Index >

Ridderkerk-Slikkerveer Gereformeerde Gemeente


Classis: * Ridderkerk
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Ridderkerk-Slikkerveer opgericht in 25-4-1953:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
21 ds. W.C.J. Bosschaart 14-09-1960 kand. Wolphaartsdijk ??-03-1964 dienst neergelegd 05
17 ds. G. Zwerus 25-05-1967 Nunspeet 08-09-1968 overleden 00
35 ds. A. Elshout 28-06-1974 Kalamazoo (V.S.) 25-03-1982 Zoetermeer 12
02 ds. J. Driessen 06-07-1982 Moerkapelle 23-04-1985 zendingspred.
22 ds. M. Golverdingen 21-12-1988 Utrecht 21-03-1993 Groningen
09 ds. M.J. van Gelder 14-12-1994 Tricht-Geldermalsen 10-12-1998 Middelburg-Zuid


Beroepen vacature 1953:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1954 W. Hage Aalst-Brakel
02 ??-05-1954 J.B. Bel Krabbendijke
03 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
04 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
05 ??-01-1956 C. van Dam Barneveld
06 ??-04-1956 J.B. Bel (2e keer) Krabbendijke
07 ??-06-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
08 ??-03-1957 H. van Gilst Dirksland
09 ??-06-1957 W. Hage (2e keer) Nunspeet
10 ??-11-1957 J.B. Bel (3e keer) Krabbendijke
11 ??-02-1958 H. Rijksen (2e keer) Vlaardingen
12 ??-03-1958 W. Hage (3e keer) Nunspeet
13 ??-06-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
14 ??-09-1958 H. van Gilst (2e keer) Dirksland
15 ??-10-1958 J.B. Bel (4e keer) Krabbendijke
16 ??-03-1959 H. Rijksen Vlaardingen
17 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
18 ??-09-1959 M. Heerschap Borssele
19 ??-01-1960 C. van Dam (2e keer) Rotterdam-Zuid
20 ??-03-1960 G. Zwerus Norwich
21 ??-07-1960 W.C.J. Bosschaart Wolphaartsdijk


Beroepen vacature 1964:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1964 P. Blok Dirksland
02 ??-06-1964 A. Bregman kandidaat Benthuizen
03 ??-09-1964 G. Schipaanboord Apeldoorn
04 ??-12-1964 H. Ligtenberg Oudemirdum
05 ??-01-1965 W. Hage Klaaswaal
06 ??-03-1965 G. Schipaanboord (2e keer) Apeldoorn
07 ??-04-1965 W. Hage (2e keer) Klaaswaal
08 ??-06-1965 A. Hoogerland kandidaat Werkendam
09 ??-07-1965 P. Honkoop kandidaat Kloetinge
10 ??-10-1965 A. Hofman Zeist
11 ??-12-1965 L. Huisman Vlaardingen
12 ??-02-1966 L. Kieboom Norwich
13 ??-05-1966 G. Schipaanboord (3e keer) Apeldoorn
14 ??-06-1966 L. Kieboom (2e keer) Norwich
15 ??-10-1966 L. Huisman (2e keer) Vlaardingen
16 ??-12-1966 G. Mouw Middelharnis
17 ??-02-1967 G. Zwerus Nunspeet


Beroepen vacature 1968:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1968 A. Hoogerland Werkendam
02 ??-02-1969 J.C. Weststrate Meliskerke
03 ??-05-1969 H. Ligtenberg Genemuiden
04 ??-06-1969 J. Mol kandidaat Hardinxveld-Giessendam
05 ??-08-1969 H. Ligtenberg (2e keer) Genemuiden
06 ??-10-1969 A. Hoogerland (2e keer) Werkendam
07 ??-12-1969 D. Hakkenberg Dordrecht
08 ??-02-1970 J. van Haaren Amersfoort
09 ??-03-1970 G. Mouw Oudemirdum
10 ??-05-1970 A. Hoogerland (3e keer) Werkendam
11 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
12 ??-08-1970 G.J. van der Noort Capelle aan den IJssel
13 ??-11-1970 C. van der Poel Yerseke
14 ??-12-1970 C. Harinck Utrecht
15 ??-02-1971 L. Huisman Vlaardingen
16 ??-05-1971 A. Hoogerland (4e keer) Werkendam
17 ??-06-1971 J.M. Kleppe kandidaat Capelle aan den IJssel
18 ??-06-1971 M.J. van Gelder kandidaat
19 ??-08-1971 P. Blok Dirksland
20 ??-09-1971 J.C. van Ravenswaaij Arnhem
21 ??-12-1971 J. van Vliet Aagtekerke
22 ??-02-1972 J.C. van Ravenswaaij (2e keer) Arnhem
23 ??-04-1972 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
24 ??-06-1972 A. Bac kandidaat Moerkapelle
25 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
26 ??-08-1972 A. Hofman Scheveningen
27 ??-10-1972 A.F. Honkoop Moerkapelle
28 ??-12-1972 J. van Vliet (2e keer) Aagtekerke
29 ??-02-1973 L. Blok Beekbergen
30 ??-04-1973 P. Blok (2e keer) Dirksland
31 ??-06-1973 H. Paul kandidaat Zoetermeer
32 ??-06-1973 F. Harinck Gravenhage-Zuid
33 ??-09-1973 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
34 ??-12-1973 R. Boogaard Leiden
35 ??-02-1974 A. Elshout Kalamazoo


