Index >

Oud-Beijerland Gereformeerde Gemeente


Classis: * Ridderkerk
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Oud-Beijerland opgericht in 12-07-1937:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
113 ds. N.W. Schreuder 16-05-1995 Goes ??-03-1996 afgezet 00
14 ds. C. van Krimpen 29-05-2002 Urk 12-05-2008 Yerseke 22
02 ds. G. Pater 05-03-2009 Opheusden 07-07-2013 Ridderkerk 06
11 ds. P. Melis 11-01-2017 Ermelo 22-04-2017 overleden 00


Beroepen vacature 1937:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
02 ??-12-1945 H. Ligtenberg Vlaardingen
03 ??-07-1947 M. van de Ketterij kandidaat Rotterdam
04 ??-04-1948 D.L. Aangeenbrug Dordrecht
05 ??-07-1948 F.J. Dieleman kandidaat Rotterdam
06 ??-12-1949 G. Zwerus kandidaat Rotterdam
07 ??-07-1956 H. van Gilst Dirksland
08 ??-07-1959 C. Wisse kandidaat Tholen
09 ??-07-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
10 ??-07-1963 J. Karens kandidaat Zoetermeer
11 ??-07-1964 A. Bregman kandidaat Benthuizen
12 ??-01-1965 P. Blok Dirksland
13 ??-07-1965 A. Hoogerland kandidaat Werkendam
14 ??-12-1965 G. Schipaanboord (2e keer) Apeldoorn
15 ??-05-1966 C. Wisse (2e keer) Elspeet
16 ??-08-1966 A.W. Verhoef Barneveld
17 ??-10-1966 P. van der Bijl Rotterdam-Zuid
18 ??-02-1967 P. Blok (2e keer) Dirksland
19 ??-08-1967 A.W. Verhoef (2e keer) Barneveld
20 ??-10-1967 C. van der Poel Yerseke
21 ??-02-1968 A. Hoogerland (2e keer) Werkendam
22 ??-03-1968 C. Wisse (3e keer) Elspeet
23 ??-07-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
24 ??-11-1968 J. Karens (2e keer) Nieuwerkerk
25 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
26 ??-05-1969 J. Karens (3e keer) Nieuwerkerk
27 ??-07-1969 J. Mol kandidaat Hardinxveld-Giessendam
28 ??-01-1970 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
29 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
30 ??-04-1971 J.C. Weststrate Meliskerke
31 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
32 ??-09-1971 E. Venema Zwijndrecht
33 ??-02-1972 A. Hoogerland (3e keer) Werkendam
34 ??-06-1972 C. de Ridder Nunspeet
35 ??-10-1972 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
36 ??-02-1973 J. Mol (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
37 ??-06-1973 J. Driessen kandidaat Utrecht
38 ??-02-1974 J. Karens (4e keer) Opheusden
39 ??-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam
40 ??-02-1975 P. Blok (3e keer) Dirksland
41 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
42 ??-08-1975 A. Vergunst Veen
43 ??-02-1976 J. Koster (2e keer) Barneveld
44 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
45 ??-09-1976 M. Mondria Waardenburg
46 ??-02-1977 J. Mijnders (2e keer) Ridderkerk
47 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
48 ??-02-1978 L. Blok (2e keer) Capelle aan den IJssel
49 ??-05-1978 A. Hoogerland (4e keer) Krabbendijke
50 ??-09-1978 E. Venema (2e keer) Drachten
51 ??-02-1979 J. Karels (2e keer) Werkendam
52 ??-04-1979 A. Vergunst (2e keer) Veen
53 ??-06-1979 M. Golverdingen kandidaat Benthuizen
54 ??-09-1979 D. Hakkenberg Lisse
55 ??-03-1980 R. Boogaard Leiden
56 ??-05-1980 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
57 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
58 ??-09-1980 C. Vogelaar (2e keer) Genemuiden
59 ??-03-1981 C. van der Poel (4e keer) Yerseke
60 ??-04-1981 N.W. Schreuder Goes
61 ??-06-1981 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
62 ??-02-1982 D. Hakkenberg Lisse
63 ??-04-1982 C. van der Poel (5e keer) Yerseke
64 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
65 ??-09-1982 R. Boogaard (2e keer) Leiden
66 ??-11-1982 J.C. Weststrate (2e keer) Gravenpolder
67 ??-02-1983 J. Mijnders (3e keer) Veenendaal
68 ??-04-1983 R. Boogaard (3e keer) Leiden
69 ??-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
70 ??-02-1984 A. Hofman Aalburg
71 ??-05-1984 A. Hoogerland (5e keer) Dirksland
72 ??-07-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
73 ??-09-1984 A. Hoogerland (6e keer) Dirksland
74 ??-03-1985 J.W. Verweij Ridderkerk
75 ??-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
76 ??-09-1985 J.J. van Eckeveld (3e keer) Zeist
77 ??-11-1985 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
78 ??-04-1986 P. Blok (4e keer) Capelle aan den IJssel
79 ??-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
80 ??-09-1986 N.W. Schreuder (3e keer) Goes
81 ??-11-1986 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
82 ??-02-1987 J. Mijnders (4e keer) Veenendaal
83 ??-05-1987 B. van der Heiden (2e keer) Woerden
84 ??-01-1988 A. Bac Bodegraven
85 ??-03-1988 L. Blok (3e keer) Nunspeet
86 ??-04-1988 A.J. Gunst (2e keer) Terneuzen
87 ??-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
88 ??-03-1989 A.F. Honkoop Zwijndrecht
89 ??-05-1989 J. Mijnders (5e keer) Veenendaal
90 ??-06-1989 P. Melis kandidaat Gravenzande
91 ??-08-1989 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
92 ??-01-1990 J.J. Tanis (2e keer) Ridderkerk
93 ??-03-1990 A. Bac (2e keer) Bodegraven
94 ??-05-1990 C. Sonnevelt zendingspred. wonend Gravenzande
95 ??-07-1990 L. Blok (4e keer) Nunspeet
96 ??-11-1990 N.W. Schreuder (4e keer) Goes
97 ??-03-1991 A. Bac (3e keer) Bodegraven
98 ??-06-1991 P. Mulder kandidaat Waddinxveen
99 ??-09-1991 G.J. van Aalst (3e keer) Benthuizen
100 ??-12-1991 A.J. Gunst (3e keer) Tholen
101 ??-03-1992 L. Blok (5e keer) Nunspeet
102 ??-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
103 ??-10-1992 A.J. Gunst (4e keer) Tholen
104 ??-03-1993 B. van der Heiden (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
105 ??-05-1993 A.J. Gunst (5e keer) Tholen
106 ??-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
107 ??-10-1993 C. Sonnevelt (2e keer) Krimpen aan den IJssel
108 ??-12-1993 A.J. Gunst (6e keer) Tholen
109 ??-03-1994 A.M. den Boer (2e keer) Sunnyside (V.S.)
110 ??-04-1994 C. Sonnevelt (3e keer) Krimpen aan den IJssel
111 ??-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
112 ??-10-1994 J. Karels (3e keer) Oudemirdum
113 ??-02-1995 N.W. Schreuder (5e keer) Goes


