Index >

Stellendam Hervormde Gemeente


Classis: * Brielle
Provincie: Zuid-Holland
Ring: Sommelsdijk
Digitale uitzending: nee
Voortgekomen uit: Goedereede HG

Predikanten van de Hervormde Gemeente Stellendam opgericht in 14-11-1819:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.c.m. Melissant-hg sedert 2014
-
01 ds. J.M. le Coultre (Jean Moise) 02-07-1820 Zuilichem-Nieuwaal 25-06-1826 Blokzijl 02
01 ds. S.S. Tromp (Sytse Solkes) 10-06-1827 kandidaat 22-11-1829 Alphen aan den Rijn 01
01 ds. J. Schipper (Jacob) 02-05-1830 kandidaat 05-02-1845 overleden 00
01 ds. H. van Dorsser (Hendrik) 06-07-1845 kandidaat 26-10-1873 emeritus 00
07 ds. H.W. Brandt (Hendrik Wilhelmus) 18-04-1875 Austerlitz 06-01-1878 Heerenhoek 01
03 ds. W. Winsemius (Willem) 13-10-1878 Oosterland (N-H.) 15-10-1882 Pingjum - Zurich 02
47 ds. A. Hoogendijk (Arie) 12-01-1902 kandidaat Nieuwerkerk aan den IJssel 04-12-1921 Elst (Utr.) 01
07 ds. H.J. Smit (Hendrik Joost) 01-09-1957 Genderen-Doeveren 27-06-1965 Oud-Alblas 03
03 ds. M.A. Jansens (Marinus Abraham) 12-09-1965 kandidaat Sint Maartensdijk 11-01-1970 Mastenbroek 01
03 ds. M.B. van den Akker (Max Boudewijn) 05-07-1970 kandidaat Monster 01-06-1975 Rijssen 13
21 ds. C. Oorschot (Cornelis) 27-08-1977 kandidaat Capelle aan den IJssel 22-08-1982 Lunteren 03
10 ds. J. Codee (Jacob) 18-03-1984 Wezep 26-03-1996 overleden 00
08 ds. W.L. Smelt (Willem Leonard) 12-07-1998 Kockengen 30-04-2004 losgemaakt > Stellendam-hhg 00
01 ds. D. Hoolwerf (Davy) (p-t) 02-11-2008 Siddeburen

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
W. Bouman 08-01-1923 08-01-1956
B.J. van Vreeswijk 27-08-1978 kandidaat 24-08-1980 pred. Zetten - Andelst
J.F. Schuitemaker 31-08-1980 kandidaat 22-11-1981 pred. Nieuwpoort
A. van Herk 01-01-1982 kandidaat 17-02-1985 pred. Sint Annaland
W.C. Zuijderduin 16-06-1985 kandidaat ??-??-1989 pred. Nederlangbroek
R.W. de Koeijer 01-10-1989 kandidaat 27-09-1992 pred. Hellouw
T.R. Rietveld 24-01-1993


Beroepen vacature 1820:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 23-03-1820 J.M. le Coultre Zuilichem-Nieuwaal


Beroepen vacature 1826:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 19-10-1826 S.S. Tromp kandidaat


Beroepen vacature 1829:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 19-01-1830 J. Schipper kandidaat


Beroepen vacature 1845:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1845 H. van Dorsser kandidaat


Beroepen vacature 1873:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 12-11-1873 W.A. van der Linden Goudswaard
02 08-01-1874 E. Jansen Schoonhoven Raamsdonk
03 12-02-1874 A. Gelderman kandidaat
04 08-04-1874 J.M. Rutte Arnemuiden
05 22-07-1874 D.P.M. Huet Dirksland
06 06-10-1874 P.E. Barbas Amerongen
07 17-12-1874 H.W. Brandt Austerlitz


Beroepen vacature 1878:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 28-03-1878 J.F. de Later Sint Annaland
02 23-05-1878 F.H. Herfkens kandidaat
03 25-07-1878 W. Winsemius Oosterland (N-H.)


