Index >

Terneuzen Gereformeerde Gemeente


Classis: * Middelburg
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: ja

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Terneuzen opgericht in 09-04-1957:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Axel-gg tot 06-1970
-
28 ds. J.C. van Ravenswaaij (Johan Cornelis) 21-11-1973 Arnhem 21-02-1982 Ermelo 10
16 ds. A.J. Gunst 18-09-1985 kandidaat Kapelle 01-01-1989 Tholen 09
05 ds. L. Huisman (Lambertus) 25-02-1990 zendingspred. Zuid-Afrika 02-05-1995 emeritus 01
22 ds. C. Harinck 06-06-2000 Houten 08-10-2003 emeritus 00
32 ds. R.A.M. Visser 21-09-2011 kandidaat Hardinxveld-Giessendam 16-05-2016 Apeldoorn 19


Beroepen vacature 1957:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1958 J. van Haaren kandidaat Moerkapelle
02 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
03 ??-07-1961 L. Huisman kandidaat Zwijndrecht
04 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
05 ??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
06 ??-06-1964 D. Hakkenberg kandidaat Veenendaal
07 ??-11-1964 H. Ligtenberg Oudemirdum
08 ??-06-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
09 ??-12-1965 H. Rijksen Gouda
10 ??-08-1966 A.W. Verhoef (2e keer) Barneveld
11 ??-12-1966 A. Elshout Scheveningen
12 ??-07-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort
13 ??-06-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
14 ??-10-1968 J.C. Weststrate Meliskerke
15 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
16 ??-07-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
17 ??-11-1969 C. Harinck Utrecht
18 ??-04-1970 J.C. van Ravenswaaij Arnhem
19 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
20 ??-12-1970 J.C. van Ravenswaaij (2e keer) Arnhem
21 ??-06-1971 M.J. van Gelder kandidaat Zwijndrecht
22 ??-11-1971 D. Hakkenberg (2e keer) Dordrecht
23 ??-02-1972 J.C. van Ravenswaaij (3e keer) Arnhem
24 ??-06-1972 A. Bac kandidaat Moerkapelle
25 ??-11-1972 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
26 ??-02-1973 A. Hofman Scheveningen
27 ??-06-1973 J. Driessen kandidaat Utrecht
28 ??-09-1973 J.C. van Ravenswaaij (4e keer) Arnhem


Beroepen vacature 1982:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1982 R. Boogaard Leiderdorp
02 ??-05-1982 C. van der Poel Yerseke
03 ??-06-1982 M. Mondria Waardenburg
04 ??-07-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
05 ??-09-1982 B. Reinders Hardinxveld-Giessendam
06 08-02-1983 M. Mondria Waardenburg
07 16-04-1983 B. Reinders (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
08 15-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
09 22-09-1983 B. Reinders (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
10 ??-02-1984 W. Hage Kruiningen
11 24-04-1984 L. Blok Nunspeet
12 27-06-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
13 23-08-1984 J. Koster Klaaswaal
14 24-10-1984 A. Hoogerland Dirksland
15 06-02-1985 J.J. van Eckeveld Zeist
16 15-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle


Beroepen vacature 1989:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 15-02-1989 N.W. Schreuder Goes
02 05-04-1989 T. van Stuijvenberg Terwolde De Vecht
03 27-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
04 07-10-1989 J.J. van Eckeveld Zeist
05 27-11-1989 L. Huisman zendingspred.


Beroepen vacature 1995:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 30-05-1995 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
02 11-09-1995 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
03 05-12-1995 W. Harinck Kapelle-Biezelinge
04 29-02-1996 A. Bac Bodegraven
05 18-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
06 17-09-1996 M.J. Golverdingen Groningen
07 21-11-1996 W. Visscher Amersfoort
08 25-02-1997 G.J. van Aalst Ridderkerk
09 26-04-1997 A.B. van der Heiden Utrecht
10 19-06-1997 C. Harinck Houten
11 15-09-1997 M. Karens Werkendam
12 28-11-1997 J.J. van Eckeveld Zeist
13 24-02-1998 J.S. van der Net Apeldoorn
14 07-07-1998 J. Schipper kandidaat Veenendaal
15 10-09-1998 J.J. Tanis Middelburg-Centrum
16 11-11-1998 C.A. van Dieren Stolwijk
17 02-01-1999 A.J. Gunst Benthuizen
18 24-02-1999 A.B. van der Heiden (2e keer) Utrecht
19 22-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
20 14-09-1999 J.J. Tanis (2e keer) Middelburg-Centrum
21 16-11-1999 W. Silfhout Hendrik-Ido-Ambacht
22 22-02-2000 C. Harinck (2e keer) Houten


Beroepen vacature 2003:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-2003 W. Visscher Amersfoort
02 03-03-2004 B. van der Heiden Alblasserdam
03 22-06-2004 L. Terlouw kandidaat Barendrecht
04 16-09-2004 M. Karens Werkendam
05 17-11-2004 M. Golverdingen Boskoop
06 09-03-2005 J.S. van der Net Houten
07 28-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
08 23-09-2005 W. Harinck Woerden
09 ??-10-2005 G.J. Baan zendingspred.
10 22-02-2006 D.W. Tuinier Terwolde-De Vecht
11 27-06-2006 M. Golverdingen (2e keer) Boskoop
12 13-09-2006 J. Driessen s-Gravenhage
13 01-12-2006 W. Harinck (2e keer) Woerden
14 28-02-2007 A. Schreuder Rijssen-Zuid
15 26-06-2007 G. Heijkamp kandidaat Geldermalsen
16 04-09-2007 M. Golverdingen (3e keer) Boskoop
17 30-11-2007 B. van der Heiden Alblasserdam
18 29-02-2008 H. Hofman zendingspred.
19 24-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
20 09-09-2008 A.B. van der Heiden Benthuizen
21 ??-11-2008 J.J. Tanis Kampen
22 25-02-2009 A.T. Vergunst Carterton (Nieuw-Zeeland)
23 30-06-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
24 08-09-2009 B. van der Heiden Alblasserdam
25 27-11-2009 A. Terlouw Barendrecht
26 04-03-2010 A.T. Vergunst (2e keer) Carterton (Nieuw-Zeeland)
27 07-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 14
28 15-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 20
29 19-09-2010 D.W. Tuinier (2e keer) Aagtekerke 02
30 25-11-2010 A.T. Vergunst (3e keer) Carterton (Nieuw-Zeeland)
31 14-03-2011 C.J. Meeuse Goes 01
32 14-06-2011 R.A.M. Visser kandidaat Hardinxveld-Giessendam04


Beroepen vacature 2016:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 14-03-2016 G.W.S. Mulder Zoetermeer 46
02 14-06-2016 M.H. Schot kandidaat Amersfoort 09
03 13-09-2016 A.T. Huijser Sliedrecht 16
04 24-11-2016 J. IJsselstein Kampen 09
05 13-03-2017 S.W. Janse Gravenpolder 06
06 19-06-2017 J.B. Huisman kandidaat Woudenberg 05


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

zaterdag 23 september 2017