Index >

Barendrecht Gereformeerde Gemeente


Classis: * Rotterdam
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Barendrecht opgericht in 13-12-1894:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
bekend als Rotterdam-Charlois (tot 1928) en Rotterdam-Zuid tot 2005
-
ds. J.R. van Oordt (Jan Rokus) 22-09-1897 hulp. Rotterdam-Charlois 30-08-1904 Terneuzen-ogg 05
12 ds. C. Pieneman (Cornelis) 05-12-1909 Grand Rapids (V.S.) 04-04-1911 Dirksland 01
22 ds. W.C. Lamain (Willem Cornelis) 16-06-1932 Leiden 17-08-1943 Rijssen 44
08 ds. A. de Blois (Arie) 06-12-1945 Gouda 13-02-1956 ontzet 18
04 ds. C. van Dam (Christiaan) 27-11-1956 Barneveld 02-10-1963 emeritus 69
12 ds. P. van der Bijl (Pieter) 23-06-1965 Genemuiden 18-10-1967 Katwijk aan Zee 02
09 ds. G. Schipaanboord (Gerrit) 16-01-1969 Apeldoorn 09-11-1973 overleden 06
06 ds. H. Hofman 26-02-1975 Goudswaard 16-05-1980 Gorinchem 14
15 ds. C.J. Meeuse 25-08-1982 kandidaat Ridderkerk 13-05-1992 Vlaardingen 43
63 ds. L. Terlouw 22-09-2004 kandidaat Barendrecht 01-07-2015 Utrecht 41

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
J.R. van Oordt (Jan Rokus) (lerend ouderling) ??-??-1893 21-09-1897 pred. Rotterdam-Charlois


Beroepen vacature 1904:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1904 H. Roelofsen Opheusden
02 ??-04-1905 A. Janse Barneveld
03 ??-05-1905 C. Pieneman Rotterdam
04 ??-09-1905 G.H. Kersten Meliskerke
05 ??-03-1906 A. Makkenze Dirksland
06 ??-05-1906 G. van Reenen Leiden
07 ??-10-1906 A. Makkenze (2e keer) Dirksland
08 ??-04-1907 H. Kievit lerend oud. Aagtekerke
09 ??-08-1907 A. Janse (2e keer) Barneveld
10 ??-03-1908 A. Janse (3e keer) Barneveld
11 ??-11-1908 A. Makkenze (3e keer) Dirksland
12 ??-09-1909 C. Pieneman (2e keer) Grand-Rapids


Beroepen vacature 1911:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1911 H. Roelofsen Bruinisse
02 ??-05-1912 A. Janse Barneveld
03 ??-10-1912 A. Makkenze Tholen
04 ??-04-1914 W. den Hengst Veenendaal
05 ??-07-1915 J. Fraanje Rotterdam
06 ??-05-1916 H. Roelofsen (2e keer) Zeist
07 ??-02-1922 M. Hofman Rijssen
08 ??-04-1922 J. Fraanje (2e keer) Barneveld
09 ??-06-1923 H.A. Minderman Dirksland
10 ??-11-1924 A. de Blois Vlaardingen
11 ??-07-1927 J. Fraanje (3e keer) Barneveld
12 ??-04-1928 J.D. Barth voorheen Alphen aan den Rijn-cgk, wonend Bodegraven
13 ??-04-1929 J. Fraanje (4e keer) Barneveld
14 ??-06-1929 M. Heikoop kandidaat Gravenhage
15 ??-08-1929 J.D. Barth (2e keer) Vlaardingen
16 ??-11-1929 A. de Blois (2e keer) Dirksland
17 ??-01-1930 A. Verhagen Middelburg
18 ??-05-1930 J. Fraanje (5e keer) Barneveld
19 ??-08-1930 A. de Blois (3e keer) Dirksland
20 ??-12-1930 A. Verhagen (2e keer) Middelburg
21 ??-06-1931 A. de Blois (4e keer) Dirksland
22 ??-02-1932 W.C. Lamain Leiden


