Index >

Poortugaal Gereformeerde Gemeente


Classis: * Rotterdam
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Poortugaal opgericht in 31-7-1942:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
geen dienstdoende predikant gestaan

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
ds. C. Neele ??-??-2011 emeritus Lisse


Beroepen vacature 1942:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1955 K. de Gier Gravenhage
02 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
03 ??-12-1959 J.W. Kersten Scheveningen
04 ??-06-1960 W.C.J. Bosschaart kandidaat Wolphaartsdijk
05 ??-12-1960 A. Vergunst Rotterdam-Centrum
06 ??-07-1961 L. Huisman kandidaat Zwijndrecht
07 ??-12-1961 A. Hofman Zeist
08 ??-06-1962 C. Harinck kandidaat Goes
09 ??-02-1968 D. Hakkenberg Dordrecht
10 ??-12-1968 C. van der Poel Yerseke
11 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
12 ??-04-1969 J.C. Weststrate Meliskerke
13 ??-06-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
14 ??-12-1969 G.J. van den Noort Capelle aan den IJssel
15 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
16 ??-06-1971 D. Rietdijk kandidaat Rotterdam
17 ??-01-1972 L. Blok (2e keer) Beekbergen
18 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
19 ??-01-1973 L. Blok (3e keer) Beekbergen
20 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
21 ??-12-1973 F. Harinck Gravenhage-Zuid
22 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
23 ??-12-1974 R. Boogaard (2e keer) Leiden
24 ??-06-1975 P. Honkoop Kampen
25 ??-12-1975 A. Hofman (2e keer) Scheveningen
26 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
27 ??-12-1976 H. Ligtenberg Terwolde-De Vecht
28 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
29 ??-12-1977 R. Boogaard (3e keer) Leiden
30 ??-06-1978 A. Hofman (3e keer) Scheveningen
31 ??-06-1978 D. Hakkenberg (2e keer) Lisse
32 ??-12-1978 H. Paul Rotterdam-Zuidwijk
33 ??-06-1979 M. Golverdingen kandidaat Benthuizen
34 ??-12-1979 A. Hofman (4e keer) Scheveningen
35 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
36 ??-12-1980 N.W. Schreuder Goes
37 ??-06-1981 J. van Haaren Amersfoort
38 ??-12-1981 R. Boogaard (4e keer) Leiden
39 ??-06-1982 C.J. Meeuse kandidaat Ridderkerk
40 ??-12-1982 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
41 ??-03-1983 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
42 ??-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
43 ??-12-1983 J.W. Verweij Ridderkerk
44 ??-01-1984 W. Hage Kruiningen
45 ??-06-1984 M. Burggraaf (2e keer) kandidaat Rotterdam
46 ??-12-1984 A. Hofman (5e keer) Aalburg
47 ??-02-1985 A. Hoogerland Dirksland
48 ??-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
49 ??-12-1985 P. Blok (2e keer) Capelle aan den IJssel
50 ??-01-1986 J. Mijnders (2e keer) Veenendaal
51 ??-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
52 ??-12-1986 J. Mijnders (3e keer) Veenendaal
53 ??-02-1987 J.C. Weststrate Gravenpolder
54 ??-06-1987 R. Boogaard (5e keer) Leiden
55 ??-12-1987 J. Mijnders (4e keer) Veenendaal
56 ??-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
57 ??-12-1988 A. Bac Bodegraven
58 ??-02-1989 R. Boogaard (6e keer) Leiden
59 ??-06-1989 P. Melis kandidaat Gravenzande
60 ??-12-1989 A. Bac (2e keer) Bodegraven
61 ??-02-1990 J. Mijnders (5e keer) Veenendaal
62 ??-05-1990 A.F. Honkoop Zwijndrecht
63 ??-12-1990 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
64 ??-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
65 ??-12-1991 A. Bac (3e keer) Bodegraven
66 ??-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
67 ??-12-1992 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
68 ??-12-1993 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
69 ??-02-1994 P. Melis (2e keer) Nieuw-Beijerland
70 ??-03-1994 A. Bac (4e keer) Bodegraven
71 ??-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
72 ??-12-1994 A.J. Gunst (3e keer) Tholen
73 ??-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
74 ??-12-1995 J. Karels Oudemirdum
75 ??-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten
76 ??-12-1996 A.F. Honkoop (2e keer) Wageningen
77 ??-06-1997 J. Karels (2e keer) Oudemirdum
78 ??-12-1997 G. Mouw De Valk-Wekerom
79 ??-06-1998 J. Schipper kandidaat Veenendaal
80 ??-11-1998 A.J. Gunst (4e keer) Benthuizen
81 ??-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
82 ??-12-1999 A.B. van der Heiden Utrecht
83 05-04-2000 G. Clements zendingspred.
84 28-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
85 07-12-2000 L. Blok (4e keer) Ermelo
86 21-06-2001 A.A. Brugge kand. Hardinxveld-Giessendam
87 08-02-2002 A.J. Gunst (5e keer) Benthuizen
88 26-06-2002 B.J. van Boven kandidaat Benthuizen
89 12-12-2002 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
90 01-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
91 03-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
92 11-12-2003 M. Karens (2e keer) Werkendam
93 23-06-2004 L. Terlouw kandidaat Barendrecht
94 09-12-2004 B. van der Heiden (2e keer) Alblasserdam
95 28-06-2005 A.J. Gunst (6e keer) Nieuwerkerk
96 09-12-2005 P. Melis (3e keer) Veen
97 27-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
98 08-12-2006 G. Clements Gouda
99 28-06-2007 A.J. de Waard kand. Hendrik-Ido-Ambacht
100 23-11-2007 B. van der Heiden (3e keer) Alblasserdam
101 23-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
102 17-12-2008 A.J. Gunst (7e keer) Nieuwerkerk
103 30-06-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
104 15-12-2009 A.B. van der Heiden (2e keer) Benthuizen 10
105 07-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 08


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 19 november 2019