Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 40 2020


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
01 Barendrecht-cgk A.J.T. Ruis Rotterdam-Kralingen-cgk bed05
01 Doorn-ngk F.E. Schneider (p-t) Breukelen-ngk 01
28 Dordrecht-ggin O.M. van der Tang (2e keer) Alblasserdam-ggin 17
44 Drachten-gg E.J. Boudewijn Barneveld-Centrum-gg 01
01 Driebergen-Rijsenburg-gkv F.E. Schneider (p-t) Breukelen-ngk 01
07 Genemuiden-gg D. de Wit Borssele-gg bed03
04 Giessendam-Neder-Hardinxveld-hg (wijk Noord) D. Wolters Vollenhove-Sint Jansklooster bed01
01 Goedereede-hg L.W. den Boer Sliedrecht-hg (per 29-9) 02
08 Houten-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg bed01
11 Kruiningen-gg M. Joosse Ede-gg 17
11 Leerdam-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg 77
05 Lethbridge-gg M.T. Al-Chalabi (2e keer) Brakel-gg 08
45 Lelystad-gg P. Mulder Tricht-Geldermalsen-gg 09
03 Lisse-gg D. de Wit Borssele-gg bed02
02 Nieuw-Vennep-cgk D.J. van Vliet kandidaat Ede (stemming 27-9) 01
01 Oud-Beijerland-hhg W.M. Mulder Wijk bij Heusden-hhg (per 25-9) 11
01 Roden-gkv H.H. Meerveld Harlingen-cgkv 01
144 Rotterdam-Alexanderpolder-gg R.A.M. Visser (2e keer) Apeldoorn-gg 13
01 Rotterdam Kralingse Veer-hhg F. van Binsbergen Schoonrewoerd aan05
14 Scherpenzeel-gg G. van Manen (2e keer) Elspeet-gg 56
01 Sexbierum-Pietersbierum-pg E.J. Hefting Sneek-IJsbrechtum-pg aan01
02 Veenendaal-Pniel-cgk J.L. de Jong Soest-cgk 02
01 Voorthuizen-gk A.W. Estie Oldebroek-gk (per 11-9) aan01
Voorthuizen-gk (als interimpred.) D.C. Coppoolse emeritus Driebergen-Rijsenburg-pg aan
09 Waarde-gg C. van Ruitenburg (2e keer) Krimpen aan den IJssel-gg 28
01 Zegveld-hg M.C. Stehouwer Wijngaarden-hg (per 28-8) bed02
01 Zoetermeer-pg (Oosterkerk) P. Baas Houten-hg (per 29-9) 01
-
voornemen beroep
02 Kootwijk-Kootwijkerbroek-hg G.C. Bergshoeff Scherpenzeel-Gld-hg (per 3-10) 04
-
voordracht beroep
03 Ameide-cgk (i.s.m. Vianen) A.C. Uitslag Urk-Eben-Haezer-cgk (stemming 7-10) 06
05 Ulrum-cgk J. van Limbeek kandidaat Haren (stemming 11-10) 01
-
tweetal
Kruiningen-gg J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum-gg (stemming 30-9)
M. Joosse Ede-gg
Leerdam-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg (stemming 30-9)
F. Mulder Rhenen-gg
Lelystad-gg P. Mulder Tricht-Geldermalsen-gg (stemming 29-9)
W. Visscher Amersfoort-gg
Lethbridge-gg M.T. Al-Chalabi Brakel-gg (stemming 29-9)
H. Hofman Kalamazoo-gg
Rotterdam-Alexanderpolder-gg S.W. Jansse Rijssen-Zuid-gg (stemming 30-9)
R.A.M. Visser Apeldoorn-gg
Scherpenzeel-gg G. van Manen Elspeet-gg (stemming 30-9)
D. de Wit Borssele-gg
Vlissingen-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg (stemming 1-10)
R.A.M. Visser Apeldoorn-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
donderdag 01 oktober 2020