Index >

Zwijndrecht Gereformeerde Gemeente


Classis: * Ridderkerk
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Zwijndrecht opgericht in 1970:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
voortgekomen uit Zwijndrecht-cgk, eerst als cgk in hersteld verband sedert 1965
-
- ds. E. Venema (Eetze) ??-05-1970 Zwijndrecht-cgk 24-01-1973 Drachten 29
52 ds. A.F. Honkoop 06-06-1984 Rotterdam-Centrum 21-11-1990 Wageningen 19
16 ds. A. Vermeij 28-09-1994 kandidaat Ridderkerk 16-04-2001 Elspeet
29 ds. J. Veenendaal 11-04-2007 Rhenen 26-02-2010 overleden 00
43 ds. H.E.P. Fortuyn 05-09-2018 kandidaat Vianen


Beroepen vacature 1973:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1973 J.C. Weststrate Meliskerke
02 ??-02-1973 P. Blok Dirksland
03 ??-05-1973 J. Karens Opheusden
04 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
05 ??-07-1973 P. Blok (2e keer) Dirksland
06 ??-09-1973 J. van Haaren Amersfoort
07 ??-11-1973 J. Karens (2e keer) Opheusden
08 ??-02-1974 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
09 ??-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam
10 ??-07-1974 P. van der Bijl Uddel
11 ??-09-1974 J. Koster Barneveld
12 ??-11-1974 J. Karens (3e keer) Opheusden
13 ??-02-1975 A.W. Verhoef Chilliwack (Can.)
14 ??-04-1975 J.M. Kleppe Woerden
15 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
16 ??-08-1975 J. Koster (2e keer) Barneveld
17 ??-11-1975 A. Hoogerland Werkendam
18 ??-01-1976 G. Mouw Genemuiden
19 ??-04-1976 A. Vergunst Veen
20 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
21 ??-09-1976 J. van Vliet Aagtekerke
22 ??-11-1976 J.C. Weststrate Sint Catharines (Can.)
23 ??-03-1977 J. Koster (3e keer) Barneveld
24 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
25 ??-09-1977 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
26 ??-11-1977 L. Blok Capelle aan den IJssel
27 ??-03-1978 J. Mol Rijssen
28 ??-06-1978 H. Hofman Rotterdam-Zuid
29 ??-09-1978 J.M. Kleppe (2e keer) Woerden
30 ??-12-1978 J. Koster (4e keer) Barneveld
31 ??-03-1979 J. Baaijens Rotterdam-Alexanderpolder
32 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
33 ??-08-1979 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
34 ??-11-1979 J.M. Kleppe (3e keer) Woerden
35 ??-02-1980 H. Hofman (2e keer) Rotterdam-Zuid
36 ??-04-1980 R. Boogaard Leiderdorp
37 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
38 ??-10-1980 J. Karens (4e keer) Opheusden
39 ??-12-1980 P. Honkoop Kampen
40 ??-03-1981 J. van Haaren (3e keer) Amersfoort
41 ??-07-1981 J. Driessen Moerkapelle
42 ??-10-1981 R. Boogaard (2e keer) Leiderdorp
43 ??-12-1981 A.F. Honkoop Rotterdam-Centrum
44 ??-03-1982 N.W. Schreuder Goes
45 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
46 ??-09-1982 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
47 ??-11-1982 A.F. Honkoop (2e keer) Rotterdam-Centrum
48 07-03-1983 D. Hakkenberg Lisse
49 29-07-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
50 27-09-1983 M. Golverdingen ?s-Gravenzande
51 28-12-1983 P. Blok (3e keer) Capelle aan den IJssel
52 15-03-1984 A.F. Honkoop (3e keer) Rotterdam-Centrum


Beroepen vacature 1990:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1990 G.J. van Aalst Benthuizen
02 22-03-1991 J.J. van Eckeveld Zeist
03 28-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
04 12-09-1991 J.W. Verweij Amersfoort
05 07-02-1992 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
06 14-04-1992 C.A. van Dieren Stolwijk
07 24-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
08 08-09-1992 A. Bac Bodegraven
09 16-11-1992 B. van der Heiden (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
10 23-02-1993 P. Melis Nieuw-Beijerland
11 20-04-1993 C. Sonnevelt Krimpen aan den IJssel
12 22-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
13 14-09-1993 A.J. Gunst Tholen
14 16-12-1993 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
15 28-03-1994 B. van der Heiden (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
16 24-06-1994 A. Vermeij kandidaat Ridderkerk