingen
21 ??-04-1959 K. de Gier (2e keer) Gravenhage
22 ??-06-1959 C. Wisse kandidaat Tholen
23 ??-10-1959 G. Zwerus Norwich (Can.)
24 ??-01-1960 C. van Dam (3e keer) Rotterdam-Zuid
25 ??-11-1960 C. van Dam (4e keer) Rotterdam-Zuid
26 ??-01-1961 A. Vergunst Rotterdam-Centrum
27 ??-07-1961 L. Huisman kandidaat Zwijndrecht
28 ??-10-1961 P. van der Bijl (2e keer) Barneveld
29 ??-01-1962 C. van Dam (5e keer) Rotterdam-Zuid
30 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
31 ??-10-1962 W.C.J. Bosschaart Ridderkerk-Slikkerveer
32 ??-01-1963 C. Wisse (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht
33 ??-04-1963 W.C.J. Bosschaart (2e keer) Ridderkerk-Slikkerveer
34 ??-07-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
35 ??-10-1963 W.C.J. Bosschaart (3e keer) Ridderkerk-Slikkerveer
36 ??-02-1964 H. Ligtenberg Oudemirdum
37 ??-06-1964 M.G. Mouw kandidaat Rijssen


Beroepen vacature 1967:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1967 J. van Vliet kandidaat Gravenhage
02 ??-07-1967 C. de Ridder kandidaat Elspeet
03 ??-09-1967 G. Schipaanboord Apeldoorn
04 ??-11-1967 C. Harinck Utrecht
05 ??-01-1968 D. Hakkenberg Dordrecht
06 ??-03-1968 J. van Haaren Amersfoort
07 ??-05-1968 C. Wisse Elspeet
08 ??-06-1968 A.M. de Boer kandidaat Ridderkerk
09 ??-08-1968 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
10 ??-10-1968 A. Hoogerland Werkendam
11 ??-12-1968 J. van Haaren (3e keer) Amersfoort
12 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
13 ??-04-1969 A. Hoogerland (2e keer) Werkendam
14 ??-07-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
15 ??-08-1969 A. Hoogerland (3e keer) Werkendam
16 ??-10-1969 D. Hakkenberg (2e keer) Dordrecht
17 ??-12-1969 C. van der Poel Yerseke
18 ??-02-1970 G.J. van der Noort Capelle aan den IJssel
19 ??-04-1970 C. Wisse (2e keer) Elspeet
20 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
21 ??-08-1970 G.J. van der Noort (2e keer) Capelle aan den IJssel
22 ??-10-1970 J.C. Weststrate Meliskerke
23 ??-01-1971 H. Ligtenberg Genemuiden
24 ??-04-1971 W. Hage Krabbendijke
25 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
26 ??-08-1971 C. Wisse (3e keer) Elspeet
27 ??-10-1971 A. Bregman Rijssen
28 ??-12-1971 N.W. Schreuder Goes
29 ??-03-1972 A. Hoogerland (4e keer) Werkendam
30 ??-05-1972 C. de Ridder (2e keer) Nunspeet
31 ??-06-1972 A. Bac kandidaat Moerkapelle
32 ??-08-1972 A.M. den Boer (2e keer) Ridderkerk
33 ??-11-1972 D. Hakkenberg (3e keer) Dordrecht
34 ??-02-1973 J. Mol Hardinxveld-Giessendam
35 ??-04-1973 T. van Stuijvenberg Rotterdam-Zuidwijk


Beroepen vacature 1977:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1977 A. Vergunst Veen
02 ??-04-1977 R. Boogaard Leiderdorp
03 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
04 ??-08-1977 A. Hoogerland Krabbendijke
05 ??-10-1977 C. van der Poel Yerseke
06 ??-12-1977 H. Ligtenberg Terwolde - De Vecht