Beroepen vacature 1943:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1943 J. Fraanje Barneveld
02 ??-09-1943 G.H. Kersten Rotterdam-Centrum
03 ??-11-1943 H. Ligtenberg Vlaardingen
04 ??-01-1944 dr. C. Steenblok Poortvliet
05 ??-03-1944 H. Ligtenberg (2e keer) Vlaardingen
06 ??-05-1944 C. van de Woestijne Ridderkerk
07 ??-07-1944 A. de Blois Gouda
08 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
09 ??-09-1945 A. de Blois (2e keer) Gouda


Beroepen vacature 1956:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1956 W.C. Lamain Grand-Rapids
02 ??-05-1956 C. van Dam Barneveld
03 ??-06-1956 W.C. Lamain (2e keer) Grand-Rapids
04 ??-09-1956 C. van Dam (2e keer) Barneveld


Beroepen vacature 1963:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1963 P. Blok Dirksland
02 ??-11-1963 H. Ligtenberg Oudemirdum
03 ??-01-1964 J. van Haaren Rijssen
04 ??-02-1964 W.C. Lamain Grand-Rapids
05 ??-04-1964 P. Blok (2e keer) Dirksland
06 ??-06-1964 D. Hakkenberg kandidaat Veenendaal
07 ??-08-1964 G. Schipaanboord Apeldoorn
08 ??-09-1964 P. Blok (3e keer) Dirksland
09 ??-11-1964 W.C. Lamain (2e keer) Grand-Rapids
10 ??-01-1965 C. Harinck Utrecht
11 ??-02-1965 G. Schipaanboord Apeldoorn
12 ??-04-1965 P. van der Bijl Genemuiden


Beroepen vacature 1967:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1967 D. Hakkenberg Dordrecht
02 ??-10-1967 W.C. Lamain Grand-Rapids
03 ??-01-1968 J.C. Weststrate Meliskerke
04 ??-03-1968 J. van Haaren Amersfoort
05 ??-05-1968 G. Schipaanboord Apeldoorn
06 ??-06-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
07 ??-08-1968 P. Blok Dirksland
08 ??-09-1968 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
09 ??-11-1968 G. Schipaanboord (2e keer) Apeldoorn


Beroepen vacature 1973:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1974 W.C. Lamain Grand-Rapids
02 ??-04-1974 J. Karens Opheusden
03 ??-05-1974 J. Koster Barneveld
04 ??-08-1974 P. Blok Dirksland
05 ??-10-1974 J. van Haaren Amersfoort
06 ??-12-1974 H. Hofman Goudswaard


Beroepen vacature 1980:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1980 A. Vergunst Veen
02 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
03 ??-08-1980 J. Koster Barneveld
04 ??-10-1980 A. Hoogerland Krabbendijke
05 ??-12-1980 C. van der Poel Yerseke
06 ??-01-1981 N.W. Schreuder Goes
07 ??-03-1981 J. van Haaren Amersfoort
08 ??-05-1981 M. Mondria Waardenburg
09 ??-06-1981 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
10 ??-09-1981 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
11 ??-10-1981 D. Hakkenberg Lisse
12 ??-12-1981 J.C. Weststrate Gravenpolder
13 ??-02-1982 J. van Haaren (3e keer) Amersfoort
14 ??-03-1982 J. Karels Beekbergen
15 ??-06-1982 C.J. Meeuse kandidaat Ridderkerk