Beroepen vacature 1996:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1998 C.A. van Dieren Stolwijk
02 ??-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
03 ??-05-1999 M. Karens Werkendam
04 ??-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
05 ??-10-1999 P. Melis Genemuiden
06 13-04-2000 G. Clements zendingspred.
07 27-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
08 29-09-2000 C. Sonnevelt Veenendaal
09 18-01-2001 M. Karens (2e keer) Werkendam
10 15-03-2001 L. Blok Ermelo
11 19-06-2001 P. Melis (2e keer) Genemuiden
12 05-10-2001 L. Blok (2e keer) Ermelo
13 29-01-2002 F. Mulder Scherpenzeel (Gld.)
14 13-03-2002 C. van Krimpen Urk


Beroepen vacature 2008:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-2008 P. Melis Veen
02 15-10-2008 G. Pater Opheusden


Beroepen vacature 2013:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 16-10-2013 G. Beens Kootwijkerbroek 08
02 06-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 12
03 20-03-2014 B.J. van Boven De Valk-Wekerom 84
04 10-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 17
05 29-10-2014 G.J.N. Moens Meliskerke 43
06 16-03-2015 L. Blok Gorinchem 05
07 08-06-2015 D. de Wit Barneveld-Centrum 04
08 28-10-2015 C. Hogchem Genemuiden 02
09 22-03-2016 C. Sonnevelt Krabbendijke 06
10 14-06-2016 M.T. Al-Chalabi kandidaat Genemuiden 09
11 22-09-2016 P. Melis Ermelo 08


Beroepen vacature 2017:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 12-09-2017 J. van Rijswijk Aalburg 13


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

zaterdag 23 september 2017