Index >

Elburg Christelijke Gereformeerde Kerk


Classis: * Zwolle
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Christelijke Gereformeerde Kerk Elburg opgericht in 1903:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Doornspijk sedert 1958 tot 1959
-
01 ds. C. Wijdoogen (Christoffel) 12-11-1903 afgezet Arnhem 01-12-1910 emeritus 01
03 ds. A. Gruppen (Albert) 25-10-1942 Eindhoven 13-04-1947 Biezelinge 08
14 ds. P. Zwier 21-02-1954 Zwaagwesteinde ??-09-1957 Zaamslag 01
14 ds. M.S. Roos 02-11-1965 Gravenzande 20-08-1971 overleden 01
07 ds. H. van Leeuwen (Hendrik) 25-05-1973 Urk 04-06-1979 emeritus 00
06 ds. G. Hamstra (Gerald) 04-08-1981 Alphen aan den Rijn 08-01-1985 Clifton (VS) 01
05 ds. H.C. van der Ent (Hendrik Cornelis) 02-05-1986 Dordrecht-Centrum 30-11-1993 emeritus Ameide 01
05 ds. J. Veenendaal (Johannes) 30-08-1995 Katwijk aan Zee 18-05-2000 losgemaakt > Rhenen-gg 02
07 ds. M.A. Kempeneers (Marinus Abraham) 15-01-2003 kandidaat Ederveen 10-06-2012 Katwijk aan Zee 02
02 ds. J. de Bruin 13-07-2013 kandidaat Barendrecht

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
J. Ponstein 1898 1902
ds. P. Roos 1964 Nijkerk 1965


Beroepen vacature 1903:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1903 C. Wijdoogen wonend Elburg


Beroepen vacature 1910:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1921 W. Bijleveld kandidaat Leeuwarden
02 ??-09-1921 H. Visser Leeuwarden
03 ??-08-1942 A. Gruppen Eindhoven


Beroepen vacature 1947:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1947 J.C. van Ravenswaaij Zaamslag
02 ??-08-1947 A.C. Noort kandidaat Apeldoorn
03 ??-10-1947 drs. J. van Genderen kandidaat Goudriaan
04 ??-01-1948 W.F. Laman Rotterdam-West
05 ??-05-1948 C. Smits Driebergen
06 ??-06-1948 P. Zwier Zwaagwesteinde
07 ??-07-1948 L. Holtrigter Harlingen > eerst aangenomen
08 ??-05-1949 C. van der Weele Harderwijk
09 ??-12-1949 J.C. van Ravenswaaij (2e keer) Zaamslag
10 ??-05-1952 J. van Doorn Ermelo
11 ??-09-1952 P. de Smit Zeist
12 ??-07-1953 S. Wijnsma kandidaat Hantum
13 ??-09-1953 A. Zwiep Schiedam
14 ??-11-1953 P. Zwier Zwaagwesteinde


Beroepen vacature 1957:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1958 B. Bijleveld Noordeloos
02 ??-11-1958 J. Brons Mijdrecht
03 ??-03-1959 D. Slagboom Gravenzande
04 ??-05-1959 M.S. Roos Alphen aan den Rijn
05 ??-07-1959 P. van Zonneveld kandidaat Bussum
06 ??-08-1961 E. Venema Zwijndrecht
07 ??-09-1961 G. Blom Meerkerk
08 ??-07-1962 F. Bakker Driebergen
09 ??-09-1962 J.C. van Ravenswaaij Scheveningen
10 ??-03-1964 W. Heerma Nunspeet
11 ??-04-1964 E. Venema (2e keer) Zwijndrecht
12 ??-07-1964 P. Roos kandidaat Gravenzande
13 ??-05-1965 P. Sneep kandidaat Vlaardingen
14 ??-06-1965 M.S. Roos (2e keer) Gravenzande


Beroepen vacature 1971:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1971 H.C. van der Ent Katwijk aan Zee
02 ??-12-1971 P. Beekhuis Noordeloos
03 ??-02-1972 A. van de Weerd kandidaat Apeldoorn
04 ??-05-1972 P. Sneep Alphen aan den Rijn
05 ??-08-1972 G. Blom Meerkerk
06 ??-10-1972 M.C. Tanis Sliedrecht
07 ??-02-1973 H. van Leeuwen Urk


Beroepen vacature 1979:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1979 A. Baars Urk
02 ??-12-1979 L.W. van der Meij Middelharnis
03 ??-03-1980 G. Bouw ’s-Gravenhage-Scheveningen
04 ??-06-1980 P. Beekhuis Noordeloos
05 ??-09-1980 M.C. Tanis Sliedrecht
06 ??-02-1981 G. Hamstra Alphen aan den Rijn


Beroepen vacature 1985:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 25-01-1985 L.W. van der Meij Zaamslag
02 15-04-1985 A. van Heteren Werkendam
03 26-06-1985 D. Slagboom Katwijk aan Zee
04 07-10-1985 J. Veenendaal Barendrecht
05 27-01-1986 H.C. van der Ent Dordrecht-Centrum


Beroepen vacature 1993:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 18-03-1994 L.W. van der Meij Alphen aan den Rijn
02 03-06-1994 K. Visser kandidaat Genemuiden
03 06-09-1994 A. Baars Middelharnis
04 26-11-1994 P. den Butter Driebergen
05 11-03-1995 J. Veenendaal Katwijk aan Zee


Beroepen vacature 2000:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 02-10-2000 K. Visser Werkendam
02 19-03-2001 P. den Butter Middelharnis
03 20-06-2001 L.W. van der Meij Driebergen
04 09-11-2001 K. Hoefnagel Katwijk aan Zee
05 16-03-2002 J.M.J. Kieviet Rotterdam-Kralingen
06 20-06-2002 J.P. Boiten Sliedrecht
07 20-09-2002 M.A. Kempeneers kandidaat Ederveen


Beroepen vacature 2012:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 13-09-2012 K. Visser Barendrecht 05
02 14-03-2013 J. de Bruin kandidaat Barendrecht03


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 24 oktober 2018