Index >

Rotterdam-Alexanderpolder Gereformeerde Gemeente


Classis: * Rotterdam
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Rotterdam-Alexanderpolder opgericht in 5-1-1972:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
14 ds. J. Baaijens 03-12-1974 Tricht - Geldermalsen 07-03-1982 Aagtekerke 07
04 ds. T.M. van Dijk 07-09-1982 kandidaat Dirksland 30-09-1986 Veen 03


Beroepen vacature 1972:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1972 J. van Haaren Amersfoort
02 ??-06-1972 L. Blok Beekbergen
03 ??-08-1972 J.C. Weststrate Meliskerke
04 ??-10-1972 K. de Gier Gravenhage
05 ??-12-1972 D. Hakkenberg Dordrecht
06 ??-02-1973 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
07 ??-04-1973 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
08 ??-06-1973 H. Paul kandidaat Zoetermeer
09 ??-09-1973 A. Hofman Scheveningen
10 ??-12-1973 J. van Vliet Aagtekerke
11 ??-03-1974 C. van der Poel Yerseke
12 ??-05-1974 A. Hofman (2e keer) Scheveningen
13 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
14 ??-08-1974 J. Baaijens Tricht-Geldermalsen


Beroepen vacature 1982:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1982 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
02 ??-03-1982 R. Boogaard Leiderdorp
03 ??-04-1982 J.J. van Eckeveld Zeist
04 ??-06-1982 T.M. van Dijk kandidaat Dirksland