Beroepen vacature 1882:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 07-12-1882 P.A.J. Noordink Stad aan t Haringvliet
02 ??-06-1883 G. van Goor Oud-Beijerland
03 ??-09-1883 E.A. Lazonder Zegveld
04 ??-01-1884 H.G. Kleijn kandidaat
05 ??-05-1884 J. Eringa kandidaat
06 ??-09-1884 D. Cladder kandidaat
07 ??-11-1884 P. Kerper kandidaat
08 ??-04-1885 W. Ringnalda Loon op Zand
09 ??-05-1885 N.C.J. de Minjer kandidaat
10 ??-09-1885 F. van Spall Leimuiden
11 ??-03-1886 H. Feijkes Baambrugge
12 ??-06-1886 H.G. Kleijn Wijngaarden
13 ??-10-1886 A. Guldenarm Alkmaar
14 ??-02-1887 J.L. Tichelaar Ouddorp
15 ??-10-1887 J.F. de Klerk Dirksland
16 ??-06-1888 J.W.H. Kalkman Monster
17 ??-11-1888 S. Sleeswijk Visser Rijsoord
18 ??-06-1890 D. Bax Bunnik
19 ??-12-1890 W. Willems IJzendoorn
20 ??-09-1891 J. Rijnenberg Ternaard
21 ??-12-1891 G. Boer Ermelo
22 ??-10-1892 H. Bax Doornspijk
23 ??-01-1893 J.R. Callenbach kandidaat Nijkerk
24 ??-04-1893 D.T. Meinsma Ouddorp
25 ??-10-1893 P.S. Niemeijer Giessen-Oudekerk
26 ??-06-1894 W.J. Aalders kandidaat Amsterdam
27 ??-08-1894 P. Bokma Bruinisse
28 ??-10-1894 J. Schokking kandidaat Amsterdam
29 ??-10-1895 A. ten Have Polsbroek
30 ??-05-1896 C.A. Lingbeek Voorthuizen
31 ??-10-1896 H. Doornveld Wierden
32 ??-12-1896 J.J. van Ingen kandidaat
33 ??-06-1897 W.J. de Leeuw kandidaat Elst
34 ??-08-1897 E.J.W. Posthumus Meyjes Heinenoord
35 ??-02-1898 W. de Leeuw Altforst-Appeltern
36 ??-08-1898 W. Zijlstra Waddinxveen
37 ??-12-1898 C.A. van den Akker kandidaat Gravenhage
38 ??-03-1899 T. Lekkerkerker Hagestein
39 ??-07-1899 J.P. de Bie kandidaat Rotterdam
40 ??-09-1899 A.J.W. van Ingen kandidaat Utrecht
41 ??-11-1899 C. Heemskerk kandidaat Ter Aar
42 ??-12-1899 M. Jongebreur kandidaat Ouderkerk aan den IJssel
43 ??-07-1900 A.M. den Oudsten kandidaat Streefkerk
44 ??-02-1901 J. van den Berge Biezelinge
45 ??-06-1901 E.D.G. van der Horst kandidaat Rotterdam
46 ??-08-1901 J.E. van der Valk kandidaat Amsterdam
47 24-09-1901 A. Hoogendijk kandidaat Nieuwerkerk aan den IJssel


Beroepen vacature 1921:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1930 A. van Griethuijsen Zuid-Beijerland
02 ??-02-1956 J. den Hoed kandidaat Barneveld
03 ??-04-1956 E.J. Schimmel Hei- en Boeicop
04 ??-07-1956 W.A.S. Laurense Hoevelaken
05 ??-10-1956 I. Kok kandidaat Veenendaal
06 ??-02-1957 A. Gooijer kandidaat Huizen
07 ??-03-1957 H.J. Smit Genderen


Beroepen vacature 1965:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1965 J.H. van den Bank (toez.) kandidaat Wilnis
02 ??-05-1965 J. Smit Werkendam
03 ??-07-1965 M.A. Jansens kandidaat Sint Maartensdijk


Beroepen vacature 1970:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1969 C. van Schoonhoven (toez.) Vreeswijk
02 ??-02-1970 C.J. van der Plas kandidaat Katwijk aan Zee
03 ??-03-1970 M.B. van den Akker kandidaat Monster


Beroepen vacature 1975:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1975 J.C. Schuurman (toez.) Putten
02 ??-05-1975 J.H. Gijsbertsen (toez.) Boven-Hardinxveld
03 ??-05-1975 P. Molenaar (toez.) Jaarsveld
04 ??-08-1975 J. den Hoed Sliedrecht
05 ??-09-1975 J. Westland Schoonrewoerd
06 ??-10-1975 H.A. Samsom Stavenisse
07 ??-11-1975 B.M. Meijndert Lunteren
08 ??-01-1976 J.M. de Raad Stolwijk
09 ??-02-1976 J. van Wier Kampen
10 ??-04-1976 H.W. Riphagen kandidaat Reeuwijk
11 ??-05-1976 L. Quist Molenaarsgraaf
12 ??-06-1976 T.W. van Bennekom kandidaat Wezep
13 ??-07-1976 J. Vroegindeweij Katwijk aan Zee
14 ??-08-1976 M. Verduin Brakel
15 ??-09-1976 H. Veldhuizen Wapenveld
16 ??-10-1976 A. den Hartogh Woudenberg
17 ??-12-1976 A. Beens Wekerom
18 ??-02-1977 H. Roseboom kandidaat Barneveld
19 ??-04-1977 E.M. Bakker Nieuwerkerk aan den IJssel
20 ??-05-1977 W. Westland Veen
21 ??-06-1977 C. Oorschot kandidaat Capelle aan den IJssel


Beroepen vacature 1982:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1982 drs. M.D. Geuze Sint Annaland
02 ??-11-1982 W. van Gorsel Wijk bij Heusden
03 ??-01-1983 H. Harkema Brakel
04 ??-02-1983 G. Mulder Hasselt
05 ??-04-1983 M. Goudriaan Ouderkerk aan den IJssel
06 ??-05-1983 C.J. van der Plas Delft
07 ??-06-1983 F. van Roest Uddel
08 ??-09-1983 M.A. van den Berg Aalburg
09 ??-10-1983 J. Smit Hilversum
10 ??-11-1983 J. Codee Wezep


Beroepen vacature 1996:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1996 J. van Dijk Tholen
02 ??-01-1997 A.L. van Zwet Uddel
03 ??-03-1997 P. Molenaar Woudenberg
04 ??-05-1997 D. Breure Wilnis
05 ??-09-1997 J. de Jong Nijkerk
06 ??-11-1997 H. Roseboom Bruchem-Kerkwijk
07 ??-01-1998 G.J. Hiensch Delft
08 ??-03-1998 W.L. Smelt Kockengen


Beroepen vacature 2004:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-2008 D. Hoolwerf Siddeburen


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 11 december 2019