Ruim 4000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 09 2024


<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
19 Benthuizen-gg J. van Rijswijk (4e keer) Oud-Beijerland-gg bed37
03 Ede-cgk P.D.J. Buijs Nunspeet-cgk bed03
02 Genemuiden-hg (wijk 1) J.J. ten Brinke Oud-Beijerland-hg (per 3-2) bed09
06 Huizen-hg (Oude Kerk) B. Jongeneel Lunteren-hg (per 24-2) 04
43 Kampen-ogg P. de Boer (3e keer) Echteld-Ochten-ogg bed04
14 Nieuwdorp-gg H.E.P. Fortuijn Zwijndrecht-gg 03
04 Rijssen-hhg D. Zoet Garderen-hhg (per 24-2) 01
04 Sint Annaland-hg (i.s.m. Sint Philipsland en Stavenisse) A. van Lingen Kinderdijk-hg (per 24-2) 06a
02 Sliedrecht-Bethel-cgk R. de Jong Urk-Ichthus-cgk 02
04 Stavenisse-hg (i.s.m. Sint Annaland en Sint Philipsland) A. van Lingen Kinderdijk-hg (per 24-2) 06b
40 Zwolle-gg J. van Laar (3e keer) Barneveld-Zuid-gg 18
-
voornemen beroep
02 Bodegraven-hg (wijk 2) A. van Lingen Kinderdijk-hg 07
11 Ederveen-hg M. Bos kandidaat Lunteren 02
05 Giessen-Oudekerk-hg T.C. Verhoef Nijkerk-De Fontein-hg 07
01 Goudriaan-hg A.S.N. Noorland voorheen hulppred. Nieuwerbrug aan de Rijn-pg 01a
01 Lienden-hg G.F. Willemsen g.v. Veenendaal-hg 05
05 Nijkerk-hhg G. Kater Arnemuiden-hhg (stemming 27-2) 06
01 Ooltgensplaat-hg M. Bos kandidaat Lunteren 01
01 Ottoland-hg (i.s.m. Goudriaan) A.S.N. Noorland voorheen hulppred. Nieuwerbrug aan de Rijn-pg 01b
04 Zetten-Andelst-hg J.A. Hoogesteeger Dussen-Hank-hg 02
04 Zijderveld-hg M. Bos kandidaat Lunteren (stemming 6-2) 03
-
voordracht beroep
01 Hollandscheveld Rehoboth-hwba C. Budding Goudswaard-hg (stemming 5-3) 01
01 Klundert-hg (i.s.m. gk) J.H. den Braber Numansdorp-hg (stemming 21-2) 01
02 Stellendam-hg M.J. van Oordt Delft-pg (stemming 29-2) 02
02 Urk-De Bron-hg C. Budding Goudswaard-hg (stemming 8-3) 02
-
tweetal
Berkenwoude-gg P.G. Heijkamp Emmeloord-gg (stemming 6-3)
P.C. Vlot Krabbendijke-gg
Elburg-cgk R. de Jong Urk-Ichthus-cgk (stemming 14-3)
W.L. van der Staaij Scheveningen-cgk
Haamstede-gg W. Harinck Utrecht-gg (stemming 8-3)
P.G. Heijkamp Emmeloord-gg
Klaaswaal-gg H.J. Agteresch Werkendam-gg (stemming 28-2)
P.C. Vlot Krabbendijke-gg
Nieuwpoort-cgk H.C. Bezemer Culemborg-cgk
A.D. Fokkema Kerkwerve-cgk
Oostkapelle-gg W. Harinck Utrecht-gg (stemming 27-2)
R.A.M. Visser Apeldoorn-gg
Ridderkerk-Slikkerveer-gg P.G. Heijkamp Emmeloord-gg (stemming 29-2)
M.H. Schot Hendrik-Ido-Ambacht-gg
Vlissingen-gg W. Harinck Utrecht-gg (stemming 11-3)
J. IJsselstein Kapelle-Biezelinge-gg
Zeist-gg H.J. Agteresch Werkendam-gg (stemming 28-2)
J. van Rijswijk Oud-Beijerland-gg

<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
woensdag 28 februari 2024