Beroepen vacature 1984:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 02-07-1984 C. van der Poel Yerseke
02 21-09-1984 N.W. Schreuder Goes
03 18-12-1984 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
04 11-03-1985 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
05 22-04-1985 M. Mondria Waardenburg
06 18-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
07 12-09-1985 J. Koster Klaaswaal
08 23-10-1985 E. Venema Middelburg-Centrum
09 30-12-1985 P. Blok Capelle aan den IJssel
10 07-02-1986 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
11 14-04-1986 J. Karens Opheusden
12 18-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
13 ??-08-1986 J. Karels Rijssen
14 02-10-1986 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
15 16-12-1986 G. Mouw Genemuiden
16 04-02-1987 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
17 15-04-1987 J.C. Weststrate s-Gravenpolder
18 15-06-1987 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
19 09-09-1987 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
20 19-10-1987 J. Karels (2e keer) Rijssen
21 22-12-1987 J. Mijnders Veenendaal
22 15-02-1988 G. Mouw (3e keer) Genemuiden
23 18-04-1988 J. Karens (2e keer) Opheusden
24 23-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
25 12-09-1988 J. den Hoed Rock Valley (V.S.)
26 ??-12-1988 G. Mouw (4e keer) Genemuiden
27 10-04-1989 E. Venema Elspeet
28 23-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
29 19-12-1989 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
30 18-04-1990 A. Bac Bodegraven
31 07-06-1990 G. Mouw (5e keer) Genemuiden
32 17-09-1990 A. Bac (2e keer) Bodegraven
33 16-11-1990 G.J. van Aalst (3e keer) Benthuizen
34 18-12-1990 J. den Hoed (2e keer) Rock Valley (V.S.)
35 11-02-1991 M. Mondria (3e keer) Waardenburg
36 23-04-1991 P. Blok (2e keer) Kootwijkerbroek
37 26-06-1991 P. Mulder kandidaat Waddinxveen
38 02-08-1991 A. Bac (3e keer) Bodegraven
39 13-12-1991 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
40 05-02-1992 J. de Pater Krabbendijke
41 08-04-1992 E. Venema (2e keer) Elspeet
42 23-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
43 14-09-1992 A. Bac (4e keer) Bodegraven
44 11-12-1992 B. van der Heiden (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
45 04-02-1993 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
46 06-04-1993 P. Melis Nieuw-Beijerland
47 02-07-1993 J.J. van Eckeveld Zeist
48 07-09-1993 A.J. Gunst (3e keer) Tholen
49 15-12-1993 G.M. de Leeuw (2e keer) Barneveld
50 04-02-1994 M. Mondria (4e keer) Waardenburg
51 25-04-1994 P. Melis (2e keer) Nieuw-Beijerland
52 21-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
53 12-09-1994 A. Bac (5e keer) Bodegraven
54 15-12-1994 G.M. de Leeuw (2e keer) Barneveld
55 24-02-1995 A.J. Gunst (4e keer) Tholen
56 13-04-1995 G.M. de Leeuw (3e keer) Barneveld
57 21-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
58 14-07-1995 P. Blok (3e keer) Kootwijkerbroek
59 09-09-1995 J. den Hoed (3e keer) Rock Valley (V.S.)
60 15-12-1995 G.M. de Leeuw (4e keer) Barneveld
61 08-02-1996 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
62 23-04-1996 J. Karels (3e keer) Oudemirdum
63 19-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
64 26-08-1996 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
65 21-10-1996 G. Mouw (6e keer) De Valk Wekerom
66 27-12-1996 J. den Hoed (4e keer) Rock Valley (V.S.)
67 14-02-1997 A. Bac (6e keer) Bodegraven
68 14-04-1997 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
69 16-06-1997 G.J. van Aalst (4e keer) Ridderkerk
70 25-09-1997 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
71 27-12-1997 M. Karens (2e keer) Werkendam
72 23-02-1998 J. Karels (4e keer) Oudemirdum
73 07-07-1998 J. Schipper kandidaat Veenendaal
74 22-09-1998 A. Bac (7e keer) Bodegraven
75 11-12-1998 A.J. Gunst (5e keer) Benthuizen
76 24-02-1999 J. Karels (5e keer) Oudemirdum


Beroepen vacature 2003:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 04-09-2003 E. Hakvoort Alphen aan den Rijn-cgk
02 04-11-2003 M. Karens Werkendam
03 ??-02-2004 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
04 03-05-2004 J. Schipper s-Gravenpolder
05 23-06-2004 J.M.D. de Heer kandidaat Ugchelen
06 10-07-2004 D. de Wit Nieuw-Beijerland
07 16-09-2004 L. Blok Ermelo
08 15-12-2004 M. Karens Werkendam
09 10-02-2005 L. Blok Ermelo
10 16-04-2005 A. Schreuder Rijssen-Zuid
11 30-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke


Beroepen vacature 2008:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 10-12-2008 A. Schreuder Rijssen-Zuid
02 12-02-2009 A. Schot Nunspeet 18
03 01-05-2009 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum
04 01-07-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
05 14-07-2009 K. Boeder kandidaat Enkhuizen
06 03-09-2009 G.J.N. Moens Meliskerke
07 15-10-2009 D. de Wit Rijssen-West
08 09-12-2009 J.M.D. de Heer (2e keer) Middelburg-Centrum 14
09 11-02-2010 G.J.N. Moens (2e keer) Meliskerke 08
10 12-04-2010 B.J. van Boven De Valk-Wekerom 53
11 08-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 21
12 16-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 18


Beroepen vacature 2016:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 09-02-2016 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum 56
02 18-04-2016 A.T. Huijser Sliedrecht 15
03 22-06-2016 A. Schot Nunspeet 89
04 14-09-2016 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam 145
05 16-11-2016 B.J. van Boven De Valk-Wekerom 92
06 14-02-2017 G. Bredeweg Kruiningen 01
07 ??-04-2017 C. Sonnevelt Krabbendijke 16
08 27-06-2017 C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel 03


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

zaterdag 23 september 2017