Mutatielijst week 42 2019
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Arnhem-cgk-ngk | M. Groen | Gravenhage-cgk | 03 | |
● | 22 | Barendrecht-gg | A.T. Huijser (3e keer) | Sliedrecht-gg | bed | 63 |
● | 01 | Bergambacht-hg (wijk b) | P. Wijnberger | Bleiswijk-hwba (per 19-10) | 02 | |
● | 19 | Capelle aan den IJssel-West-gg | G. Clements | Gouda-gg | bed | 78 |
● | 03 | Driebergen-cgk | M.A. Kempeneers | Katwijk aan Zee-cgk | bed | 03 |
● | 24 | Geldermalsen-ggin | J. Roos | Barneveld-ggin | 143 | |
● | 01 | Genemuiden-hg (wijk 2) | J.M. Molenaar | Ede-hg (per 21-9) | bed | 03 |
● | 149 | Goudswaard-gg | A. Schot | Nunspeet-gg | 118 | |
● | 01 | Goudswaard-hg | C. Budding | kandidaat Elspeet (per 19-10) | 01 | |
● | 05 | Groningen-gg | H. Brons | Vlaardingen-gg | bed | 15 |
● | 107 | Hoofddorp-gg | J.J. Tanis | Boskoop-gg | 02 | |
● | 06 | Houten-gg | H. Brons (2e keer) | Vlaardingen-gg | 18 | |
● | 128 | Katwijk aan Zee-gg | C.A. van Dieren (6e keer) | Rijssen-Noord-gg | 103 | |
● | 01 | Katwijk aan Zee-hg (wijk Andreas) | J.S. Heutink | Ede-hg (per 28-9) | aan | 17 |
● | 05 | Krabbendijke-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg | bed | 105 |
● | 07 | Kruiningen-gg | J.M.D. de Heer | Middelburg-Centrum-gg | bed | 72 |
● | 07 | Leerdam-gg | A. Schot | Nunspeet-gg | bed | 117 |
● | 88 | Leiderdorp-gg | H.A. van Zetten | Benthuizen-gg | bed | 13 |
● | 02 | Lelystad-hg | J.M. Molenaar | Ede-hg (per 21-9) | bed | 04 |
● | 01 | Meerkerk-cgk | W.E. Klaver | Hamilton-frc | bed | 01 |
● | 07 | Moerkapelle-gg | W. Visscher | Amersfoort-gg | bed | 155 |
● | 01 | Neede-pg | mw. W.E. Onderwaater (50%) | hulppred. Aalten-pg (per 11-10) | aan | 01 |
● | 10 | Nieuw-Beijerland-gg | H.A. van Zetten | Benthuizen-gg | aan | 14 |
● | 75 | Oostkapelle-gg | R.A.M. Visser (2e keer) | Apeldoorn-gg | bed | 03 |
● | 01 | Ouddorp-hhg | A.P. Muilwijk | Loon op Zand-hhg (per 28-9) | aan | 02 |
● | Randburg-gg | A. Schot | Nunspeet-gg | 118 | ||
● | 106 | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | R.A.M. Visser (3e keer) | Apeldoorn-gg | bed | 01 |
● | 01 | Rijssen-hg (wijk 1) | L.P. Blom | Barneveld-hg | 02 | |
● | 141 | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | B. Labee (2e keer) | Veenendaal-gg | bed | 34 |
● | 03 | Urk-gk | A.C. Kelemen | voorheen Roemenie, wonend Urk | aan | 01 |
● | 01 | Utrecht-pg (wijk West) | mw. M.R.H. van Beusichem | Zwolle-pg (stadspredikant) | aan | 01 |
● | 02 | Vlaardingen-pg (Grote Kerk) | T.C. Verhoef | Nijkerk-hg (per 18-10) | 05 | |
● | 01 | Woerden-gg | P. Mulder | Tricht-Geldermalsen-gg | bed | 05 |
- | ||||||
Voornemen beroep | ||||||
● | 01 | Groningen-pg (Nieuwe Kerk) | mw. T. Liefting | student Groningen | 01 | |
● | 01 | IJsselmuiden-Grafhorst-hg (wijk 1) | M. Klaassen | Arnemuiden-hg | 01 | |
- | ||||||
Voordracht beroep | ||||||
● | 01 | Apeldoorn-pg (Eben Haezer) | J.M. Molenaar | Ede-hg (per 19-10) | 05 | |
● | 01 | Dronten-cgk | A.J. Dorst | kandidaat Ridderkerk | 06 | |
● | 03 | Surhuisterveen-cgkv | A.J. Dorst | kandidaat Ridderkerk (stemming 15-10) | 05 | |
- | ||||||
Tweetal te | ||||||
● | Veenendaal-Pniel-cgk | W.A. Capellen | Noordeloos-cgk (stemming 26-10) | |||
● | D.J.T. Hoogenboom | Utrecht-West-cgk | ||||
● | Zaamslag-cgk | J.C. Pronk | kandidaat Veenendaal (stemming 20-10) | |||
● | A.C. Uitslag | Urk-Eben-Haezer-cgk |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.