Dordrecht Gereformeerde Gemeente


Classis: * Dordrecht
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Dordrecht opgericht in 09-11-1930:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
11 ds. J.D. Barth (Jacobus Dirk) 04-09-1935 Borssele 04-04-1940 emeritus 09
24 ds. D.L. Aangeenbrug (Dirk Leendert) 30-10-1946 Leerdam 12-07-1950 Terneuzen 30
61 ds. D. Hakkenberg (Dirk) 09-09-1964 kandidaat Veenendaal 06-05-1973 Lisse 64
06 ds. C. Harinck 12-06-1974 Franklin Lakes 19-12-1982 Oostkapelle 20
16 ds. J.S. van der Net 19-06-1985 Hendrik-Ido-Ambacht 01-09-1991 Apeldoorn 11
02 ds. P. van Ruitenburg 15-01-1992 Meliskerke 28-11-1996 Chilliwack (Can.) 08
15 ds. P. Mulder 15-09-1999 Capelle aan den IJssel-Middelwatering 29-05-2005 Krimpen aan den IJssel25
06 ds. A.A. Brugge 31-05-2006 Scherpenisse 15-06-2011 Ede 04
03 ds. H. Hofman 19-06-2012 Sioux Center (V.S.) 04-07-2016 Kalamazoo 19

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
ds. C. Steenblok ??-??-1944 Poortvliet


Beroepen vacature 1930:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1932 A. Verhagen Middelburg
02 ??-08-1932 J.D. Barth Borssele
03 ??-01-1933 M. Heikoop Utrecht
04 ??-04-1933 J. Fraanje Barneveld
05 ??-07-1933 P. Honkoop kandidaat Rotterdam
06 ??-09-1933 J.D. Barth Borssele
07 ??-02-1934 A. de Blois Dirksland
08 ??-06-1934 H. Ligtenberg kandidaat Rotterdam
09 ??-10-1934 J.D. Barth (2e keer) Borssele
10 ??-01-1935 M. Heikoop (2e keer) Utrecht
11 ??-06-1935 J.D. Barth (3e keer) Borssele


Beroepen vacature 1940:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1940 G.H. Kersten Rotterdam
02 ??-07-1940 T. Dorresteijn kandidaat Rotterdam
03 ??-09-1940 J. Fraanje Barneveld
04 ??-12-1940 W.C. Lamain Rotterdam-Zuid
05 ??-02-1941 M. Heikoop Utrecht
06 ??-06-1941 H. Ligtenberg Kampen
07 ??-09-1941 A. Verhagen Middelburg
08 ??-01-1942 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
09 ??-04-1942 J. Fraanje (2e keer) Barneveld
10 ??-07-1942 G.H. Kersten (2e keer) Rotterdam
11 ??-09-1942 J. Fraanje (3e keer) Barneveld
12 ??-11-1942 A. de Blois Gouda
13 ??-02-1943 W.C. Lamain Rotterdam-Zuid
14 ??-06-1943 P. Honkoop Gravenhage
15 ??-10-1943 A. Stuijvenberg Yerseke
16 ??-02-1944 C. Steenblok Poortvliet
17 ??-06-1944 P. Honkoop (2e keer) Gravenhage
18 ??-07-1944 D.L. Aangeenbrug kandidaat Leerdam
19 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
20 ??-10-1945 H. Ligtenberg (2e keer) Vlaardingen
21 ??-12-1945 D.L. Aangeenbrug (2e keer) Leerdam
22 ??-02-1946 W.C. Lamain (2e keer) Rijssen
23 ??-05-1946 T. Dorresteijn (3e keer) Opheusden
24 ??-07-1946 D.L. Aangeenbrug (3e keer) Leerdam