Index >

Scherpenzeel Gereformeerde Gemeente


Classis: * Barneveld
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Scherpenzeel opgericht in 29-09-1921:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
31 ds. J. Koster (Jacob) 12-12-1985 Klaaswaal 07-04-1988 Dirksland 01
30 ds. F. Mulder 07-09-1995 kandidaat Elspeet 04-12-2002 Wageningen 23
22 ds. A. Verschuure 09-01-2008 Krabbendijke 17-10-2017 Capelle aan den IJssel-Middelwatering 28

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
B. Roest (Bart) 10-12-1920 1974


Beroepen vacature 1921:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1967 C. de Ridder kandidaat Elspeet
02 ??-12-1976 A. Hoogerland Krabbendijke
03 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
04 ??-11-1977 R. Boogaard Leiderdorp
05 ??-02-1978 A. Hofman Scheveningen
06 ??-03-1978 J. Mijnders Ridderkerk
07 ??-05-1978 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
08 ??-10-1978 P. Blok Dirksland
09 ??-03-1979 C. Wisse Kootwijkerbroek
10 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
11 ??-11-1979 M. Mondria Waardenburg
12 ??-03-1980 J. Mol Rijssen
13 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
14 ??-09-1980 L. Vogelaar Elspeet
15 ??-12-1980 A. Hoogerland (2e keer) Krabbendijke
16 ??-04-1981 A. Bregman Rijssen
17 ??-07-1981 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
18 ??-10-1981 J. Karens Opheusden
19 ??-02-1982 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
20 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
21 ??-09-1982 J. Mijnders (2e keer) Veenendaal
22 ??-01-1983 J. van Haaren Amersfoort
23 ??-04-1983 A. Moerkerken (3e keer) Nieuw-Beijerland
24 ??-07-1983 R. Boogaard (2e keer) Leiderdorp
25 ??-11-1983 A. Bregman (2e keer) Rijssen
26 ??-03-1984 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
27 ??-06-1984 A. Hoogerland (3e keer) Dirksland
28 ??-10-1984 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
29 ??-02-1985 A. Hoogerland (4e keer) Dirksland
30 ??-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
31 ??-09-1985 J. Koster Klaaswaal


Beroepen vacature 1988:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1988 G. Mouw Genemuiden
02 ??-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
03 ??-09-1988 M. Mondria Waardenburg
04 ??-12-1988 J. Mol Werkendam
05 ??-04-1989 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
06 ??-06-1989 P. Melis kandidaat Gravenzande
07 ??-09-1989 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
08 ??-12-1989 G.J. van Aalst Benthuizen
09 ??-03-1990 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
10 ??-07-1990 J. Koster Dirksland
11 ??-10-1990 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
12 ??-01-1991 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
13 ??-04-1991 P. Blok Kootwijkerbroek
14 ??-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
15 ??-10-1991 J. Mol (2e keer) Werkendam
16 ??-12-1991 P. Blok (2e keer) Kootwijkerbroek
17 ??-03-1992 G.J. van Aalst (3e keer) Benthuizen
18 ??-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
19 ??-10-1992 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
20 ??-12-1992 A. Moerkerken Gouda
21 ??-03-1993 G. Mouw (3e keer) Genemuiden
22 ??-06-1993 P. Melis (2e keer) Nieuw-Beijerland
23 ??-09-1993 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
24 ??-12-1993 A.J. Gunst Tholen
25 ??-03-1994 C.A. van Dieren (5e keer) Stolwijk
26 ??-06-1994 W. Silfhout kandidaat Benthuizen
27 ??-09-1994 C. Hogchem (2e keer) Borssele
28 ??-12-1994 A. Moerkerken (2e keer) Gouda
29 ??-03-1995 P. Melis (3e keer) Nieuw-Beijerland
30 ??-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet


Beroepen vacature 2002:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 19-12-2002 G.J.N. Moens Goes
02 20-03-2003 C. Vogelaar Grand Rapids (V.S.)
03 01-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
04 09-09-2003 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
05 20-11-2003 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
06 18-03-2004 D. de Wit Nieuw-Beijerland
07 24-06-2004 J.M.D. de Heer kandidaat Ugchelen
08 30-09-2004 M. Karens Werkendam
09 09-12-2004 C. Hogchem Barneveld
10 18-03-2005 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
11 03-06-2005 E. Adams kandidaat Burgessville (Can.)
12 05-07-2005 C.A. van Dieren Rijssen-Noord
13 01-11-2005 B.J. van Boven De Valk-Wekerom
14 27-01-2006 C. Hogchem (2e keer) Barneveld
15 07-03-2006 P. Melis Veen
16 27-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
17 31-08-2006 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
18 16-11-2006 C.A. van Dieren (2e keer) Rijssen-Noord
19 09-02-2007 C. van Krimpen Oud-Beijerland
20 19-04-2007 A. Schot Nunspeet
21 27-06-2007 G. Heijkamp kandidaat Geldermalsen
22 19-09-2007 A. Verschuure Krabbendijke


Beroepen vacature 2017:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 12 december 2017