Index >

Rotterdam-West Christelijke Gereformeerde Kerk


Classis: Rotterdam
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Christelijke Gereformeerde Kerk Rotterdam-West opgericht in 19-11-1926:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. N. Bijdemast (Nikolaas) 30-08-1923 Doesburg ??-04-1930 Boskoop
ds. K. Groen (Klaas) 15-07-1930 Nieuwpoort 23-11-1943 overleden
ds. W.F. Laman (Willem Frederik) 28-06-1944 Haarlem-Centrum 16-04-1956 Hamilton
08 ds. H.C. van der Ent (Hendrik Cornelis) 29-04-1958 Werkendam 03-12-1961 Middelharnis 02
03 ds. H. van Leeuwen (Hendrik) 07-08-1962 Arnhem ??-06-1968 Urk 04
48 ds. H.H. de Haan (Hendrik) 15-02-1984 Westzaan 24-08-1988 Spijkenisse 01
21 ds. W. van Sorge (Willem) 20-03-1997 Nijkerk 21-02-2001 emeritus Rotterdam-West 00
-
opgeheven per 1-7-2009

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
ds. W. van Sorge (Willem) 2001 emeritus Rotterdam-West


Beroepen vacature 1956:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1956 B. Bijleveld Noordeloos
02 ??-05-1956 J. Keuning Barendrecht
03 ??-07-1956 M. Baan Dordrecht
04 ??-10-1956 E. Venema Maassluis
05 ??-12-1956 N. de Jong Katwijk aan Zee
06 ??-03-1957 J.C. van Ravenswaaij Scheveningen
07 ??-09-1957 H. van Leeuwen Arnhem
08 ??-01-1958 H.C. van der Ent Werkendam


Beroepen vacature 1961:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1961 J.C. van Ravenswaaij Scheveningen
02 ??-02-1962 N. de Jong Katwijk aan Zee
03 ??-04-1962 H. van Leeuwen Arnhem


Beroepen vacature 1968:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1968 H.C. van der Ent Katwijk aan Zee
02 ??-10-1968 J.C. van Ravenswaaij Arnhem
03 ??-03-1969 M.C. Tanis Barendrecht
04 ??-05-1969 D. Slagboom Dordrecht-Centrum
05 ??-10-1969 B. Bijleveld Bussum
06 ??-01-1970 M. Vlietstra Werkendam
07 ??-04-1970 G. Bouw Scheveningen
08 ??-09-1970 W. van Sorge Bennekom
09 ??-12-1970 P. Roos Middelharnis
10 ??-04-1971 J. Keuning Hamilton
11 ??-06-1971 D. Slagboom (2e keer) Dordrecht-Centrum
12 ??-10-1971 J. Brons Veenendaal
13 ??-12-1971 P. Beekhuis Noordeloos
14 ??-02-1972 A. van de Weerd kandidaat Apeldoorn
15 ??-06-1972 P. van Zonneveld Leerdam
16 ??-11-1972 H.C. van der Ent (2e keer) Katwijk aan Zee
17 ??-03-1973 B. Bijleveld (2e keer) Bussum
18 ??-06-1973 G. Bouw (2e keer) Scheveningen
19 ??-10-1973 M. Vlietstra (2e keer) Werkendam
20 ??-03-1974 A. Baars kandidaat Bennekom
21 ??-05-1974 P. Beekhuis (2e keer) Noordeloos
22 ??-07-1974 B. de Graaf kandidaat Apeldoorn
23 ??-03-1975 P. van Zonneveld (2e keer) Leerdam
24 ??-10-1975 G. Bouw (3e keer) Scheveningen
25 ??-02-1976 K. van de Belt Clifton (V.S.)
26 ??-07-1976 H.H. Klomp kandidaat Ede
27 ??-07-1976 W. Kok kandidaat Bennekom
28 ??-02-1977 P. Roos (2e keer) Harderwijk
29 ??-11-1977 C. Pronk Grand-Rapids (V.S.)
30 ??-02-1978 P. Beekhuis (3e keer) Noordeloos
31 ??-04-1978 A. Baars (2e keer) Urk
32 ??-09-1978 G. Bouw (4e keer) Scheveningen
33 ??-02-1979 D. Slagboom (3e keer) Barendrecht
34 ??-06-1979 M. Vlietstra (3e keer) Bunschoten
35 ??-10-1979 J.P. Boiten kandidaat Zeist
36 ??-02-1980 R. van Beek Baarn
37 ??-06-1980 A.K. Wallet Ouderkerk aan den Amstel
38 ??-10-1980 A. van de Weerd (2e keer) Zeist
39 ??-01-1981 J. Oosterbroek Opperdoes
40 ??-03-1981 G. Hamstra Alphen aan den Rijn
41 ??-06-1981 W. van Sorge (2e keer) Nunspeet
42 ??-09-1981 J. Westerink Urk
43 ??-01-1982 R. Kok Damwoude
44 ??-04-1982 H.H. Klomp (2e keer) Zwaagwesteinde
45 ??-10-1982 A.K. Wallet (2e keer) Ouderkerk aan den Amstel
46 27-01-1983 P. van Zonneveld (3e keer) Doornspijk
47 26-04-1983 G. Bouw (5e keer) Scheveningen
48 13-10-1983 H.H. de Haan Westzaan


Beroepen vacature 1988:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 29-09-1988 H.E. Sterk Ulrum-Lutjegast
02 19-01-1989 A.K. Wallet Sliedrecht (Eben Haezer)
03 25-04-1989 L.W. van der Meij Alphen aan den Rijn
04 31-05-1989 W. van Sorge Rijnsburg
05 05-10-1989 P. Roos Utrecht-Noord
06 06-03-1990 R. van Beek Veenendaal (Pniel)
07 08-05-1990 R. Kok Damwoude
08 08-11-1990 P.D.J. Buijs Zwaagwesteinde
09 01-02-1991 J. Westerink Bunschoten
10 25-04-1991 T.M. Hofman Ouderkerk aan den Amstel
11 ??-10-1991 A. van Ek Westzaan
12 20-02-1992 A. Stehouwer Vlaardingen
13 17-04-1992 A. Baars Middelharnis
14 27-10-1992 C. Bos Urk
15 12-01-1993 W.N. Middelkoop kandidaat Bunschoten
16 07-06-1994 H. Polinder kandidaat Nunspeet
17 22-11-1994 H.H. Klomp Nunspeet
18 23-05-1995 H. Korving Kerkwerve
19 21-11-1995 A.G. Boogaard Oud-Vossemeer-Tholen
20 21-05-1996 P.D.J. Buijs (2e keer) Veenendaal (Pniel)
21 23-10-1996 W. van Sorge (2e keer) Nijkerk


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 18 november 2019