Index >

Rotterdam-IJsselmonde Gereformeerde Gemeente


Classis: * Rotterdam
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Rotterdam-IJsselmonde opgericht in 16-11-1925:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
als vrije gemeente tot 1947
-
ds. H.J. Grisnigt (Hendrik Johannes) 26-01-1926 kandidaat Vlaardingen 24-04-1927 Waddinxveen 01
ds. B. Toes ??-??-1927 ??-??-1945
04 ds. J. Hagestein 21-10-1948 kandidaat Vlaardingen ??-01-1952 emeritus


Beroepen vacature 1945:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1945 G.J. Zwoferink Kampen
02 ??-11-1947 M. Blok Zeist
03 ??-06-1948 F.J. Dieleman kandidaat Rotterdam
04 ??-07-1948 J. Hagestein kandidaat Vlaardingen


Beroepen vacature 1952:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1955 A.F. Honkoop Goes
02 ??-11-1955 C. van Dam Barneveld
03 ??-09-1956 P. van der Bijl voorheen Leerdam-cgk
04 ??-01-1957 H. van Gilst Dirksland
05 ??-03-1957 H. Rijksen Vlaardingen
06 ??-11-1957 A.F. Honkoop (2e keer) Goes
07 ??-07-1958 J. van Haaren kandidaat Moerkapelle
08 ??-11-1958 H. van Gilst (2e keer) Dirksland
09 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
10 ??-06-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
11 ??-06-1962 C. Harinck kandidaat Goes
12 ??-06-1964 F. Harinck kandidaat Goes
13 ??-12-1964 H. Ligtenberg Oudemirdum
14 ??-06-1965 A. Hoogerland kandidaat Werkendam
15 ??-12-1965 G. Schipaanboord (2e keer) Apeldoorn
16 ??-12-1966 D. Hakkenberg Dordrecht
17 ??-03-1967 H. Rijksen (2e keer) Gouda
18 ??-06-1967 C. de Ridder kandidaat Elspeet
19 ??-12-1967 D. Hakkenberg (2e keer) Dordrecht
20 ??-02-1968 A. Hoogerland (2e keer) Werkendam
21 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
22 ??-03-1969 J.C. Weststrate Meliskerke
23 ??-07-1969 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
24 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
25 ??-12-1970 P. Blok (2e keer) Dirksland
26 ??-03-1971 E. Venema Zwijndrecht
27 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
28 ??-09-1971 C. de Ridder (2e keer) Nunspeet
29 ??-12-1971 J. van Haaren (3e keer) Amersfoort
30 ??-03-1972 C. de Ridder (3e keer) Nunspeet
31 ??-07-1972 L. Blok (2e keer) Beekbergen
32 ??-10-1972 D. Hakkenberg (3e keer) Dordrecht
33 ??-01-1973 A. Bregman Rijssen
34 ??-03-1973 C. de Ridder (4e keer) Nunspeet
35 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
36 ??-09-1973 W.C. Lamain Grand-Rapids (V.S.)
37 ??-12-1973 A. Hofman Scheveningen
38 ??-03-1974 A.F. Honkoop (3e keer) Moerkapelle
39 ??-06-1974 J. van Haaren (4e keer) Amersfoort
40 ??-09-1974 A. Hoogerland (3e keer) Krabbendijke
41 ??-01-1975 C. van der Poel Yerseke
42 ??-04-1975 A. Vergunst Veen
43 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
44 ??-09-1975 J. van Haaren (5e keer) Amersfoort
45 ??-12-1975 A. Hoogerland (4e keer) Krabbendijke
46 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
47 ??-09-1976 A. Bregman Rijssen
48 ??-01-1977 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
49 ??-02-1977 N.W. Schreuder Goes
50 ??-07-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
51 ??-10-1977 W.C. Lamain (2e keer) Grand-Rapids (V.S.)
52 ??-12-1977 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
53 ??-03-1978 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
54 ??-07-1978 A. Hoogerland (5e keer) Krabbendijke
55 ??-09-1978 A. Moerkerken (3e keer) Nieuw-Beijerland
56 ??-04-1979 E. Venema (2e keer) Drachten
57 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
58 ??-10-1979 A. Moerkerken (4e keer) Nieuw-Beijerland
59 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
60 ??-09-1980 A. Hoogerland (6e keer) Krabbendijke