Beroepen vacature 1986:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 03-10-1986 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
02 06-12-1986 R. Boogaard Leiderdorp
03 02-02-1987 A. Bac Bodegraven
04 03-04-1987 B. van der Heiden Woerden
05 21-05-1987 J. Karels Rijssen
06 13-07-1987 J.J. van Eckeveld Zeist
07 05-10-1987 B. van der Heiden (2e keer) Woerden
08 09-12-1987 M. Golverdingen Utrecht
09 05-02-1988 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
10 30-03-1988 N.W. Schreuder Goes
11 20-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
12 05-09-1988 B. van der Heiden (3e keer) Woerden
13 10-10-1988 J.J. van Eckeveld (3e keer) Zeist
14 29-11-1988 A. Bac (2e keer) Bodegraven
15 16-03-1989 T. van Stuijvenberg Terwolde De Vecht
16 16-06-1989 P. Melis kandidaat s-Gravenzande
17 07-09-1989 P. van Ruitenburg Meliskerke
18 16-11-1989 J.S. van der Net Dordrecht
19 01-02-1990 T. van Stuijvenberg (2e keer) Terwolde De Vecht
20 09-03-1990 J.M. Kleppe Rijssen
21 28-05-1990 C. Sonnevelt zendingspred., wonend s-Gravenzande
22 22-08-1990 P. van Ruitenburg (2e keer) Meliskerke
23 29-11-1990 A. Bac (3e keer) Bodegraven
24 07-03-1991 P. van Ruitenburg (3e keer) Meliskerke
25 25-06-1991 P. Mulder kandidaat Waddinxveen
26 26-09-1991 R. Kattenberg Arnhem
27 28-11-1991 A.B. van der Heiden Doetinchem
28 ??-04-1992 J. Driessen zendingspred., wonend Woerden
29 25-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
30 23-09-1992 W. Harinck Kapelle-Biezelinge
31 10-12-1992 B. van der Heiden (4e keer) Hardinxveld-Giessendam
32 12-03-1993 W. Harinck (2e keer) Kapelle-Biezelinge
33 22-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
34 30-09-1993 J.J. van Eckeveld (4e keer) Zeist
35 09-12-1993 J.J. Tanis Lisse
36 15-03-1994 A.J. Gunst Tholen
37 23-06-1994 A. Vermeij kandidaat Ridderkerk
38 04-10-1994 H. Hofman Chilliwack (Can.)
39 29-11-1994 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
40 17-03-1995 J.S. van der Net (2e keer) Apeldoorn
41 22-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
42 21-09-1995 B. van der Heiden (5e keer) Hardinxveld-Giessendam
43 01-12-1995 J. Karels Oudemirdum
44 21-03-1996 P. van Ruitenburg (4e keer) Dordrecht
45 17-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten
46 05-09-1996 M. Golverdingen (2e keer) Groningen
47 05-12-1996 A. Bac (4e keer) Bodegraven
48 20-03-1997 J.J. van Eckeveld (5e keer) Zeist
49 26-06-1997 A.B. van der Heiden (2e keer) Utrecht
50 25-09-1997 H. Paul Oostkapelle
51 10-12-1997 M. Karens Werkendam
52 26-03-1998 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
53 25-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
54 24-09-1998 A.J. Gunst (3e keer) Benthuizen
55 03-12-1998 M. Karens (2e keer) Werkendam
56 29-03-1999 B. van der Heiden (6e keer) Kampen
57 21-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
58 23-09-1999 B. van der Heiden (7e keer) Kampen
59 02-12-1999 M. Karens (3e keer) Werkendam
60 03-04-2000 G. Clements (2e keer) zendingspred., wonend Elst
61 28-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
62 21-09-2000 A. Schreuder Beekbergen
63 08-12-2000 J.S. van der Net (3e keer) Apeldoorn
64 15-03-2001 G.J. van Aalst Ridderkerk
65 23-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
66 06-09-2001 A.J. Gunst (4e keer) Benthuizen
67 29-11-2001 J. Schipper s-Gravenpolder
68 08-03-2002 L. Blok Ermelo
69 13-04-2002 W. Harinck (3e keer) Woerden
70 25-06-2002 B.J. van Boven kandidaat Benthuizen
71 04-10-2002 J. Schipper (2e keer) s-Gravenpolder
72 28-11-2002 G.J.N. Moens Goes
73 17-03-2003 J. Schipper (3e keer) s-Gravenpolder
74 03-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
75 04-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
76 27-11-2003 B. van der Heiden (8e keer) Alblasserdam
77 19-03-2004 J.J. van Eckeveld (5e keer) Zeist
78 22-06-2004 L. Terlouw kandidaat Barendrecht
79 31-08-2004 M. Golverdingen (3e keer) Boskoop
80 18-11-2004 J. Schipper (3e keer) s-Gravenpolder
81 24-03-2005 J.S. van der Net (4e keer) Houten
82 29-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
83 29-09-2005 M. Karens (4e keer) Werkendam
84 25-11-2005 G. Clements (3e keer) Gouda
85 09-03-2006 A.J. Gunst (5e keer) Nieuwerkerk
86 30-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
87 10-10-2006 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
88 08-12-2006 M. Golverdingen (4e keer) Boskoop
89 09-03-2007 C. de Jongste Tholen
90 29-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
91 ??-10-2007 J.S. van der Net (5e keer) Houten
92 22-11-2007 W. Visscher (3e keer) Amersfoort
93 15-03-2008 W. Harinck (4e keer) Woerden
94 26-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
95 07-10-2008 J.S. van der Net (6e keer) Houten
96 02-12-2008 B. van der Heiden (9e keer) Alblasserdam
97 12-03-2009 C.G. Vreugdenhil Vlissingen
98 02-07-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
99 03-10-2009 J.J. Tanis (2e keer) Kampen
100 11-12-2009 J. Schipper (4e keer) Dirksland 03
101 05-03-2010 J.S. van der Net (7e keer) Houten 24
102 09-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 29
103 28-06-2010 A.J. de Waard voorheen Stolwijk 03
104 29-09-2010 W. Visscher (4e keer) Amersfoort 111
105 09-12-2010 M. Joosse (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 04
106 08-03-2011 E. Hakvoort (2e keer) Gravenpolder 03
107 16-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 16
108 31-08-2011 M. Joosse (3e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 10
109 30-11-2011 A.T. Vergunst Carterton (Nieuw-Zeeland)
110 08-03-2012 C.G. Vreugdenhil (2e keer) Vlissingen 19
111 11-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 04
112 10-09-2012 W. Visscher (5e keer) Amersfoort 130
113 28-11-2012 J. Schipper (5e keer) Dirksland 15
114 09-01-2013 J. IJsselstein zendingspred. 14
115 14-03-2013 D.W. Tuinier (2e keer) Aagtekerke 36
116 ??-06-2013 C. van Ruitenburg kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht 01
117 ??-10-2013 G.W.S. Mulder (2e keer) Zoetermeer 06
118 03-12-2013 G. Clements (4e keer) Gouda 65
119 09-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 44
120 19-03-2014 S. Maljaars Middelharnis 03
121 12-06-2014 P.D. den Haan kandidaat Nieuwdorp 16
122 ??-10-2014 R.A.M. Visser Terneuzen 01
123 ??-12-2014 M. Joosse (4e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 38
124 18-03-2015 G.W.S. Mulder (3e keer) Zoetermeer 33
125 ??-06-2015 W.A. Zondag kandidaat Nunspeet 17
126 30-09-2015 H. Hofman Dordrecht 06
127 ??-12-2015 A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht 04
128 ??-03-2016 W. Visscher (6e keer) Amersfoort 147
129 15-06-2016 M.H. Schot kandidaat Amersfoort 14


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

zaterdag 23 september 2017