Ruim 3000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Ter gelegenheid van het eerste lustrum wordt er regelmatig een nieuw verhaal in de rubriek "Alle beroepen van" toegevoegd. Als eerste over de zogeheten 117 beroepen van J.J. Knap: klik om pdf te openen

Mutatielijst week 39 2016


<<1 jaar . <1 week


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
13 Barneveld-Zuid-gg J.M.D. de Heer (4e keer) Middelburg-Centrum-gg bed59
01 Blaricum-pg M.T. van der Sijs Gouda-gk (per 22-9) aan01
02 Dronten-cgk A. Hofland kandidaat Groningen (stemming 25-9) 05
04 Ede-Bennekom-Wageningen-hhg J.C. den Ouden Opheusden-hhg (per 3-9) bed16
02 Gravenzande-cgk A. Voorwinden kandidaat Dordrecht (stemming 25-9) 01
05 Hoogeveen-cgk R. Bikker Aalten-cgk (per 26-9) 04
Huizen-hg (bijstand Oude Kerk) A.P. Voets emeritus Hoevelaken aan
02 Katwijk aan Zee-hg (Immanuel) P. Veerman Wilnis-hg (per 24-9) 01
44 Nijkerk-gg W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam-gg (per 1-9) bed143
01 Oosterhesselen-hg mw. J. Bolhuis (p-t) ontheven Lexmond-gk, hulppred. Hoogeveen aan01
10 Ridderkerk-hhg K.J. Kaptein Middelharnis-Sommelsdijk-hhg (per 24-9) 01
Sioux Center-gg C. Sonnevelt Krabbendijke-gg bed10
02 Thesinge-cgk H.M. Mulder (p-t) kandidaat Langerak (stemming 25-9) 01
02 Ulrum-cgk H.M. Mulder (p-t) kandidaat Langerak (stemming 25-9) 01
11 Urk-gg W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam-gg (per 3-9) bed144
02 Urk-gk J.B. Alblas Katwijk aan Zee-hg (per 24-9) 03
-
Voornemen beroep:
01 Hijlaard-pg J. Hilverda (p-t) Winschoten-pg 01
05 Oude Tonge-hg P.D. Teeuw kandidaat Papendrecht (per 4-10) 01
01 Winsum-Baard-Oosterlittens-pg J. Hilverda (p-t) Winschoten-pg 01
04 Zetten-Andelst-hg J.C. Breugem Sommelsdijk-hg (per 4-10) 01
-
Voordracht beroep:
02 Apeldoorn-Oost-cgk R. Bikker Aalten-cgk 05
01 Hagestein-hg P.D. Teeuw kandidaat Papendrecht (stemming 5-10) 03
03 Moordrecht Bethel-hg P.D. Teeuw kandidaat Papendrecht (stemming 4-10) 02
01 Sassenheim-cgk (i.s.m. Hillegom) A. Hofland kandidaat Groningen (stemming 2-10) 06
05 Sirjansland-hhg J.W. van Estrik Goedereede-hhg (stemming 27-9) 02
-
Tweetal te
Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg (stemming 29-9)
G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg
Doetinchem-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg (stemming 5-10)
G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg
Drogeham-cgk J.J.G. den Boer kandidaat Apeldoorn (stemming 2-10)
S. Griffioen kandidaat Veenendaal
Gravenzande-gg J. IJsselstein Kampen-gg (stemming 6-10)
S.W. Janse Gravenpolder-gg
Kapelle-Biezelinge-gg W. Visscher Amersfoort-gg (stemming 27-9)
J.B. Zippro Groningen-gg
Nijkerk-cgk J.J.G. den Boer kandidaat Apeldoorn (stemming 2-10)
A. Voorwinden kandidaat Dordrecht
Rotterdam-Alexanderpolder-gg J. IJsselstein Kampen-gg (stemming 28-9)
G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg
Rotterdam-Zuidwijk-gg S.W. Janse Gravenpolder-gg (stemming 5-10)
W. Visscher Amersfoort-gg

<<1 jaar . <1 week


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 26 september 2016