61 ??-12-1980 J. van Haaren (5e keer) Amersfoort
62 ??-03-1981 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
63 ??-08-1981 M. Mondria (3e keer) Waardenburg
64 ??-12-1981 D. Hakkenberg (4e keer) Lisse
65 ??-03-1982 L. Blok (3e keer) Nunspeet
66 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
67 ??-09-1982 J.C. Weststrate (2e keer) s-Gravenpolder
68 ??-12-1982 J. van Haaren (6e keer) Amersfoort
69 ??-03-1983 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
70 21-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
71 15-09-1983 A.F. Honkoop (4e keer) Rotterdam-Centrum
72 15-12-1983 D. Hakkenberg (5e keer) Lisse
73 22-03-1984 A. Hofman (2e keer) Aalburg
74 29-06-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
75 18-09-1984 J. Mol Elspeet
76 18-12-1984 A. Moerkerken (5e keer) Nieuw-Beijerland
77 20-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
78 18-12-1985 J.C. Weststrate (3e keer) s-Gravenpolder
79 26-03-1986 J. Karens Opheusden
80 17-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
81 17-09-1986 J.J. Tanis (2e keer) Tholen
82 22-12-1986 J.C. Weststrate (4e keer) s-Gravenpolder
83 27-03-1987 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
84 22-06-1987 A.F. Honkoop (5e keer) Zwijndrecht
85 28-09-1987 M. Mondria (4e keer) Waardenburg
86 22-12-1987 A. Bac Bodegraven
87 23-03-1988 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
88 20-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
89 22-09-1988 L. Blok (4e keer) Nunspeet
90 29-12-1988 P. Blok (3e keer) Kootwijkerbroek
91 15-03-1989 A. Bac (2e keer) Bodegraven
92 20-06-1989 P. Melis kandidaat s-Gravenzande
93 27-09-1989 A.F. Honkoop (6e keer) Zwijndrecht
94 22-03-1990 J. Mol (2e keer) Werkendam
95 01-06-1990 C. Sonnevelt zendingspred., wonend s-Gravenzande
96 21-09-1990 L. Blok (4e keer) Nunspeet
97 15-12-1990 A. Moerkerken (6e keer) Gouda
98 21-03-1991 J. Mol (3e keer) Werkendam
99 25-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
100 04-10-1991 M. Mondria (5e keer) Waardenburg
101 02-01-1992 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
102 03-04-1992 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
103 24-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
104 17-09-1992 A. Bac (3e keer) Bodegraven
105 17-12-1992 A. Moerkerken (7e keer) Gouda
106 26-03-1993 E. Venema (3e keer) Elspeet
107 25-06-1993 C. van der Poel (4e keer) Yerseke
108 22-09-1993 P. Blok (4e keer) Kootwijkerbroek
109 10-12-1993 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
110 17-03-1994 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
111 22-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
112 08-09-1994 A.J. Gunst (3e keer) Tholen
113 16-12-1994 L. Blok (5e keer) Nunspeet
114 08-03-1995 P. Blok (5e keer) Kootwijkerbroek
115 ??-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld
116 10-08-1995 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
117 08-12-1995 A.F. Honkoop (7e keer) Wageningen
118 11-03-1996 J. Spaans Norwich (Can.)
119 23-09-1996 E. Venema (4e keer) Elspeet
120 16-12-1996 G. Mouw (3e keer) De Valk-Wekerom
121 17-03-1997 C.A. van Dieren (5e keer) Stolwijk
122 25-06-1997 P. Blok (6e keer) Kootwijkerbroek
123 23-09-1997 M. Karens (2e keer) Werkendam
124 15-12-1997 G. Mouw (4e keer) De Valk-Wekerom
125 19-03-1998 P. Blok (6e keer) Kootwijkerbroek
126 25-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
127 17-09-1998 C.A. van Dieren (6e keer) Stolwijk
128 15-12-1998 M. Mondria (6e keer) Waardenburg
129 29-03-1999 F. Mulder Scherpenzeel (Gld.)
130 02-07-1999 C.A. van Dieren (7e keer) Stolwijk
131 27-09-1999 M. Karens (3e keer) Werkendam
132 20-12-1999 F. Mulder (2e keer) Scherpenzeel (Gld.)