Beroepen vacature 1992:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1992 G.J. van Aalst Benthuizen
02 ??-05-1992 J.J. van Eckeveld Zeist
03 ??-06-1992 C. de Jongste kandidaat Gouda
04 ??-09-1992 N.W. Schreuder Goes
05 ??-10-1992 C.A. van Dieren Stolwijk
06 ??-12-1992 G. Mouw Genemuiden
07 ??-01-1993 L. Blok Nunspeet
08 ??-03-1993 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
09 ??-05-1993 A. Bac Bodegraven
10 ??-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
11 ??-09-1993 N.W. Schreuder (3e keer) Goes
12 ??-10-1993 C. Sonnevelt Krimpen aan den IJssel
13 ??-12-1993 A. Moerkerken Gouda
14 ??-02-1994 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
15 ??-04-1994 L. Blok (2e keer) Nunspeet
16 ??-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
17 ??-08-1994 P. Melis Nieuw-Beijerland
18 ??-10-1994 A.J. Gunst Tholen
19 ??-12-1994 B. van der Heiden (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
20 ??-03-1995 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
21 ??-05-1995 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
22 ??-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
23 ??-08-1995 J.W. Verweij Rijssen
24 ??-10-1995 C. de Jongste (2e keer) Alblasserdam
25 ??-12-1995 G.J. van Aalst (2e keer) Ridderkerk
26 ??-02-1996 W. Visscher Amersfoort
27 ??-04-1996 J. Karels Oudemirdum
28 ??-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
29 ??-08-1996 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
30 ??-10-1996 J.W. Verweij (2e keer) Rijssen
31 ??-12-1996 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
32 ??-02-1997 M. Golverdingen Groningen
33 ??-04-1997 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
34 ??-06-1997 A.B. van der Heiden Utrecht
35 ??-09-1997 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
36 ??-12-1997 M. Karens (2e keer) Werkendam
37 ??-03-1998 A.B. van der Heiden (2e keer) Utrecht
38 ??-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
39 ??-09-1998 J.J. van Eckeveld (3e keer) Zeist
40 ??-12-1998 M. Karens (3e keer) Werkendam
41 ??-03-1999 A.J. Gunst (2e keer) Benthuizen
42 ??-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
43 ??-09-1999 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
44 ??-12-1999 A. Vermeij Zwijndrecht
45 01-03-2000 J.S. van der Net Apeldoorn
46 07-04-2000 G. Clements (2e keer) zendingspred.
47 28-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
48 15-12-2000 A. Vermeij (2e keer) Zwijndrecht
49 ??-03-2001 M. Karens (4e keer) Werkendam
50 19-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
51 09-10-2001 W. Visscher (3e keer) Amersfoort
52 14-12-2001 W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
53 08-03-2002 A.J. Gunst (3e keer) Benthuizen
54 17-04-2002 W. Visscher (4e keer) Amersfoort
55 27-06-2002 A. Verschuure kandidaat Gouda
56 03-07-2002 G. Hoogerland kandidaat Nunspeet
57 ??-10-2002 G.J.N. Moens Goes
58 11-12-2002 W.J. Karels (4e keer) Hardinxveld-Giessendam
59 05-03-2003 B. van der Heiden (3e keer) Alblasserdam
60 03-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
61 09-09-2003 L. Blok (3e keer) Ermelo
62 15-12-2003 C. Sonnevelt (2e keer) Veenendaal
63 22-06-2004 L. Terlouw kandidaat Barendrecht


Beroepen vacature 2015:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 09-06-2015 H. van der Heiden kandidaat Doetinchem 05
02 16-09-2015 D. de Wit Barneveld-Centrum 05
03 24-11-2015 A.T. Huijser Sliedrecht 02
04 21-01-2016 A. Schot Nunspeet 85
05 14-04-2016 C. Sonnevelt Krabbendijke 08
06 14-06-2016 M.H. Schot kandidaat Amersfoort 06
07 14-09-2016 C.A. van Dieren Rijssen-Noord 88
08 31-10-2016 A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht 19
09 12-01-2017 G.W.S. Mulder Zoetermeer 56
10 06-03-2017 C. van Krimpen Yerseke 15
11 21-06-2017 J. de Kok kandidaat Krabbendijke 15
12 22-08-2017 J. van Laar Rijssen-West 08


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

zaterdag 25 november 2017