Beroepen vacature 1982:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1982 J.J. van Eckeveld Zeist
02 ??-05-1982 J. Driessen Moerkapelle


Beroepen vacature 1985:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 13-02-1985 R. Boogaard Leiderdorp
02 09-04-1985 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
03 21-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
04 06-09-1985 L. Blok Nunspeet
05 25-10-1985 J.J. van Eckeveld Zeist
06 12-12-1985 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
07 07-02-1985 M. Mondria Waardenburg
08 11-04-1986 N.W. Schreuder Goes
09 21-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
10 05-09-1986 R. Boogaard (2e keer) Leiderdorp
11 10-10-1986 A. Bac Bodegraven
12 26-11-1986 B. van der Heiden Woerden
13 24-01-1987 C.J. Meeuse (2e keer) Rotterdam-Zuid
14 13-03-1987 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
15 15-05-1987 C.G. Vreugdenhil zendingspred., wonend Vlissingen
16 11-09-1987 D. Rietdijk Moerkapelle
17 06-11-1987 M. Golverdingen Utrecht
18 08-01-1988 A.B. van der Heiden Doetinchem
19 11-03-1988 H. Hofman Kalamazoo (V.S.)
20 08-04-1988 J. Karels Rijssen
21 24-06-1988 W. Harinck kandidaat Dordrecht
22 09-09-1988 M. Golverdingen (2e keer) Utrecht


Beroepen vacature 1993:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 05-02-1993 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
02 13-04-1993 C.A. van Dieren Stolwijk
03 28-06-1993 R. Kattenberg Arnhem
04 06-09-1993 J.J. van Eckeveld Zeist
05 13-12-1993 C. Sonnevelt Krimpen aan den IJssel
06 28-02-1994 W. Harinck Kapelle-Biezelinge
07 16-05-1994 R. Kattenberg (2e keer) Arnhem
08 23-06-1994 A. Vermeij kandidaat Ridderkerk
09 05-09-1994 M.J. van Gelder Tricht-Geldermalsen