133 09-03-2000 A. Vermeij Zwijndrecht
134 30-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
135 11-09-2000 M. Karens (4e keer) Werkendam
136 08-12-2000 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
137 09-03-2001 L. Blok (6e keer) Ermelo
138 23-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
139 25-09-2001 F. Mulder (3e keer) Scherpenzeel (Gld.)
140 17-12-2001 M. Karens (5e keer) Werkendam
141 19-03-2002 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
142 27-06-2002 A. Verschuure kandidaat Gouda
143 24-09-2002 F. Mulder (4e keer) Scherpenzeel (Gld.)
144 16-12-2002 C. Hogchem (2e keer) Barneveld
145 14-03-2003 W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
146 03-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
147 02-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
148 10-12-2003 G. Mouw (5e keer) Uddel
149 12-03-2004 A.H. Verhoef Sint Catharines (Can.)
150 22-06-2004 E. Bakker kandidaat Opheusden
151 29-09-2004 M. Mondria (7e keer) Waardenburg
152 11-12-2004 G. Mouw (6e keer) Uddel
153 22-03-2005 W.J. Karels (4e keer) Hardinxveld-Giessendam
154 29-06-2005 C. van Krimpen Oud-Beijerland
155 14-09-2005 B.J. van Boven De Valk - Wekerom
156 02-12-2005 C. van Krimpen (2e keer) Oud-Beijerland
157 17-03-2006 W.J. Karels (5e keer) Hardinxveld-Giessendam
158 28-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
159 26-09-2006 A. Verschuure (2e keer) Krabbendijke
160 12-12-2006 C. van Krimpen (2e keer) Oud-Beijerland
161 09-03-2007 A. Verschuure (3e keer) Krabbendijke
162 04-12-2007 A.H. Verhoef (2e keer) Sint Catharines (Can.)
163 04-03-2008 B.J. van Boven (2e keer) De Valk - Wekerom
164 26-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
165 17-09-2008 B.J. van Boven (3e keer) De Valk Wekerom
166 10-12-2008 A.H. Verhoef (3e keer) Sint Catharines (Can.)
167 06-03-2009 G. Mouw (7e keer) Uddel
168 03-07-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
169 21-09-2009 P. Melis (2e keer) Veen
170 10-12-2009 A.H. Verhoef (4e keer) Sint Catharines (Can.)
171 11-03-2010 D. de Wit (2e keer) Rijssen-West 29
172 08-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 22
173 27-09-2010 B.J. van Boven (3e keer) De Valk-Wekerom 57
174 06-12-2010 P. Melis (3e keer) Veen 31
175 14-03-2011 G. Beens Kootwijkerbroek 07
176 28-06-2011 G.M. de Leeuw Ridderkerk 10
177 26-09-2011 C. van Krimpen Yerseke 01
178 12-12-2011 A. Verschuure (3e keer) Scherpenzeel (Gld.) 04
179 19-03-2012 G. Pater (2e keer) Oud-Beijerland 01
180 11-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 06
181 17-09-2012 G. Pater (3e keer) Oud-Beijerland 03
182 10-12-2012 W.J. Karels (6e keer) Hardinxveld-Giessendam 132
183 18-03-2013 G. Pater (4e keer) Oud-Beijerland 05
184 17-06-2013 J. van Laar kandidaat Opheusden 03
185 16-09-2013 G. Bredeweg (2e keer) Barneveld-Zuid 04
186 02-12-2013 G. Heijkamp Enkhuizen 02
187 10-03-2014 A. Schot (2e keer) Nunspeet 67
188 16-06-2014 A. Vermeij (2e keer) Nieuw-Beijerland 09
189 06-10-2014 F. Mulder (5e keer) Rhenen 02
190 01-12-2014 G.J.N. Moens Meliskerke 44
191 16-03-2015 W.J. Karels (7e keer) Hardinxveld-Giessendam 140
192 16-06-2015 H. van der Heiden kandidaat Doetinchem 20
193 21-09-2015 W.J. Karels (8e keer) Hardinxveld-Giessendam 142
194 14-12-2015 G. Hoogerland Stolwijk 02
195 04-04-2016 P. Melis (4e keer) Ermelo 07
196 21-06-2016 M.T. Al-Chalabi kandidaat Genemuiden 22
197 12-09-2016 G. Hoogerland (2e keer) Stolwijk 04
198 19-12-2016 L. Blok (7e keer) Gorinchem 07
199 10-04-2017 A.H. Verhoef (5e keer) Sint Catharines
200 20-06-2017 J. de Kok kandidaat Krabbendijke 10


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

zaterdag 25 november 2017