Beroepen vacature 1998:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 11-12-1998 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
02 12-02-1999 B. van der Heiden Kampen
03 10-05-1999 M. Karens Werkendam
04 25-06-1999 C. Neele kand. Krimpen aan den IJssel
05 17-09-1999 B. van der Heiden (2e keer) Kampen
06 26-11-1999 J.J. van Eckeveld Zeist
07 07-02-2000 C. Harinck Houten
08 07-04-2000 G. Clements zendingspred.
09 26-06-2000 D. de Wit kand. Bennekom
10 22-09-2000 J.S. van der Net Apeldoorn
11 24-11-2000 M. Golverdingen Gorinchem
12 19-01-2001 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
13 09-03-2001 J. Driessen Doetinchem
14 27-06-2001 W. Harinck Woerden
15 21-09-2001 H. Hofman Waarde
16 23-11-2001 J. Driessen (2e keer) Doetinchem
17 22-03-2002 W. Harinck (2e keer) Woerden
18 03-05-2002 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
19 28-06-2002 G. Hoogerland kand. Nunspeet
20 04-10-2002 P. Mulder (2e keer) Dordrecht
21 29-11-2002 C. Sonnevelt Veenendaal
22 14-03-2003 B. van der Heiden (3e keer) Alblasserdam
23 16-05-2003 P. Mulder (3e keer) Dordrecht
24 01-07-2003 G. Clements (2e keer) Gouda
25 19-09-2003 C.G. Vreugdenhil Groningen
26 15-11-2003 G. Clements (3e keer) Gouda
27 24-01-2004 P. Mulder (4e keer) Dordrecht
28 22-03-2004 A.B. van der Heiden Oostkapelle
29 22-06-2004 J.M.D. de Heer kand. Ugchelen
30 ??-09-2004 G. Clements (4e keer) Gouda
31 19-11-2004 D.W. Tuinier Terwolde – De Vecht
32 18-02-2005 J.S. van der Net (2e keer) Apeldoorn
33 04-04-2005 B. van der Heiden (4e keer) Alblasserdam
34 28-06-2005 A. Schreuder Rijssen-Zuid
35 30-09-2005 J. Driessen (3e keer) s-Gravenhage
36 02-12-2005 D.W. Tuinier (2e keer) Terwolde – De Vecht
37 14-03-2006 C.J. Meeuse Apeldoorn
38 01-05-2006 W. Harinck (3e keer) Woerden
39 28-06-2006 W. Visscher Amersfoort
40 29-09-2006 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
41 27-11-2006 G.J. van Aalst Klaaswaal
42 19-01-2007 J.S. van der Net (3e keer) Houten
43 23-03-2007 A. Schreuder (2e keer) Rijssen-Zuid
44 27-06-2007 M. Joosse kand. Vlaardingen
45 05-10-2007 C.G. Vreugdenhil (2e keer) Vlissingen
46 03-12-2007 J.S. van der Net (3e keer) Houten
47 18-01-2008 A. Schreuder (3e keer) Rijssen-Zuid
48 07-03-2008 P. van Ruitenburg (2e keer) Chilliwack (Can.)
49 27-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
50 19-09-2008 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
51 ??-12-2008 J.J. Tanis Kampen
52 16-02-2009 B. van der Heiden (5e keer) Alblasserdam
53 23-04-2009 L. Terlouw Barendrecht
54 03-07-2009 J. van Rijswijk kand. Rhenen
55 18-09-2009 W. Visscher (3e keer) Amersfoort
56 01-12-2009 G.J. Baan Kapelle-Biezelinge
57 01-02-2010 J.B. Zippro Grand-Rapids (V.S.)
58 26-03-2010 P. Mulder (5e keer) Krimpen aan den Ijssel 16
59 09-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 26
60 16-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 19
61 10-09-2010 C.G. Vreugdenhil (3e keer) Vlissingen 18
62 25-11-2010 M. Joosse (2e keer) Hendrik-Ido Ambacht 02
63 20-01-2011 B. van der Heiden (6e keer) Alblasserdam 67
64 24-03-2011 P. Mulder (6e keer) Krimpen aan den IJssel 24
65 14-06-2011 R.A.M. Visser kandidaat Hardinxveld-Giessendam 09
66 22-09-2011 H. Hofman Sioux Center (V.S.)
67 01-12-2011 B. Labee (2e keer) Tricht-Geldermalsen 03
68 16-02-2012 C.G. Vreugdenhil (4e keer) Vlissingen 19
69 ??-03-2012 P. van Ruitenburg (3e keer) Chilliwack
70 11-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 08
71 20-09-2012 J. van Rijswijk (2e keer) Gravenzande 08
72 22-11-2012 G. Clements (4e keer) Gouda 62
73 ??-01-2013 J. IJsselstein zendingspred. Houten 12
74 04-04-2013 L. Terlouw (2e keer) Barendrecht 33
75 20-06-2013 C. van Ruitenburg kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht 08
76 19-09-2013 S. Maljaars (2e keer) Middelharnis 01
77 21-11-2013 W. Visscher (4e keer) Amersfoort 138
78 06-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 13
79 03-04-2014 S. Maljaars (3e keer) Middelharnis 06
80 10-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 08
81 18-09-2014 J.J. Tanis (2e keer) Middelburg-Zuid 07
82 20-11-2014 A.P. Baaijens Doetinchem 01
83 22-01-2015 S. Maljaars (4e keer) Middelharnis 10
84 26-03-2015 R.A.M. Visser (2e keer) Terneuzen 11
85 11-06-2015 W.A. Zondag kandidaat Nunspeet 19
86 17-09-2015 H. Hofman (2e keer) Dordrecht 01
87 26-11-2015 B. Labee (3e keer) Veenendaal 02
88 21-01-2016 P. van Ruitenburg (4e keer) Chilliwack (Can.) 82
89 17-03-2016 W. Harinck (4e keer) Moerkapelle 19
90 14-06-2016 M.H. Schot kandidaat Amersfoort 07
91 15-09-2016 J. van Rijswijk (3e keer) Aalburg 04
92 24-11-2016 A.T. Vergunst Waupun 01
93 16-02-2017 J. IJsselstein (2e keer) Kampen 12
94 06-04-2017 D.W. Tuinier (3e keer) Waarde 05
95 22-06-2017 W. Harinck (5e keer) Moerkapelle 25
96 21-09-2017 P.G. Heijkamp (2e keer) Emmeloord 06
97 23-11-2017 A.T. Vergunst (2e keer) Waupun 11
98 15-02-2018 D.W. Tuinier (4e keer) Waarde 11
99 19-04-2018 P.G. Heijkamp (3e keer) Emmeloord 14
100 18-06-2018 H.J. Agteresch kandidaat Capelle aan den IJssel 17
101 20-09-2018 W.A. Zondag (2e keer) Woerden 01


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 11 december 2018